Byzantino Boutique Hotel(Μονεμβασιά)
Likinia Hotel(Μονεμβασιά)
Official Site
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 16% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 16% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 167 $/διανυκτέρευση.

Αναλύουμε τις τιμές σε διάστημα 60 ημερών και συγκρίνουμε την επιλογή σας με τη μέση τιμή που ισχύει για ανάλογες διαμονές έτσι ώστε να διασφαλίσουμε την πιο συμφέρουσα τιμή για εσάς.

Mpalkoni sti Monemvasia(Μονεμβασιά)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Panorama Hotel(Μονεμβασιά)
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 21/07
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Hotel Aktaion(Μονεμβασιά)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Παραλιακό
The Flower of Monemvasia(Μονεμβασιά)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Agoda.com
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 21% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 21% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 109 $/διανυκτέρευση.

Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 22/07
  • Πισίνα
Goulas Traditional Guesthouse(Μονεμβασιά)
Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2015

Το ξενοδοχείο βρισκεται μπροστά στη θάλασσα με θεα το βραχο.Είχαμε κλεισει με 65ευρώ τη βραδιά, το διαμέρισμα στο ισόγειο ωστε τα παιδια να έχουν το δικό τους δωμάτιο . Πολύ καθαρό, με κουζινάκι και καταπληκτικη, συνεχόμενη αν ήθελες, θέρμανση. Ωραίο πρωινό χωρίς υπερβολές, όλα φρέσκα.Good value for money.

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2015, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, boubouZografou
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2015

Μείναμε στο ξενοδοχείο 2 βράδια στις αρχές Ιανουαρίου 2015.
Διαλέξαμε με μια μικρή επιπλέον επιβάρυνση δωμάτιο μπροστά στην θάλασσα με θέα τον καταπληκτικό βράχο της παλαιάς Μονεμβασιάς.
Το δωμάτιο ήταν ζεστό και πεντακάθαρο. Μάλιστα εκτός από κλιματισμό είχαμε και καλοριφέρ, δεδομένου των θερμοκρασιών που επικράτησαν τις ημέρες που πήγαμε.
Άνετο πάρκινγκ, καλό πρωινό (όσο χρειάζεται) και εξυπηρετική, ευγενική και πάντα χαμογελαστή η ιδιοκτήτρια.
Φύγαμε μια μέρα νωρίτερα, ενώ είχαμε κλείσει 3 βράδια λόγω του επερχόμενου χιονιά και η ιδιοκτήτρια δεν μας χρέωσε το τρίτο βράδυ.
Το συστήνω από άποψη τιμής και εγγύτητας στην καστροπολιτεία της Μονεμβασιάς.

Συμβουλή: Επιλέξτε ένα δωμάτιο μπροστά στην θάλασσα. Η θέα θα σας αποζημιώσει.
  • Διαμονή: Ιανουάριος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
3  Ευχαριστούμε, Agnes410
Η κριτική γράφτηκε 4 Νοεμβρίου 2014

Το ξενοδοχείο βρίσκεται μπροστά στη θάλασσα με θέα το βράχο της Μονεμβασιάς και άνετο parking.
Είναι σχετικά παλαιό, χωρίς εξεζητημένες ανέσεις, αλλά τα δωμάτια είναι άνετα και καθαρά, τα κρεβάτια αναπαυτικά και το μπάνιο ικανοποιητικό.
Το πρωινό είναι πλούσιο και με καλής ποιότητας προιόντα, θα μπορούσε όμως να έχει περισσότερη ποικιλία.
Το προσωπικό είναι ιδιαίτερα εξυπηρετικό και ευγενικό.

Συμβουλή: Μπροστινά δωμάτια, με θέα!
  • Διαμονή: Οκτώβριος 2014, ταξίδι με τον/την σύντροφο
3  Ευχαριστούμε, Nikos F
Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2014 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν το καλυτερο ξενοδοχείο στο οποίο παραμειναμε τις μέρες των διακοπών μας!!!Εχει εξαιρετικό σέρβις,παρα μα παρα πολύ καθαρό και ωραία θέα στη θαλασσα και το κάστρο.Ειναι η καλύτερη επιλογή για κάποιον που θα επισκεφθεί την Μονεμβασιά.

Διαμονή: Σεπτέμβριος 2014
Ευχαριστούμε, ΓΙΑΝΝΗΣ Σ
Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2014

Μείναμε στο ξενοδοχείο 1 βράδυ μετά την επιστροφή μας από διακοπές. Το βασικό πλεονέκτημα του ξενοδοχείου είναι η καθαριότητα που μπορείς να την οσφρηστείς με την είσοδο σου. Τα δωμάτια για 2 άτομα είναι ικανοποιητικα και με το παραπάνω και το δικό μας είχε και άνετο μπαλκόνι με θέα προς θάλασσα και Μονεμβασιά. Πρωινό επαρκές και σχέση ποιότητας τιμής άριστο. Το μόνο μείον είναι ότι με το check in το δωμάτιο μας δεν ήταν έτοιμο και υπήρχε καθυστέρηση μιας ώρας. Η ιδιοκτήτρια βέβαια απολογήθηκε αρκετές φορές και μας πρόσφερε κρύο νερό να ξεδιψασουμε από το δρόμο κίνηση που έδειχνε ενδιαφέρον. Πιστεύω ότι το γεγονός ήταν τυχαίο γιατί υπήρχε εμφανής οργάνωση στο ξενοδοχείο και καλό κλίμα. Από wifi το δωμάτιο μας ήταν κοντά στην υποδοχή και έπιανε αρκετά καλά πράγμα που αμφιβάλλω για τα υπόλοιπα δωμάτια ειδικά του πάνω ορόφου.

Διαμονή: Αύγουστος 2014, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Αλέξανδρος Χ