eDreams
Orbitz.com
ZenHotels.com
StayForLong
Η κριτική έγινε: 11 Ιανουαρίου 2020

Πολύ ωραίος χώρος αισθητικά,φωτεινός, πεντακάθαρος, με όλες τις ανέσεις, η Φωτεινή που μας εξυπηρέτησε σε όλα ευγενέστατη , πραγματικά με το χαμόγελο στα χείλη!
Μας πρόσφεραν κεράσματα,γλυκό,κρασί,δοκιμάσαμε και εξαιρετικά προϊόντα δικής τους παραγωγής από το παντοπωλείο που εχουν!μας άρεσε πολύ,ελπίζω να ξαναρθουμε!!
Εις το επανιδείν!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, 131anastasiap
Η κριτική έγινε: 1 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το σημείο που βρίσκεται είναι λιγα μέτρα από την είσοδο και διευκολύνει πολύ στην μεταφορά των αποσκευών. Το δωμάτιο ήταν πολύ καθαρό με ωραία θέα στην θάλασσα από την μία πλευρά του δωματίου. Εξαιρετική περιποίηση και φιλοξενία από την Φωτεινή. Το μόνο αρνητικό ο θόρυβος από το απέναντι cafe που γίνεται club το βράδυ.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, PStratigaki
Η κριτική έγινε: 1 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το δωμάτιο που μείναμε ήταν φανταστικό μείναμε παραπάνω από ικανοποίημενοι. Το δωμάτιο ήταν διακοσμημένο έξυπνα με σύγχρονα έπιπλα, ήταν πεντακάθαρο οι ιδιοκτήτες πολύ φιλικοί. Το δωμάτιο ήταν ηλιόλουστο και η θέα από τα παράθυρα φανταστική. Το υδρομασάζ που υπήρχε στο δωμάτιο ολοκλήρωσε την εξαιρετική μας διαμονή. Το μόνο αρνητικό ήταν ο θόρυβος από το απέναντι μπαρ. Το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, ellieka
Η κριτική έγινε: 10 Φεβρουαρίου 2019

Περάσαμε ένα Σαββατοκύριακο στην καρδιά του χειμώνα. Έχω να πω μόνο τα καλύτερα. Το δωμάτιο ήταν πολύ άνετο με μεγάλους χώρους, άνετα μπάνια και ντουλάπες. Φυσικά πεντακάθαρο και με ευγενέστατους ιδιοκτήτες πρόθυμους να βοηθήσουν σε κάθε περίσταση. Σίγουρα ένα μέρος που θα επισκεφτώ ξανά.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2019
Ευχαριστούμε, Zois R
Η κριτική έγινε: 25 Ιανουαρίου 2019

Μειναμε για δυο βραδια και η ατμοσφαιρα ηταν καταπληκτικη.το δωματιο πεντακαθαρο και με πολυ ωραια θεα απο το παραθυρο στη θαλασσα.το σημειο θεωρω ειναι το ιδανικο γιατι βρισκεται κοντα σε ολα.αυτο ομως που μας κερδισε περισσοτερο ηταν η αυρα και η ευγενεια της Φωτεινης που απο τη πρωτη στιγμη μας εκανε να νιωσουμε πολυ ανετα και ομορφα.σας ευχαριστουμε για ολα ,ηταν υπεροχα

Συμβουλή για το δωμάτιο: να αγαπατε τα γατακια που βρισκονται εκει
Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2019
Ευχαριστούμε, eleniarg_1985