Η κριτική έγινε: 16 Ιανουαρίου 2018

Η θέα απτο παράθυρο ακόμα και χωρίς δικό μας μπαλκόνι ήταν μοναδική! Καθαρές πετσέτες και σεντόνια. Το πρωινό είχε αρκετές γλυκές και αλμυρές επιλογές. Ικανοποιητικό wifi. Αν και δεν υπήρχε τζάκι το δωμάτιο ήταν πάντα ζεστό.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2018
Ευχαριστούμε, StavrosA201
Η κριτική έγινε: 29 Δεκεμβρίου 2017

πηγα τα χριστουγεννα.. εμεινα στο δωματιο 13 που ηταν πιο μικρο απο οτι φαινοταν στι φωτογραφιες!! παρολα αυτα ηταν αρκετα καλο και η εξυπηρετηση επισης..το μονο αρνητικο ειναι οτι δεν υπαχουν θεσεις παρκινγκ για το ξενοδοχειο και παρκαρεις αρκετα μακρια και κουβαλας τα πραγματα πανω στο καστρο μεχρι το δωματιο. επισης τα κρεβατια τα μονα ειναι πολυ μικρα.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Aspa G
Η κριτική έγινε: 28 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλο με παλαιικό στυλ ξενοδοχείο με υπεροχη θεα. Τρομερο πρωινο. Ταχυτητα ίντερνετ πολυ καλη. Καθε μερα αλλαγη πετσετες στο μπανιο που ειναι βασικό. Φοβερη σάλα για πρωινο. Μονο ειναι λιγο ακριβο. 80 ευρω το στάνταρ. 110 ευρω η σουιτα

Ευχαριστούμε, paekeajiab
Η κριτική έγινε: 19 Σεπτεμβρίου 2017

Μ ειναμε πολυ λιγο και δεν μπορουμε να πουμε πολλα πραγματα. Γι αυτο το λιγο ομως ηταν εξαιρετικο και οπως ακριβως το θελαμε και το περιμεναμε. Καλο πρωινο καθαρο δωματιο λιγο μικρο αλλα αυτο περιιμενεις σε μια παλια πολη

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, giorgoskax
Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2017

Ένα πολύ όμορφο ξενοδοχείο φτιαγμένο με πολύ γούστο. Μείναμε 3 βράδια με την κοπέλα μου σε ένα πολύ όμροφο δωμάτιο και περάσαμε εξαιρετικά. Το δωμάτιο μας δεν είχε θέα αλλά ήταν αρκετά άνετο με αναπαυτικό κρεβάτι.
Το προσωπικό ήταν ευγενέστατο και πολύ εξυπηρετικό.
Η ποιότητα και η ποικιλία του πρωινού ήταν εξαιρετικές με πολλά χειροποίητα προιόντα αν και θα μπροούσε να σερβίρεται σε κάποιο άλλο χώρο με περισσότερη θέα.
Το δωμάτιο μας ήταν πολύ καθαρό αν αναλογιστεί κανείς ότι ήταν όλο φτιαγμένο απο πέτρα που καθιστά δύσκολο τον καθαρισμό. Το μπάνιο ήταν πολύ όμροφο χτισμένο κυριολεκτικά μέσα στο βράχο.

Τα μιρκό-προβλήματα δεν έλειπαν βέβαια, όπως για παράδειγμα ότι όλα τα παράθυρα του δωματίου μας ήταν στο επίπεδο του κεντρικού δρόμου με αποτέλεσμα να μην μπορούμε να τα έχουμε ανοιχτά για λόγους ιδιοτικότητας. Έτσι δεν υπήρχε τρόπος να αερίζεται το δωμάτιο σωστά και να στεγνώνουμε τα μαγίο-πετσέτες μας, με αποτέλεσμα να υπάρχει συνεχώς μια ήπια μυρωδιά μούχλας που όμως δεν ήταν ενοχλητική για εμάς.
Ακόμα θεωρώ ότι οι άνθρωποι του ξενοδοχείου θα έπρεπε να έχουν κάνει κάποια πρόβλεψη για τις αποσκευές μας καθώς τα δωμάτια απέχουν αρκετά από την είσοδο του κάστρου και το πέτρινο δρομάκι καθιστά πολύ δύσκολο και καταστροφικό για τις βαλίτσες το σύρσιμο των αποσκυεών.
Τέλος τη σχέση ποιότητας-τιμής τη βρήκαμε πολύ καλή και σίγουρα θα ξαναεπιλέξουμε το συγκεκριμένο ξενοδοχείο στο μέλλον.

Ευχαριστούμε, Dimivast