Moni Emvasis Luxury Suites
Αν σας αρέσει αυτό το ξενοδοχείο, ίσως σας ενδιαφέρουν και τα εξής:
Likinia Hotel(Μονεμβασιά)
Bastione Malvasia Hotel(Μονεμβασιά)
Annema(Μονεμβασιά)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Byzantino Boutique Hotel(Μονεμβασιά)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Το Λουλούδι της Μονεμβασιάς(Μονεμβασιά)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Υπηρεσία δωματίου
Filoxenia(Μονεμβασιά)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Monemvasia Village(Μονεμβασιά)
TripAdvisor
Theophano Art Hotel(Μονεμβασιά)
Δεν υπάρχει διαθεσιμότητα για τις ημερομηνίες που επιλέξατε από τους συνεργάτες μας
ΦίλτροΌλες
Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2016

Ανεση,Υπεροχη στην Πολυτελεια, Ποιοτητα χωρου με απιστευτη προσοχη στις λεπτομερειες, Υπεροχη θεα,Τοποθεσια με εκπληκτικη ενεργεια, Εξαιρετικο σερβις, ξεχωριστες γευσεις στο εστιατοριο,η ιδιοκτητρια κ. Νεκταρια πολυ ζεστος ανθρωπος μας εντυπωσιασε με την ευγενεια της!!! Ολα αυτα εκαναν τη συντομη αποδραση μας αξεχαστη!!! Ανανεωτικη εμπειρια που σιγουρα αξιζει να ζησει κανεις...

• Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, andreasmarinos21
Ο/η Nektaria B, Διευθυντής του Moni Emvasis Luxury Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 15 Σεπτεμβρίου 2016

Αγαπητέ andreasmarinos21,

Ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που αφιερώσατε για να μας γράψετε το σχόλιό σας. Με προσοχή στη λεπτομέρεια προσπαθούμε και προσφέρουμε τα τελευταία χρόνια τις αρτιότερες υπηρεσίες διαμονής και το καλύτερο φαγητό στο εστιατόριό μας σεβόμενοι την τοποθεσία και την παράδοση του τόπου, που μας φιλοξενεί, καθώς και τον επισκέπτη. Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που απολαύσατε την απόδρασή σας στη Μονεμβάσια και αισθανθήκατε αυτή την εμπειρία ανανέωσης και αναζωογόνησης.

Η κριτική γράφτηκε 26 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε ενα εκπληκτικό διήμερο στο υπεροχο ξενοδοχείο οπως λέει και η γυναίκα μου ....,:φιλικό προσωπικό και ιδιαιτερα η Νεκταρια ......
Τέλειο σπιτικό πρωινό και δωμάτια με υπέροχη θέα .....πεντακάθαρα ολα μεςα στις Σουιτες και πολυ βολικό το ωράριο του πρωινού
Σε ιδανική τοποθεσία στην αρχή του κάστρου

Διαμονή: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, Stefanos S
Ο/η Nektaria B, Διευθυντής του Moni Emvasis Luxury Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 30 Αυγούστου 2016

Αγαπητέ κύριε Stefanos S,

Ευχαριστούμε πολύ για τα υπέροχα σας σχόλια και για την προτίμησή σας. Χαιρόμαστε ιδιατέρως που μείνατε πολύ ικανοποιημένοι. Φροντίζουμε όλα να είναι έτσι όπως επιθυμούν οι επισκέπτες μας και δίνουμε μεγάλη προσοχή στη λεπτομέρεια για την καλύτερη φιλοξενία σας. Θα χαρούμε να έρθετε ξανά στη Μονεμβάσια και να σας φιλοξενήσουμε στις σουίτες μας.

Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2016

Ισως το καλύτερο δωμάτιο (σορυ σουίτα) που έχω μείνει ποτε...
Απίστευτη πολυτέλεια και άνεση, λειτουργικό και καλαίσθητο.
Φοβερή θέα απο το μπαλκόνι, να κάθεσαι με τις ώρες.
Κρεβάτι, μπάνιο όλα υπέροχα.
Service διακριτικό και καταπληκτικό.
Εστιατόριο με χαρακτήρα και ιδιαίτερη κουλτούρα, αξίζει και με το παραπάνω η κράτηση στο μπαλκόνι.
Πρωινό εξαιρετικό.

Και όλα αυτα μέσα στο κάστρο της Μονεμβασίας, δύο βήματα απο τη μονή εμβασις...

Μπράβο!
Ευελπιστούμε για δεύτερη φορά, μαλλον Πάσχα.

Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, georgios272
Ο/η Nektaria B, Διευθυντής του Moni Emvasis Luxury Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 23 Αυγούστου 2016

Αγαπητέ georgios272,

Είναι χαρά μας που διαλέξατε το Moni Emvasis Luxury Suites για την διαμονή σας στην Μονεμβάσια!
Χαιρόμαστε που η άνεση και η λειτουργικότητα του δωματίου, όσο η ατμόσφαιρα του εστιατορίου και ο επαγγελματισμός του προσωπικού μας, ικανοποίησαν τις απαιτήσεις σας.
Στόχος μας είναι να προσφέρουμε μια αξέχαστη εμπειρία στους καλεσμένους μας και τα καλά σας σχόλια μας ενθαρρύνουν να συνεχίσουμε αυτήν την προσπάθεια. Παραμένουμε στη διάθεση σας και θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας έχουμε και πάλι κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 17 Μαΐου 2016

Επισκεφθηκαμε τη μονεμβασια και περασαμε ενα πανεμορφο 4ημερο. Το δωματιο ηταν εξαιρετικο , πεντακαθαρο με πολλες ανεσεις , ομορφη θεα και προσεγμενο μεχρι την τελευταια λεπτομερεια. Το πρωινο ηταν επισης αψογο με πολλες επιλογες . Φαγαμε και στο εστιατορειο chrisovoulo το οποιο εχει πολλα πιατα ιδιαιτερα νοστιμα χαρη στις ισορροπημενες και ιδιαιτερες γευσεις τους. Τελος οι ιδιοκτητες (η κ.Νεκταρια και ο συγυγος της) ειναι δυο πολυ καλοι και ευγενικοι ανθρωποι , ετοιμοι να σε εξυπηρετησουν ανα πασα στιγμη με χαμογελο . Μας εκαναν πολυ θετικη εντυπωση. Σιγουρα θα επισκεφθουμε ξανα τη μονεμβασια και θα μεινουμε παλι εδω.

Διαμονή: Μάιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, Διονυσης Κ
Ο/η Nektaria B, Διευθυντής του Moni Emvasis Luxury Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 2 Ιουνίου 2016

Ευχαριστούμε πολύ για τα τόσο θερμά σας λόγια.
Νιώθουμε μεγάλη χαρά και ικανοποίηση όταν οι επισκέπτες μας απολαμβάνουν τον μοναδικής ομορφιάς τόπο της Μονεμβάσιας και τη φιλοξενία μας.
Ο σύζυγός μου κι εγώ σας ευχαριστούμε επίσης πολύ για τα τόσο καλά σας λόγια για εμάς προσωπικά. Θα χαρούμε ιδιαιτέρως να σας έχουμε και πάλι κοντά μας στα μέρη μας!

Η κριτική γράφτηκε 19 Απριλίου 2016

Μείναμε για τρείς ημέρες το ΠΑΣΧΑ 2014 ,και ήταν από τις καλύτερες διακοπές που καναμε στην υπέροχη σουίτα, με απίστευτη θέα στην θάλασσα.Το πρωινό πλούσιο, το δε εστιατόριο με πλήθος επιλογών γκουρμέ κουζίνας.Σε αυτό το εξαιρετικό ξενοδοχείο σε συνδιασμό με την ατμοσφαιρική ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ σε κάνει να θέλεις να συαματήσει ο χρόνος.Παρότι μένουμε στη Β.ΕΛΛΑΔΑ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΞΑΝΑΡΘΟΥΜΕ ΠΑΛΙ.Δεν ξεχνάμε επίσης την ιδιοκτήτρια κ. ΝΕΚΤΑΡΙΑ,μια ανεπανάληπτη γυναίκα πανταχου παρούσα.Να εναι γερή και πάντα έτσι.

• Διαμονή: Μάιος 2015, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Stavros T
Ο/η Nektaria B, Διευθυντής του Moni Emvasis Luxury Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 25 Απριλίου 2016

Αγαπητέ κύριε Stavro,

Ευχαριστούμε πολύ για τα υπέροχα σας σχόλια και για την προτίμησή σας. Χαιρόμαστε ιδιατέρως που ήρθατε από τόσο μακριά και μείνατε πολύ ικανοποιημένοι. Φροντίζουμε όλα να είναι έτσι όπως επιθυμούν οι επισκέπτες μας και δίνουμε μεγάλη προσοχή στη λεπτομέρεια για την καλύτερη φιλοξενία σας. Θα χαρούμε να έρθετε ξανά στη Μονεμβάσια και να σας φιλοξενήσουμε στις σουίτες μας.