Πληρωμές που πραγματοποιούνται από συνεργάτες επηρεάζουν τη σειρά των εμφανιζόμενων τιμών και, για σειρές ταξινόμησης προτεινόμενων ή διαφημιζόμενων, οι πληρωμές των συνεργατών ενδέχεται να επηρεάζουν επίσης τη σειρά των αναφερόμενων καταλυμάτων.
Η κριτική έγινε: 24 Φεβρουαρίου 2015

Το ξενοδοχείο βρισκεται μπροστά στη θάλασσα με θεα το βραχο.Είχαμε κλεισει με 65ευρώ τη βραδιά, το διαμέρισμα στο ισόγειο ωστε τα παιδια να έχουν το δικό τους δωμάτιο . Πολύ καθαρό, με κουζινάκι και καταπληκτικη, συνεχόμενη αν ήθελες, θέρμανση. Ωραίο πρωινό χωρίς υπερβολές, όλα φρέσκα.Good value for money.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2015
1  Ευχαριστούμε, boubouZografou
Η κριτική έγινε: 5 Ιανουαρίου 2015

Μείναμε στο ξενοδοχείο 2 βράδια στις αρχές Ιανουαρίου 2015.
Διαλέξαμε με μια μικρή επιπλέον επιβάρυνση δωμάτιο μπροστά στην θάλασσα με θέα τον καταπληκτικό βράχο της παλαιάς Μονεμβασιάς.
Το δωμάτιο ήταν ζεστό και πεντακάθαρο. Μάλιστα εκτός από κλιματισμό είχαμε και καλοριφέρ, δεδομένου των θερμοκρασιών που επικράτησαν τις ημέρες που πήγαμε.
Άνετο πάρκινγκ, καλό πρωινό (όσο χρειάζεται) και εξυπηρετική, ευγενική και πάντα χαμογελαστή η ιδιοκτήτρια.
Φύγαμε μια μέρα νωρίτερα, ενώ είχαμε κλείσει 3 βράδια λόγω του επερχόμενου χιονιά και η ιδιοκτήτρια δεν μας χρέωσε το τρίτο βράδυ.
Το συστήνω από άποψη τιμής και εγγύτητας στην καστροπολιτεία της Μονεμβασιάς.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Επιλέξτε ένα δωμάτιο μπροστά στην θάλασσα. Η θέα θα σας αποζημιώσει.
Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2015
3  Ευχαριστούμε, Agnes410
Η κριτική έγινε: 4 Νοεμβρίου 2014

Το ξενοδοχείο βρίσκεται μπροστά στη θάλασσα με θέα το βράχο της Μονεμβασιάς και άνετο parking.
Είναι σχετικά παλαιό, χωρίς εξεζητημένες ανέσεις, αλλά τα δωμάτια είναι άνετα και καθαρά, τα κρεβάτια αναπαυτικά και το μπάνιο ικανοποιητικό.
Το πρωινό είναι πλούσιο και με καλής ποιότητας προιόντα, θα μπορούσε όμως να έχει περισσότερη ποικιλία.
Το προσωπικό είναι ιδιαίτερα εξυπηρετικό και ευγενικό.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Μπροστινά δωμάτια, με θέα!
Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2014
3  Ευχαριστούμε, Nikos F
Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2014 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν το καλυτερο ξενοδοχείο στο οποίο παραμειναμε τις μέρες των διακοπών μας!!!Εχει εξαιρετικό σέρβις,παρα μα παρα πολύ καθαρό και ωραία θέα στη θαλασσα και το κάστρο.Ειναι η καλύτερη επιλογή για κάποιον που θα επισκεφθεί την Μονεμβασιά.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2014
Ευχαριστούμε, ΓΙΑΝΝΗΣ Σ
Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2014

Μείναμε στο ξενοδοχείο 1 βράδυ μετά την επιστροφή μας από διακοπές. Το βασικό πλεονέκτημα του ξενοδοχείου είναι η καθαριότητα που μπορείς να την οσφρηστείς με την είσοδο σου. Τα δωμάτια για 2 άτομα είναι ικανοποιητικα και με το παραπάνω και το δικό μας είχε και άνετο μπαλκόνι με θέα προς θάλασσα και Μονεμβασιά. Πρωινό επαρκές και σχέση ποιότητας τιμής άριστο. Το μόνο μείον είναι ότι με το check in το δωμάτιο μας δεν ήταν έτοιμο και υπήρχε καθυστέρηση μιας ώρας. Η ιδιοκτήτρια βέβαια απολογήθηκε αρκετές φορές και μας πρόσφερε κρύο νερό να ξεδιψασουμε από το δρόμο κίνηση που έδειχνε ενδιαφέρον. Πιστεύω ότι το γεγονός ήταν τυχαίο γιατί υπήρχε εμφανής οργάνωση στο ξενοδοχείο και καλό κλίμα. Από wifi το δωμάτιο μας ήταν κοντά στην υποδοχή και έπιανε αρκετά καλά πράγμα που αμφιβάλλω για τα υπόλοιπα δωμάτια ειδικά του πάνω ορόφου.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2014
3  Ευχαριστούμε, alexankc