“Μια καταπληκτική εμπειρία!!!!!”
Κριτική για: Big Bus Tours Abu Dhabi

Big Bus Tours Abu Dhabi
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιανουαρίου 2018

Η ξενάγηση ήταν καταπληκτική! Μας έδωσαν παρά πολλές πληροφορίες για την πόλη και την ιστορία της. Τα λεωφορεία ήταν πάντα στην ώρα τους και σου παρείχαν νερό και γρήγορο WiFi ! Θα ήταν ακόμα καταλύτερα αν ειχαμε την επιλογή να ακούμε τη ξενάγηση στα ελληνικά όπως γίνεται σε πολλές ευρωπαϊκές χώρες!!
Ευχαριστούμε πολύ τους οδηγούς μας Raja and Amjad:)

Ευχαριστούμε, Efi K
Ο/η BigBusToursUAE, Guest Relations Manager του Big Bus Tours Abu Dhabi, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 16 Ιανουαρίου 2018

Σας ευχαριστούμε που συμμερίνατε μαζί μας τα θετικά μας σχόλια! Είμαστε στην ευχάριστη θέση να απολαύσετε την εμπειρία των περιηγήσεών σας μαζί μας στο Big Bus Tours και να σας διαβιβάσουμε τα σχόλιά σας στην ομάδα εξυπηρέτησης πελατών μας.
Έχουμε σημειώσει τα άλλα σας σχόλια τα οποία έχουν διαβιβαστεί στις ομάδες διαχείρισης λειτουργιών και στόλου μας. Σας ευχαριστούμε που υπογραμμίζετε αυτά τα σημεία καθώς μας βοηθούν να βελτιώσουμε το προϊόν και τις υπηρεσίες μας.
Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά σύντομα στο Big Bus Tours,

Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 13 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

άριστα απίστευτα πολύ καλή εξυπηρέτηση έχει ελεύθερο ΊΝΤΕΡΝΕΤ δωρεάν νερά ακρίβεια τον δρομολογίων με οδηγό τον AMJAD

Ευχαριστούμε, Κώστας Γ
Ο/η BigBusToursUAE, Guest Relations Manager του Big Bus Tours Abu Dhabi, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 14 Ιανουαρίου 2018

Σας ευχαριστούμε για το θετικό σας σχόλιο, αυτό σημαίνει πολλά για μας.
Είμαστε στην ευχάριστη θέση να απολαύσετε την εμπειρία σας στα αξιοθέατα και ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε ξανά σύντομα στο Big Bus Tours!

Η κριτική γράφτηκε 18 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία εμπειρία. Πολύ ευγενείς οι υπάλληλοι. Νερό δωρεάν κρύο. Καλή ακουστική ξενάγηση. Οδηγός mr. Thakuri and tourist guide Mrs Anafe πολύ εξυπηρετικοί !!!

Ευχαριστούμε, Angelos S
Ο/η BigBusToursUAE, Guest Relations Manager του Big Bus Tours Abu Dhabi, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 19 Σεπτεμβρίου 2017

Σας ευχαριστούμε για το θετικό σας σχόλιο, αυτό σημαίνει πολλά για μας.

Η κριτική γράφτηκε 14 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εαν έχετε δύο μερες στο Αμπου Ντάμπι η καλυτερη επιλογη ειναι να παρετε το big bus για να δειτε τη πολη. Jane Deepak the best driver and the best sale staff.

Ευχαριστούμε, elenispathi
Ο/η BigBusToursUAE, Guest Relations Manager του Big Bus Tours Abu Dhabi, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 15 Απριλίου 2017

Αγαπητέ πελάτη

Σας ευχαριστούμε για την κοινή χρήση θετικά τα σχόλιά σας μαζί μας! Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας άρεσε η εμπειρία σας στα αξιοθέατα μαζί μας επί του σκάφους Big εκδρομές με λεωφορείο.
Έχουμε διαβίβασε του είδους τα σχόλιά σας με την ομάδα Εξυπηρέτησης Πελατών μας. Στο Big Bus Tours, που ευδοκιμούν να προσφέρει μια άριστη εξυπηρέτηση των πελατών και τίποτα δεν μας κάνει πιο ευτυχισμένοι από ό, τι όταν οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι!
Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά σύντομα επί του σκάφους Big Bus Tours,

Με φιλικούς χαιρετισμούς
BIG ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ BUS

Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 ημέρες

Big Bus Tours Abu Dhabi: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αμπού Ντάμπι, Emirate of Abu Dhabi

Big Bus Tours Abu Dhabi: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!