“Φανταστικο”
Κριτική για: Big Bus Tours Abu Dhabi

Big Bus Tours Abu Dhabi
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξυπηρετικοί, σε πάνε παντού, σταματάνε όπου θες, για όσο θες! Ξενάγηση με προσωπικά ακουστικά κ άφθονο νερό :) ευχαριστούμε πολύ Arthur and Amjad and Deepak!!!

Ευχαριστούμε, eirini k
Ο/η BigBusToursUAE, Guest Relations Manager του Big Bus Tours Abu Dhabi, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 9 Μαρτίου 2018

Αγαπητέ πελάτη

Σας ευχαριστούμε που συμμερίνατε μαζί μας τα θετικά μας σχόλια! Είμαστε στην ευχάριστη θέση να απολαύσετε την εμπειρία των περιηγήσεών σας μαζί μας στο Big Bus Tours.
Έχουμε διαβιβάσει τα ευγενικά σχόλια στην ομάδα εξυπηρέτησης πελατών μας. Στο Big Bus Tours, ευτυχούμε να προσφέρουμε μια εξαιρετική εξυπηρέτηση πελατών και τίποτα δεν μας κάνει πιο ευτυχισμένους από ό, τι όταν οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι!

Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αν θες να δεις όλο το Άμπου Ντάμπι είναι το πιο κατάλληλο μέσο! Σε πάει παντού και αξίζει για πιο οικονομικά να κλείσεις το εισιτήριο των 5 ημερών μέσω Internet. Περιλαμβάνει και κρουαζιέρες, οι οποίες δεν αξίζουν καθόλου- πάνε τα καραβάκια τόσο αργά για να γεμίσουν το χρόνο της κρουαζιέρας που κολυμπώντας θα έφτανες πιο γρήγορα. Μια απόσταση 10 λεπτών την κάνουν σε μία ώρα. Χάσιμο χρόνου! Τα υπόλοιπα όμως με το λεωφορείο είναι ότι πρέπει για να εξερευνήσεις όλο το Άμπου Ντάμπι!

Ευχαριστούμε, Athens1232014
Ο/η BigBusToursUAE, Guest Relations Manager του Big Bus Tours Abu Dhabi, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 28 Φεβρουαρίου 2018

Σας ευχαριστούμε που συμμερίνατε μαζί μας τα θετικά μας σχόλια! Είμαστε στην ευχάριστη θέση να απολαύσετε την εμπειρία των περιηγήσεών σας μαζί μας στο Big Bus Tours και να σας διαβιβάσουμε τα σχόλιά σας στην ομάδα εξυπηρέτησης πελατών μας.
Έχουμε σημειώσει τα άλλα σας σχόλια τα οποία έχουν διαβιβαστεί στις ομάδες διαχείρισης λειτουργιών και στόλου μας. Σας ευχαριστούμε που υπογραμμίζετε αυτά τα σημεία καθώς μας βοηθούν να βελτιώσουμε το προϊόν και τις υπηρεσίες μας.

Η κριτική γράφτηκε 15 Ιανουαρίου 2018

Ήταν μια πολύ όμορφη εμπειρία! Οποίος επισκεφτεί το Αμπου Νταμπι πρέπει οπωσδήποτε να κάνει την ξενάγηση με το big bus! Εξαιρετικά φιλικό προσωπικό ειδικά πι Raja & Amjad!!
Υπήρχε πάντα Πολύ καλό και δωρεάν WiFi (δεν το βρίσκεις συχνά αυτό έσω)
Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα !!!

Ευχαριστούμε, Ilias P
Ο/η BigBusToursUAE, Guest Relations Manager του Big Bus Tours Abu Dhabi, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 16 Ιανουαρίου 2018

Η κριτική γράφτηκε 15 Ιανουαρίου 2018

Η ξενάγηση ήταν καταπληκτική! Μας έδωσαν παρά πολλές πληροφορίες για την πόλη και την ιστορία της. Τα λεωφορεία ήταν πάντα στην ώρα τους και σου παρείχαν νερό και γρήγορο WiFi ! Θα ήταν ακόμα καταλύτερα αν ειχαμε την επιλογή να ακούμε τη ξενάγηση στα ελληνικά όπως γίνεται σε πολλές ευρωπαϊκές χώρες!!
Ευχαριστούμε πολύ τους οδηγούς μας Raja and Amjad:)

Ευχαριστούμε, Efi K

Η κριτική γράφτηκε 13 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

άριστα απίστευτα πολύ καλή εξυπηρέτηση έχει ελεύθερο ΊΝΤΕΡΝΕΤ δωρεάν νερά ακρίβεια τον δρομολογίων με οδηγό τον AMJAD

Ευχαριστούμε, Κώστας Γ
Ο/η BigBusToursUAE, Guest Relations Manager του Big Bus Tours Abu Dhabi, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 14 Ιανουαρίου 2018

Σας ευχαριστούμε για το θετικό σας σχόλιο, αυτό σημαίνει πολλά για μας.
Είμαστε στην ευχάριστη θέση να απολαύσετε την εμπειρία σας στα αξιοθέατα και ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε ξανά σύντομα στο Big Bus Tours!

ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΕΛΑΤΩΝ BIG BUS

Big Bus Tours Abu Dhabi: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αμπού Ντάμπι, Emirate of Abu Dhabi

Big Bus Tours Abu Dhabi: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!