“Φανταστικο”

Οι καλύτερες τιμές για -
Άφιξη ηη/μμ/εεεε Αναχώρηση ηη/μμ/εεεε
Οι τιμές είναι για 1 δωμάτιο, 2 ενήλικες
Προβολή τιμών
Συγκρίνετε τις καλύτερες τιμές από κορυφαίες ταξιδιωτικές ιστοσελίδες
και 8 ακόμη ιστότοποι!
Moni Emvasis Luxury Suites
Η κριτική γράφτηκε 17 Μαΐου 2016

Επισκεφθηκαμε τη μονεμβασια και περασαμε ενα πανεμορφο 4ημερο. Το δωματιο ηταν εξαιρετικο , πεντακαθαρο με πολλες ανεσεις , ομορφη θεα και προσεγμενο μεχρι την τελευταια λεπτομερεια. Το πρωινο ηταν επισης αψογο με πολλες επιλογες . Φαγαμε και στο εστιατορειο chrisovoulo το οποιο εχει πολλα πιατα ιδιαιτερα νοστιμα χαρη στις ισορροπημενες και ιδιαιτερες γευσεις τους. Τελος οι ιδιοκτητες (η κ.Νεκταρια και ο συγυγος της) ειναι δυο πολυ καλοι και ευγενικοι ανθρωποι , ετοιμοι να σε εξυπηρετησουν ανα πασα στιγμη με χαμογελο . Μας εκαναν πολυ θετικη εντυπωση. Σιγουρα θα επισκεφθουμε ξανα τη μονεμβασια και θα μεινουμε παλι εδω.

Διαμονή: Μάιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, Διονυσης Κ
Ο/η Nektaria B, Διευθυντής του Moni Emvasis Luxury Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 2 Ιουνίου 2016

Ευχαριστούμε πολύ για τα τόσο θερμά σας λόγια.
Νιώθουμε μεγάλη χαρά και ικανοποίηση όταν οι επισκέπτες μας απολαμβάνουν τον μοναδικής ομορφιάς τόπο της Μονεμβάσιας και τη φιλοξενία μας.
Ο σύζυγός μου κι εγώ σας ευχαριστούμε επίσης πολύ για τα τόσο καλά σας λόγια για εμάς προσωπικά. Θα χαρούμε ιδιαιτέρως να σας έχουμε και πάλι κοντά μας στα μέρη μας!

Η κριτική γράφτηκε 19 Απριλίου 2016

Μείναμε για τρείς ημέρες το ΠΑΣΧΑ 2014 ,και ήταν από τις καλύτερες διακοπές που καναμε στην υπέροχη σουίτα, με απίστευτη θέα στην θάλασσα.Το πρωινό πλούσιο, το δε εστιατόριο με πλήθος επιλογών γκουρμέ κουζίνας.Σε αυτό το εξαιρετικό ξενοδοχείο σε συνδιασμό με την ατμοσφαιρική ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ σε κάνει να θέλεις να συαματήσει ο χρόνος.Παρότι μένουμε στη Β.ΕΛΛΑΔΑ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΞΑΝΑΡΘΟΥΜΕ ΠΑΛΙ.Δεν ξεχνάμε επίσης την ιδιοκτήτρια κ. ΝΕΚΤΑΡΙΑ,μια ανεπανάληπτη γυναίκα πανταχου παρούσα.Να εναι γερή και πάντα έτσι.

• Διαμονή: Μάιος 2015, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Stavros T
Ο/η Nektaria B, Διευθυντής του Moni Emvasis Luxury Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 25 Απριλίου 2016

Αγαπητέ κύριε Stavro,

Ευχαριστούμε πολύ για τα υπέροχα σας σχόλια και για την προτίμησή σας. Χαιρόμαστε ιδιατέρως που ήρθατε από τόσο μακριά και μείνατε πολύ ικανοποιημένοι. Φροντίζουμε όλα να είναι έτσι όπως επιθυμούν οι επισκέπτες μας και δίνουμε μεγάλη προσοχή στη λεπτομέρεια για την καλύτερη φιλοξενία σας. Θα χαρούμε να έρθετε ξανά στη Μονεμβάσια και να σας φιλοξενήσουμε στις σουίτες μας.

Η κριτική γράφτηκε 7 Δεκεμβρίου 2015

Επισκεφθήκαμε την Μονεμβασιά και το Moni Emvasis Luxury Suites για πρώτη φορα φέτος τον Νοεμβριο.
Με το μέρος δεν θα ασχοληθώ ιδιαίτερα καθως όλοι λιγο πολύ γνωρίζουν τη μαγεία του. Θα εστιάσω όμως στην καταπληκτική πενταήμερη διαμονή μας στη junior suite του Moni Emvasis Luxury Suites.
Σε εξαιρετική θέση και σε πολύ κοντινή απόσταση απο την πύλη της καστροπολιτείας βρίσκεται το Moni Emvasis Luxury Suites.
Η junior suite τέλεια διακοσμημένη, με ιδιωτικό μπαλκόνι με καταπληκτική θεα στη θάλασσα, προσεγμένη εως και την τελευταία λεπτομέρεια με πολυτέλεια σε ολες τις πτυχές της χωρις υπερβολές.
Το πρωινό εξαιρετικό με παραδοσιακές συνταγές σερβίρεται ειτε στο δωμάτιο ειτε στο εστιατόριο και το καλύτερο απαλλαγμένο απο ωράριο. Ακόμα και τις μέρες που καθυστερήσαμε να ξυπνήσουμε η κα Νεκταρία πρόθυμα φρόντισε να μας σερβίρουν πρωινό στο δωμάτιο μας!
Η καθαριότητα, οπως γίνεται απο την αρχή σαφές, ειναι κατι που δεν πραγματεύεται..Το προσωπικό φρέσκαρε το δωμάτιο μας σε κάθε ευκαιρία που απουσιάζαμε, ανεξαρτήτου ωρας!
Το εστιατόριο του ξενοδοχείου "Χρυσόβουλο" εξαιρετικό, με καταπληκτικές γεύσεις και πολλές ετικέτες καλών κρασιων. Συγχαρητήρια στον σεφ.
Ιδιαίτερη αναφορά στην Κα Νεκταρία και την κορούλα της Δώρα οι οποίες σε όλη την διαμονή μας φρόντισαν με κάθε τρόπο να μας κάνουν να αισθανόμαστε σαν να βρισκόμαστε στο σπίτι μας και πρόθυμα μας βοήθησαν σε καθε τι που χρειαστήκαμε. Σας ευχαριστούμε πολυ!!!
Τέλος, οι φωτογραφίες ανταποκρίνονται πληρως με αυτες στο site του ξενοδοχείου και οι παροχές ξεπερνούν κατα πολύ τις αναφερόμενες!
Κα Νεκταρία σας ευχαριστούμε πολυ για όλα και σας ευχόμαστε να έχετε δύναμη να κρατάτε πάντοτε τον πήχη ετσι ψηλά!
Βασίλης - Μπέτυ

Διαμονή: Νοέμβριος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
2  Ευχαριστούμε, vasilis713
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε 2 βραδιές με την σύζυγο μου,στην Moni emvassis suite(superior)
Τα πάντα ήταν τέλεια!Όλα υπέροχα φροντισμένα από την εκπληκτική Νεκταρία!Έχει δοθεί σημασία και στην παραμικρή λεπτομέρεια.Το πρωινό(ala carte) σερβιρισμένο στο δωμάτιο,χωρίς το παραμικρό "άγχος" του ωραρίου,φανταστικό!
Υπέροχο και το δείπνο,στο εξαιρετικό εστιατόριο του ξενοδοχείου,Χρυσόβουλο.
Συμπερασματικά,συστήνω ανεπιφύλακτα το Moni emvassis luxury suites,για διαμονή στην Μονεμβασιά(εντός της καστροπολιτείας,σε πλεονεκτικότατη θέση)

Διαμονή: Φεβρουάριος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Michail K
Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουλίου 2015

Η είσοδος και μόνο στην Μονεμβασιά σου προκαλεί δέος και σε μεταφέρει σε ένα όνειρο! Πόσο μάλλον όταν μετά από λίγο στρίψεις για να βρεθείς σ'αυτό το εξαιρετικό ξενοδοχείο...τότε πραγματικά "μπαίνεις" στο όνειρο! Πολύ όμορφα αναπαλαιωμένοι χώροι,οι σουϊτες εκπληκτικά διακοσμημένες και άνετες με πανέμορφη θέα στο γαλάζιο από τα απομονωμένα μπαλκονάκια.Το εστιατόριο καταπληκτικό και βέβαια η φιλοξενία των ιδιοκτητών μοναδική.Νιώσαμε σαν στο σπίτι μας αλλά σε ένα παραμυθένιο μέρος!Ήταν ένα καταπληκτικό τριήμερο και ο κύριος λόγος ήταν το Moni Emvasis!

• Διαμονή: Αύγουστος 2014, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, UltraTasos
Ξενοδοχεία που επίσης μπορεί να σας αρέσουν...
Μονεμβασιά: Δείτε επίσης αυτά τα καταλύματα εκεί ή στη γύρω περιοχή
Likinia Hotel
Το Λουλούδι της Μονεμβασιάς
Νο 11 από 23 για: Μονεμβασιά
120 κριτικές
Προβολή τιμών

Moni Emvasis Luxury Suites: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

Πρόσθετες πληροφορίες για το Moni Emvasis Luxury Suites

Διεύθυνση: Monemvasia Castle, Μονεμβασιά, Δήμος Μονεμβασιάς 230 70, Ελλάδα
τηλεφώνου:
Περιοχή: Ελλάδα > Πελοπόννησος > Περιοχή Λακωνίας > Δήμος Μονεμβασιάς > Μονεμβασιά
Παροχές:
Μπαρ/Σαλόνι Δωρεάν πρωινό Δωρεάν Ίντερνετ υψηλής ταχύτητας (WiFi) Εστιατόριο Υπηρεσία δωματίου Υπηρεσία λεωφορείου κλειστής διαδρομής Σουίτες
Στυλ ξενοδοχείου:
5 από 23 ξενοδοχεία για: Μονεμβασιά
Εύρος Τιμών: 159 € - 263 € (Βάσει των μέσων τιμών για ένα Στάνταρ δωμάτιο)
Κατηγορία Ξενοδοχείου:4 αστέρων — Moni Emvasis Luxury Suites 4*
Αριθμός δωματίων: 3
Επιλογές κράτησης:
Το TripAdvisor είναι περήφανο που συνεργάζεται με: Booking.com, Hotels.com, Bookgreece.com και Expedia. Αυτό σας δίνει τη δυνατότητα να πραγματοποιείτε τις κρατήσεις σας στο Moni Emvasis Luxury Suites με απόλυτη εμπιστευτικότητα. Βοηθούμε εκατομμύρια ταξιδιώτες κάθε μήνα να βρουν το ιδανικό ξενοδοχείο για τις διακοπές τους και τα επαγγελματικά ταξίδια τους, πάντα με τις καλύτερες προσφορές και μειωμένες τιμές.

Αυτή είναι η καταχώρισή σας στο TripAdvisor;