“Ούτε απ έξω !!!!!”

Κουζίνες: Τουρκική
Γειτονιά: Μπέηογλου
Γειτονιά: Μπέηογλου
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2017

Θα σας χαλάσει το ταξίδι. Τα φαγητά δεν έχουν σχέση με τις φωτογραφίες. Χρεώνουν παραπάνω και οι μερίδες είναι μικρότερες. Σέρβις πολύ κακό. Την πατάει πολύ κόσμος γιατί είναι σε καλό σημείο στην Ιστικλάλ και κάθονται για ξεκούραση και φαγητό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Konstantinos1964

Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2016

παρα πολυ τουριστικο. ψευτικο μαγαζι ψευτικα χαμογελα. ειναι παρα πολυ ακριβα και σου πλασαρουν πραγματα που δεν ειναι στον καταλογο και οταν ερχεται ο λογαριασμος παθαινεις σοκ...
ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ. Ντροπη σας...

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2015
Ευχαριστούμε, Xouzouris87
Η κριτική γράφτηκε 16 Φεβρουαρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Η αλήθεια είναι ότι εντυπωσιάστηκα καθώς περνούσα απ έξω..Έτσι είπα να το δοκιμάσω παρόλο που δεν είχα διαβάσει και τις καλύτερες κριτικές..Το μαγαζί όμορφο και παραδοσιακό...Ήμασταν τυχεροί γιατί κάτσαμε στα έξω τραπέζια στον πάνω όροφο..ακριβώς από κάτω μας Ο Μεγάλος Δρόμος Τού Πέραν..πάντα γεμάτος με αμέτρητο κόσμο...Ιδιαίτερα γραφικό το κόκκινο τραμ που τον διασχίζει..Με όλα αυτά λοιπόν σαν εφόδια και με την καλύτερη διάθεση κάναμε την παραγγελία μας...Οι σερβιτόροι χαμογελαστοί αλλά με ύφος άντε φάε να σου πάρω τα λεφτά να φύγεις..Η παραγγελία μας ήρθε γρήγορα γιατί δεν είχε πολύ κόσμο...Το φαγητό μέτριο..Τουλάχιστον το konak kebap special που επέλεξα...Έκανα το λάθος και πήρα το medium γιατί φανταστικά θα είναι λίγο πιο ακριβό...Τεράστιο λάθος..Μια κανονική μερίδα σε διπλάσια τιμή..Όπως και όλα τα ορεκτικά που ήρθαν στο τραπέζι μας..Η μερίδα με τα παραδοσιακά τους κεφτεδάκια μια απάτη...5 λίρες έγραφε χωρίς να διευκρινιζει ότι πρόκειται για ένα κεφτέ...Τα λόγια περιττά...Δεν το συνιστώ σε κανέναν...Ούτε απ έξω μην περάσετε...Υπάρχουν πολύ καλύτερα παραδοσιακά μαγαζιά οικονομικά με πιο ποιοτικό φαγητό...

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2015
Ευχαριστούμε, ΧΑΡΗΣ Ν
Η κριτική γράφτηκε 19 Νοεμβρίου 2015

Τα φιλικα χαμογελα,δεν συναδουν με το επιδιωκωμενο γιαυτους αποτελεσμα που ειναι να σου τα παρουν/Οτι παραγγελνεις ,να το γραφεις και να το ξεκαθαριζεις με σαφηνεια γιατι την πατησες

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2015
Ευχαριστούμε, michai a
Η κριτική γράφτηκε 27 Οκτωβρίου 2015

Δεν θα το συνιστουσα ποτε και σε κανεναν ,οι τυποι ειναι ,,,,,,,,,,,,,,,,,,αντε καλυτερα να μην πω!!
Παμε εκει λοιπον και καλα για το παραδοσιακο κεμπαπ,,,ετσι τουλαχιστον διαβασα σε ενα τυχαιο οδηγο !!
Απο διακοσμο καλο ,,απο σερβις καλο ,,απο καθαριοτητα καλο,,,,,,,μεχρι ομως να σου ερθει ο λογαριασμος εκει παθαινεις ΣΟΚ!!!
Ενω καναμε την παραγγελεια μας λεει μηπως να φερω το μεγαλο
-Φερτο
Αυτο ηταν λοιπον το λαθος μου ,,οτι πιατο ηρθε ηταν το μεγαλο τους ,,οκ λεω δεν βαριεσαι ας το διασκεδασω!!!
Στο τελος που ζητησα τον λογαριασμο εμεινα ξερος,,,,200 τουρκικες λιρες 2 ατομα για 2 μεριδες μια σαλατα και 1 κολα,οτι πιο ακριβο πληρωσα !!!
Απο μεριδες μην φανταστειτε ,οι μεγαλες ειναι οι κανονικες οι δικες μας!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2015
Ευχαριστούμε, kostas k

Konak Kebab House: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κωνσταντινούπολη, Τουρκία

Konak Kebab House: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!