Trip.com
Priceline54 $
Hotels.com54 $
Travelocity54 $
Η κριτική έγινε: 11 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Αξιοπρεπές ξενοδοχείο, σε πολύ καλή τοποθεσία, καθαρό και με ικανοποιητικό πρωινό. Η εξυπηρέτηση ήταν καλή. Ήρθαμε με εισιτήρια κοινωνικού τουρισμού, δεν είχαμε κανενα παράπονο. Παρότι δεν είχαμε δωμάτιο με θέα, μείναμε ευχαριστημένοι.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, dianakig
Η κριτική έγινε: 28 Ιουνίου 2021

Επισκευτήκαμε το ξενοδοχείο του Αγίου Πνεύματος. Θα έλεγα ότι είναι ένα τίμιο ξενοδοχείο. Καθαρό, σε ωραία τοποθεσία και φιλική εξυπηρετηση από το προσωπικό σε ότι και αν χρειαστήκαμε. Προτιμήστε δωμάτειο με θέα τον βράχο της Μονεμβασιάς.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Προτιμήστε δωμάτειο με θέα τον βράχο της Μονεμβασιάς.
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, 452JamesC
Η κριτική έγινε: 10 Σεπτεμβρίου 2020

Απαράδεκτη συμπεριφορά όσον αφορά τις κρατήσεις.Μας έδιωξε από το δωμάτιο επειδή περίμενε ενα ζευγάρι για 5 διανυκτερεύσεις αντί για 2 που θέλαμε εμείς και λόγω του ότι είμαστε με εισητηρια κοινωνικού τουρισμού.!!! Όσοι έχετε εισητηρια να μην το προτιμησετε θα σας δημιουργήσει πρόβλημα η κυρία του ξενοδοχείου!!! Και πάλι απαράδεκτη!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, 465annetak
Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκεφτηκα προσφατα.καταπληκτικη θεα,μπροστα στη θαλασσα.το δωματιο μεγαλο και πεντακαθαρο.το μπανιο και το μπαλκονι πολυ μεγαλα.η κυρια Χρυσουλα η ιδιοκτητρια ο,τι κι αν της ζητησα προσφερθηκε να με εξυπηρετησει αμεσως.Ευχαριστουμε πολυ!

1  Ευχαριστούμε, Stefross1984
Η κριτική έγινε: 17 Απριλίου 2020

Αν και πήγαμε χειμώνα και είχε άσχημο καιρό περάσαμε πολύ καλά. Καθαρό δωμάτιο και καλό πρωινό. Για διακοπές το καλοκαίρι είναι τέλειο. Πολύ κοντά στο κάστρο και σε καταστήματα. Το κατάλυμα αναβαθμίζεται και το δωμάτιο που είχαμε εμείς ήταν σε πολύ καλή κατάσταση.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, 357andreask