Παρατηρήσαμε ότι το πρόγραμμα περιήγησης που χρησιμοποιείτε δεν υποστηρίζεται. Η ιστοσελίδα του TripAdvisor μπορεί να μην εμφανιστεί σωστά.
Υποστηρίζονται τα παρακάτω προγράμματα περιήγησης:
Θέλετε τις χαμηλότερες τιμές ξενοδοχείων; Βρίσκεστε στο σωστό μέρος. Πραγματοποιούμε αναζήτηση σε πάνω από 200 ιστότοπους για εσάς.

“ξενοδοχείο το όνειρο” 5 από 5 κύκλους
Κριτική για: Moni Emvasis Luxury Suites

Οι καλύτερες τιμές για το διάστημα  -
Άφιξη ηη/μμ/εεεε Αναχώρηση ηη/μμ/εεεε
Οι τιμές είναι για 1 δωμάτιο, 2 ενήλικες
Προβολή τιμών
Συγκρίνετε τις καλύτερες τιμές από κορυφαίες ταξιδιωτικές ιστοσελίδες
και 3 ακόμη ιστότοποι!
Moni Emvasis Luxury Suites
Αθήνα, Ελλάδα
1 κριτική
“ξενοδοχείο το όνειρο”
5 από 5 κύκλους Η κριτική έγινε: 14 Δεκεμβρίου 2016

Η απόφαση μας να μείνουμε μέσα στο κάστρο ανταμείφθηκε από την εκλογή του καλύτερου ξενοδοχείου, αν και δεν θυμίζει σε τίποτα ένα κοινό ξενοδοχείο. Νοιώθαμε σαν να είμαστε σε ένα πανέμορφο ανεξάρτητο σπίτι με όλες τις ανέσεις και της υπηρεσίες μας. Θέα που σου κόβει την ανάσα, πρωινό φανταστικό, και σε όλα αυτά προσθέστε την άψογη εξυπηρέτηση κάθε στιγμή της ιδιοκτήτριας.

Έμεινε: Δεκέμβριο 2016, ταξίδεψε: ως ζευγάρι

Ευχαριστούμε, desy167
Ο/η Nektaria B, Διευθυντής του Moni Emvasis Luxury Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική, πριν από 4 εβδομάδες
Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια.
Νιώθουμε μεγάλη χαρά και ικανοποίηση όταν οι επισκέπτες μας απολαμβάνουν τον μοναδικής ομορφιάς τόπο της Μονεμβάσιας και τη φιλοξενία μας.
Θα χαρούμε ιδιαιτέρως να σας έχουμε και πάλι κοντά μας στα μέρη μας!
Γράψτε μια κριτική

104 κριτικές της κοινότητάς μας

Δείτε κριτικές για:
Σύνοψη βαθμολογίας
    5 από 5 κύκλους
Οι συμβουλές ταξιδιωτών σάς βοηθούν να διαλέξετε το σωστό δωμάτιο.   Συμβουλές για δωμάτια (5)
Ημερομηνία | Βαθμολογία
  • Πρώτα αγγλικά
  • Πρώτα γαλλικά
  • Πρώτα γερμανικά
  • Πρώτα ελληνικά
  • Πρώτα ιταλικά
  • Πρώτα κινέζικα (απλοποιημένα)
  • Πρώτα πορτογαλικά
  • Πρώτα ρωσικά
  • Όλα
  • Όλα τα πρόσφατα στα ελληνικά
Πρώτα ελληνικά
Ανδραβίδα, Ελλάδα
1 κριτική
5 από 5 κύκλους Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2016

Ανεση,Υπεροχη στην Πολυτελεια, Ποιοτητα χωρου με απιστευτη προσοχη στις λεπτομερειες, Υπεροχη θεα,Τοποθεσια με εκπληκτικη ενεργεια, Εξαιρετικο σερβις, ξεχωριστες γευσεις στο εστιατοριο,η ιδιοκτητρια κ. Νεκταρια πολυ ζεστος ανθρωπος μας εντυπωσιασε με την ευγενεια της!!! Ολα αυτα εκαναν τη συντομη αποδραση μας αξεχαστη!!! Ανανεωτικη εμπειρια που σιγουρα αξιζει να ζησει κανεις...

• Έμεινε: Αύγουστο 2016, ταξίδεψε: ως ζευγάρι
      Τοποθεσία
      Ποιότητα ύπνου
      Εξυπηρέτηση
Ευχαριστούμε, andreasmarinos21
Ο/η Nektaria B, Διευθυντής του Moni Emvasis Luxury Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική, 15 Σεπτεμβρίου 2016
Αγαπητέ andreasmarinos21,

Ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που αφιερώσατε για να μας γράψετε το σχόλιό σας. Με προσοχή στη λεπτομέρεια προσπαθούμε και προσφέρουμε τα τελευταία χρόνια τις αρτιότερες υπηρεσίες διαμονής και το καλύτερο φαγητό στο εστιατόριό μας σεβόμενοι την τοποθεσία και την παράδοση του τόπου, που μας φιλοξενεί, καθώς και τον επισκέπτη. Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που απολαύσατε την απόδρασή σας στη Μονεμβάσια και αισθανθήκατε αυτή την εμπειρία ανανέωσης και αναζωογόνησης.

14 κριτικές
common_n_hotel_reviews_1bd8 3 χρήσιμες ψήφοι
5 από 5 κύκλους Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε ενα εκπληκτικό διήμερο στο υπεροχο ξενοδοχείο οπως λέει και η γυναίκα μου ....,:φιλικό προσωπικό και ιδιαιτερα η Νεκταρια ......
Τέλειο σπιτικό πρωινό και δωμάτια με υπέροχη θέα .....πεντακάθαρα ολα μεςα στις Σουιτες και πολυ βολικό το ωράριο του πρωινού
Σε ιδανική τοποθεσία στην αρχή του κάστρου

Έμεινε: Αύγουστο 2016
Ευχαριστούμε, Stefanos S
Ο/η Nektaria B, Διευθυντής του Moni Emvasis Luxury Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική, 30 Αυγούστου 2016
Αγαπητέ κύριε Stefanos S,

Ευχαριστούμε πολύ για τα υπέροχα σας σχόλια και για την προτίμησή σας. Χαιρόμαστε ιδιατέρως που μείνατε πολύ ικανοποιημένοι. Φροντίζουμε όλα να είναι έτσι όπως επιθυμούν οι επισκέπτες μας και δίνουμε μεγάλη προσοχή στη λεπτομέρεια για την καλύτερη φιλοξενία σας. Θα χαρούμε να έρθετε ξανά στη Μονεμβάσια και να σας φιλοξενήσουμε στις σουίτες μας.
Χαλκίδα, Ελλάδα
5 κριτικές
3 κριτικές για ξενοδοχεία
5 από 5 κύκλους Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2016

Ισως το καλύτερο δωμάτιο (σορυ σουίτα) που έχω μείνει ποτε...
Απίστευτη πολυτέλεια και άνεση, λειτουργικό και καλαίσθητο.
Φοβερή θέα απο το μπαλκόνι, να κάθεσαι με τις ώρες.
Κρεβάτι, μπάνιο όλα υπέροχα.
Service διακριτικό και καταπληκτικό.
Εστιατόριο με χαρακτήρα και ιδιαίτερη κουλτούρα, αξίζει και με το παραπάνω η κράτηση στο μπαλκόνι.
Πρωινό εξαιρετικό.

Και όλα αυτα μέσα στο κάστρο της Μονεμβασίας, δύο βήματα απο τη μονή εμβασις...

Μπράβο!
Ευελπιστούμε για δεύτερη φορά, μαλλον Πάσχα.

Έμεινε: Αύγουστο 2016, ταξίδεψε: ως ζευγάρι

Ευχαριστούμε, georgios272
Ο/η Nektaria B, Διευθυντής του Moni Emvasis Luxury Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική, 23 Αυγούστου 2016
Αγαπητέ georgios272,

Είναι χαρά μας που διαλέξατε το Moni Emvasis Luxury Suites για την διαμονή σας στην Μονεμβάσια!
Χαιρόμαστε που η άνεση και η λειτουργικότητα του δωματίου, όσο η ατμόσφαιρα του εστιατορίου και ο επαγγελματισμός του προσωπικού μας, ικανοποίησαν τις απαιτήσεις σας.
Στόχος μας είναι να προσφέρουμε μια αξέχαστη εμπειρία στους καλεσμένους μας και τα καλά σας σχόλια μας ενθαρρύνουν να συνεχίσουμε αυτήν την προσπάθεια. Παραμένουμε στη διάθεση σας και θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας έχουμε και πάλι κοντά μας.
Αθήνα, Ελλάδα
3 κριτικές
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 χρήσιμη ψήφος
5 από 5 κύκλους Η κριτική έγινε: 17 Μαΐου 2016

Επισκεφθηκαμε τη μονεμβασια και περασαμε ενα πανεμορφο 4ημερο. Το δωματιο ηταν εξαιρετικο , πεντακαθαρο με πολλες ανεσεις , ομορφη θεα και προσεγμενο μεχρι την τελευταια λεπτομερεια. Το πρωινο ηταν επισης αψογο με πολλες επιλογες . Φαγαμε και στο εστιατορειο chrisovoulo το οποιο εχει πολλα πιατα ιδιαιτερα νοστιμα χαρη στις ισορροπημενες και ιδιαιτερες γευσεις τους. Τελος οι ιδιοκτητες (η κ.Νεκταρια και ο συγυγος της) ειναι δυο πολυ καλοι και ευγενικοι ανθρωποι , ετοιμοι να σε εξυπηρετησουν ανα πασα στιγμη με χαμογελο . Μας εκαναν πολυ θετικη εντυπωση. Σιγουρα θα επισκεφθουμε ξανα τη μονεμβασια και θα μεινουμε παλι εδω.

Έμεινε: Μάιο 2016, ταξίδεψε: ως ζευγάρι

Ευχαριστούμε, Διονυσης Κ
Ο/η Nektaria B, Διευθυντής του Moni Emvasis Luxury Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική, 2 Ιουνίου 2016
Ευχαριστούμε πολύ για τα τόσο θερμά σας λόγια.
Ο σύζυγός μου κι εγώ σας ευχαριστούμε επίσης πολύ για τα τόσο καλά σας λόγια για εμάς προσωπικά. Θα χαρούμε ιδιαιτέρως να σας έχουμε και πάλι κοντά μας στα μέρη μας!
Ξενοδοχεία που επίσης μπορεί να σας αρέσουν...
Μονεμβασιά: Οι ταξιδιώτες είδαν επίσης αυτά τα ξενοδοχεία
Likinia Hotel
Lazareto Hotel
#15 από 23 για: Μονεμβασιά
3.5 από 5 κύκλους 92 κριτικές
Προβολή τιμών

Moni Emvasis Luxury Suites: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

Πρόσθετες πληροφορίες για το Moni Emvasis Luxury Suites

Επιχείρηση: Moni Emvasis Luxury Suites
Διεύθυνση: Monemvasia Castle, Μονεμβασιά, Δήμος Μονεμβασιάς 230 70, Ελλάδα
τηλεφώνου:
Περιοχή: Ελλάδα > Πελοπόννησος > Περιοχή Λακωνίας > Δήμος Μονεμβασιάς > Μονεμβασιά
Παροχές:
Μπαρ/Σαλόνι Δωρεάν πρωινό Δωρεάν Ίντερνετ υψηλής ταχύτητας (WiFi) Εστιατόριο Υπηρεσία δωματίου Υπηρεσία λεωφορείου κλειστής διαδρομής Σουίτες
Στυλ ξενοδοχείου:
5 από 23 ξενοδοχεία για: Μονεμβασιά
Εύρος τιμών (ανά διανυκτέρευση): 157 € - 253 €
Κατηγορία Ξενοδοχείου:4 αστέρων — Moni Emvasis Luxury Suites 4*
Αριθμός δωματίων: 3
Επιλογές κράτησης:
Το TripAdvisor είναι περήφανο που συνεργάζεται με: Booking.com, Expedia και Hotels.com. Αυτό σας δίνει τη δυνατότητα να πραγματοποιείτε τις κρατήσεις σας στο Moni Emvasis Luxury Suites με απόλυτη εμπιστευτικότητα. Βοηθούμε εκατομμύρια ταξιδιώτες κάθε μήνα να βρουν το ιδανικό ξενοδοχείο για τις διακοπές τους και τα επαγγελματικά ταξίδια τους, πάντα με τις καλύτερες προσφορές και μειωμένες τιμές.

Αυτή είναι η καταχώρισή σας στο TripAdvisor;