“Πολυ ωραιο εστιατοριο με πριβε δωματια”
Κριτική για: Gani Gani Sark Sofrasi - ΚΛΕΙΣΤΟ

Gani Gani Sark Sofrasi
Κουζίνες: Τουρκική
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Γειτονιά: Μπέηογλου
Η κριτική γράφτηκε 28 Νοεμβρίου 2013

Πολυ ωραιο εστιατοριο με κανονικες τιμες.Στον δευτερο οροφο κατσαμε εμεις οπου ειχε πριβε δωματια με δυο τραπεζακια χαμιλα και μαξιλαρες για να απολαυσεις το γευμα σου οπως παλια.
Γενικα το μαγαζι ειχε ενα παλιο ιδιαιτερο στυλ , πολυ μας αρεσε!
Ειχε πολυ ωραιο φαγητο , το καλυτερο που φαγαμε μπορω να πω.Ηταν το μονο μαγαζι που μας εφερε στην αρχη σηνοδευτικο με το ψωμι και μας κερασαν και στο τελος τουρκικο καφε!!!
Πουθενα αλλου στις 5 μερες δεν μας κερασε κανεις.

• Ατμόσφαιρα
Ευχαριστούμε, Katraman

Η κριτική γράφτηκε 28 Μαρτίου 2013

Το μαγαζί έχει όμορφη ατμόσφαιρα. Καταλαμβάνει ισόγειο και 2 ορόφους. Στον πρώτο και δεύτερο όροφο υπάρχουν πολλά δωμάτια όμορφα διακοσμημένα όπου γευματίζεις. Καθήσαμε στον δεύτερο όροφο σε ένα όμορφα διακοσμημένο χώρο. Βγάλαμε τα παπούτσια μας (όπως όλοι) και καθίσαμε σε μαξιλάρες. Ωραία αίσθηση. Το φαγητό ήταν μέτριο. Κάποια πιάτα (το απλό κεμπάπ) δεν μας άρεσαν, αλλά κάποια άλλα (κεμπάπμ ε γιαούρτι καθώς και μια πίτα με κασέρι) ήτανε νόστιμα. Επίσης οι τιμές φυσιολογικές, όχι ακριβές

Οι σερβιτόροι λίγο πιεστικοί αλλά ευγενικοί. Θα το πρότεινα αλλά δεν θα πρότεινα το πιάτο με σκέτο κεμπάπ.

• Ατμόσφαιρα
Ευχαριστούμε, G_T_F_S
Η κριτική γράφτηκε 17 Φεβρουαρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική γράφτηκε 14 Οκτωβρίου 2015

Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουνίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Gani Gani Sark Sofrasi: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης