Aggeliki

Ωραίο, αλλά χρειάζεται ανακαίνιση

Κριτική για: Hotel Pramataris
3,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 5 Ιουν 2023
Πολύ ωραία η φιλοξενία, μόνο που οι εγκαταστάσεις ήταν παλιές, οι πετσέτες βρώμικες και το κρεβάτι έτοιμο να σπάσει. Το πρωινό πολύ καλό και η τοποθεσία επίσης. Δεν θα το έβαζα στην κατηγορία value for money, ωστόσο αν θες να κάνεις μόνο ενα μπάνιο και να κοιμηθείς, είναι μια χαρά!
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
3,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα
5,0 από 5 κύκλουςΤοποθεσία
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
  • Trip.com
  • Booking.com
1.8 χλμ. από Hotel Pramataris
Μονεμβασιά: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 27 Οκτωβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό ξενοδοχείο. Η ιδιοκτήτρια ευγενέστατη και εξυπηρετικότατη! Το δωμάτιο πεντακάθαρο όπου καθημερινά έμπαιναν το δωμάτιο και μας άλλαζαν τις πετσέτες και έστρωναν το κρεβάτι μας. Το πρωινό πλούσιο με ποικίλα πράγματα. Ακόμη και ο χυμός πορτοκαλι ήταν στημένος και όχι απλά του εμπορίου. Αξίζουν πολλά συγχαρητήρια. Ήσυχο περιβάλλον. Γενικά ίσως η φασαρία του δωματίου λόγω του δρόμου να μας κούρασε γιατι μείναμε και αρκετές ημέρες αλλά δεν πειράζει μπροστά σε όλα τα άλλα θετικά.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2022
Ευχαριστούμε, nefelir2020
Η κριτική έγινε: 9 Απριλίου 2022

Πολύ καθαρό ,η κυρία Χρυσούλα ευγενέστατη πολύ εξυπηρετικη. Το πρωινό είναι πλούσιο. Σε ωραία τοποθεσία με ωραία θέα , μπροστά στην παραλία . Σε ωραίο σημείο που μπορείς με τα πόδια να πας παντού. Ακόμα και στο κάστρο. Σίγουρα θα ξαναπάω.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2022
Ευχαριστούμε, Marilena v
Η κριτική έγινε: 11 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Αξιοπρεπές ξενοδοχείο, σε πολύ καλή τοποθεσία, καθαρό και με ικανοποιητικό πρωινό. Η εξυπηρέτηση ήταν καλή. Ήρθαμε με εισιτήρια κοινωνικού τουρισμού, δεν είχαμε κανενα παράπονο. Παρότι δεν είχαμε δωμάτιο με θέα, μείναμε ευχαριστημένοι.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, dianakig
Η κριτική έγινε: 28 Ιουνίου 2021

Επισκευτήκαμε το ξενοδοχείο του Αγίου Πνεύματος. Θα έλεγα ότι είναι ένα τίμιο ξενοδοχείο. Καθαρό, σε ωραία τοποθεσία και φιλική εξυπηρετηση από το προσωπικό σε ότι και αν χρειαστήκαμε. Προτιμήστε δωμάτειο με θέα τον βράχο της Μονεμβασιάς.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Προτιμήστε δωμάτειο με θέα τον βράχο της Μονεμβασιάς.
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, 452JamesC
Η κριτική έγινε: 10 Σεπτεμβρίου 2020

Απαράδεκτη συμπεριφορά όσον αφορά τις κρατήσεις.Μας έδιωξε από το δωμάτιο επειδή περίμενε ενα ζευγάρι για 5 διανυκτερεύσεις αντί για 2 που θέλαμε εμείς και λόγω του ότι είμαστε με εισητηρια κοινωνικού τουρισμού.!!! Όσοι έχετε εισητηρια να μην το προτιμησετε θα σας δημιουργήσει πρόβλημα η κυρία του ξενοδοχείου!!! Και πάλι απαράδεκτη!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, 465annetak