Παρατηρήσαμε ότι το πρόγραμμα περιήγησης που χρησιμοποιείτε δεν υποστηρίζεται. Η ιστοσελίδα του TripAdvisor μπορεί να μην εμφανιστεί σωστά.
Υποστηρίζονται τα παρακάτω προγράμματα περιήγησης:
Θέλετε τις χαμηλότερες τιμές ξενοδοχείων; Βρίσκεστε στο σωστό μέρος. Πραγματοποιούμε αναζήτηση σε πάνω από 200 ιστότοπους για εσάς.

“BYZANTINO” 5 από 5 κύκλους
Κριτική για: Byzantino Boutique Hotel

Οι καλύτερες τιμές για το διάστημα  -
Άφιξη ηη/μμ/εεεε Αναχώρηση ηη/μμ/εεεε
Οι τιμές είναι για 1 δωμάτιο, 2 ενήλικες
Προβολή τιμών
Συγκρίνετε τις καλύτερες τιμές από κορυφαίες ταξιδιωτικές ιστοσελίδες
και 4 ακόμη ιστότοποι!
Byzantino Boutique Hotel
2 κριτικές
“BYZANTINO”
5 από 5 κύκλους Η κριτική έγινε: 9 Δεκεμβρίου 2016

Εξυπηρετικό προσωπικό, καθημερινή καθαριότητα δωματίου, απίστευτο πρωινό με οτι μπορείς να σκεφτείς, μεταφορα αποσκευών, δωμάτια με θέα, ρομαντικά, πάντα καποιος για να σας εξυπηρετήσει, τριγύρω χωριά με πολύ δυνατο φαγητό και μέσα στο κάστρο βεβαια!

Συμβουλή: Τα νότια δωμάτια έχουν λιγότερη φασαρία
Δείτε περισσότερες συμβουλές για δωμάτια
  • Έμεινε: Οκτώβριο 2016, ταξίδεψε: ως ζευγάρι
      Αξία
      Ποιότητα ύπνου
      Εξυπηρέτηση
Ευχαριστούμε, John J
Ο/η Anna_Traiforou, Ιδιοκτήτης του Byzantino Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική, πριν από 2 εβδομάδες
Αγαπητέ John J,
Σας ευχαριστούμε για την κριτική που μας χαρίσατε σχετικά με την πρόσφατη διαμονή σας στο Byzantino Boutique Hotel. Όταν οι καλεσμένοι φεύγουν ευχαριστημένοι εμείς είμαστε ακόμα πιο ευχαριστημένοι , παίρνουμε δύναμη από αυτούς για να συνεχίσουμε για ακόμα καλύτερα αποτελέσματα.
Θα ήταν χαρά μας να μας επισκεφθείτε ξανά σύντομα.
Γράψτε μια κριτική

200 κριτικές της κοινότητάς μας

Δείτε κριτικές για:
Σύνοψη βαθμολογίας
    4 από 5 κύκλους
Οι συμβουλές ταξιδιωτών σάς βοηθούν να διαλέξετε το σωστό δωμάτιο.   Συμβουλές για δωμάτια (11)
Ημερομηνία | Βαθμολογία
  • Πρώτα ιταλικά
  • Πρώτα ολλανδικά
  • Πρώτα ρωσικά
  • Όλα
  • Όλα τα πρόσφατα στα ελληνικά
Πρώτα ελληνικά
17 κριτικές
4 κριτικές για ξενοδοχεία
common_n_hotel_reviews_1bd8 2 χρήσιμες ψήφοι
5 από 5 κύκλους Η κριτική έγινε: 22 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό ξενοδοχείο και πολύ φιλικοι οι ιδιοκτήτες του. Πλούσιο πρωινό και ποιοτικό. Σε πολύ καλή τοποθεσία. Ησυχία και ξεκούραση θα βρείτε εάν το επισκεφτείτε. Συνεχίστε την καλή δουλειά σας!ευχαριστώ πολύ Αγγελική από Πάργα

Έμεινε: Οκτώβριο 2016, ταξίδεψε: με φίλους
Ευχαριστούμε, angelikitsovili
Αγαπητή Αγγελική,
Σας ευχαριστούμε για την σύντομη αλλά και τόσο περιεκτική και ενθαρρυντική κριτική που μας χαρίσατε σχετικά με την πρόσφατη διαμονή σας στο Byzantino Boutique Hotel.
Είμαστε πολύ ευχαριστημένοι που καταφέραμε να ανταποκριθούμε σε όλες τις απαιτήσεις σας. Θα είσαστε πάντα ευπρόσδεκτη!
Με εκτίμηση
Αγία Ευφημία, Ελλάδα
7 κριτικές
3 κριτικές για ξενοδοχεία
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 χρήσιμη ψήφος
5 από 5 κύκλους Η κριτική έγινε: 21 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία η τοποθεσια του καταλύματος!! Τα δωμάτια όμορφα και παραδοσιακά όπως ακριβώς αρμόζει σε ένα τέτοιο μέρος!! Υπάρχει βέβαια ένα θέμα με την υγρασία στα δωμάτια όπου όπως φαίνεται συμβαίνει στο μεγαλύτερο ποσοστό των καταλυμάτων στη καστροπολιτεια της Μονεμβασιας!! Και το πρωινό εξαιρετικό με ντόπιες λιχουδιές!! Και φυσικά να προσθέσω τα καλύτερα για την ιδιοκτήτρια!! Ευγενικοτατη και πάντα πρόθυμη να εξυπηρετήσει!!

Έμεινε: Νοέμβριο 2016
Ευχαριστούμε, GialosCafeBar
Αγαπητέ GialosCafeBar
Σε ευχαριστούμε για την υπέροχη κριτική που μας χαρίσατε. Στόχος μας είναι να δημιουργούμε τις κατάλληλες συνθήκες για την δημιουργία εμπειριών και αξέχαστων αναμνήσεων, είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που όπως φαίνεται το καταφέραμε κατά την διάρκεια της διαμονή σας .
Σας ευχαριστώ για την προσωπική αναφορά βέβαια ότι καταφέρνουμε είναι αποτέλεσμα σκληρής δουλείας και συλλογικής προσπάθειας.
Θα ήταν πραγματική ευχαρίστηση για εμάς να επισκεφθείτε το Byzantino Boutique Hotel
ξανά το συντομότερο.
Με εκτίμηση
8 κριτικές
3 κριτικές για ξενοδοχεία
common_n_hotel_reviews_1bd8 3 χρήσιμες ψήφοι
4 από 5 κύκλους Η κριτική έγινε: 14 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε για δύο μέρες στο δωμάτιο χ5 στον ξενώνα χαμάμ.παραδοσιακο δωμάτιο κάστρου με παραδοσιακά έπιπλα.Ζεστη ατμοσφαιρα,θαλπωρη,αψογη καθαριότητα και εξυπηρέτηση.το προσωπικό πολύ ευγενικό.πρωινο απο τα καλύτερα και πλουσιότερα που εχουμε δοκιμάσει!! Απόλυτη σχέση τιμής και ποιότητας.Το μόνο αρνητικό ή έλλειψη ηχομόνωσης με τον πάνω όροφο.περπατανε από πάνω και νομίζεις πως είναι στο δωμάτιο σου.γενικα νομίζω πως στο κάστρο πρέπει να διαλεγεις δωμάτια πάνω ορόφου..

Έμεινε: Νοέμβριο 2016, ταξίδεψε: ως ζευγάρι
1 Ευχαριστούμε, Aγγελος Ν
Αγαπητέ Άγγελε,
Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια και για την καλή σας κριτική. Είμαστε πολύ ικανοποιημένοι που εκτιμήσατε τη φιλοξενία μας, καθώς και που λατρέψατε το πρωινό, που για εμάς είναι κι ένα προσωπικό μεράκι. Σχετικά με το πρόβλημα που αναφέρατε καθώς το κάστρο θεωρείτε ιστορικό μνημείο είναι αδύνατο και από την πλευρά μας να επέμβουμε σε μεγαλύτερο βαθμό από το επιτρεπτό.
Θα σας περιμένουμε ξανά σύντομα κοντά μας.
Φιλικά,
3 κριτικές
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 χρήσιμη ψήφος
5 από 5 κύκλους Η κριτική έγινε: 13 Νοεμβρίου 2016

Επιλεξαμε το συγκεκριμενο ξενοδοχειο γιατι ειχαμε διαβασει διαφορα καλα σχολια και η επιλογη μας δικαιωσε περα ως περα! Διαλλεξαμε το δωματιο που ειναι ακριβως πανω απο την κεντρικη πλατεια, πολυ ομορφο και ευκολα προσβασιμο! Το προσωπικο γλυκυτατο και πολυε ξυπηρετικο! Αφηνω για το τελος ομως το καλυτερο, το πρωινο δεν υπαρχει!!! Είναι υπεροχο, τοσες διαφορετικες γευσεις με προιοντα σπιτικα και εκλεκτα διαλλεγμενα! Σερβιρεται στο καφε στην κεντρικη πλατεια και ειναι το καλυτερο ξεκινημα για τη μερα!! Προτεινεται!!!!

• Έμεινε: Νοέμβριο 2016, ταξίδεψε: ως ζευγάρι
    • 4 από 5 κύκλους
      Αξία
    • 4 από 5 κύκλους
      Καθαριότητα
      Εξυπηρέτηση
1 Ευχαριστούμε, Katia W
Αγαπητή Κάτια,
Κριτική σαν και την δική σας αποτελεί πραγματική διαφήμιση για εμάς πραγματικά σας ευχαριστούμε. Είναι πολύ ευχάριστο για εμάς οι επισκέπτες μας να έχουν τις ομορφότερες εμπειρίες από το Byzantino Boutique Hotel και τις υπηρεσίες που προσφέρουμε. Το πρωινό αποτελείται αποκλειστικά από τοπικά προϊόντα και φυσικά όλα χειροποίητα ο συνδυασμός αυτός είναι που κάνει την διαφορά.
Σας περιμένουμε και πάλι σύντομα!
Άννα & Γιώτα
Ξενοδοχεία που επίσης μπορεί να σας αρέσουν...
Μονεμβασιά: Οι ταξιδιώτες είδαν επίσης αυτά τα ξενοδοχεία
0.2 χλμ μακριά
Moni Emvasis Luxury Suites
#5 από 23 για: Μονεμβασιά
5.0 από 5 κύκλους 104 κριτικές
Προβολή τιμών

Byzantino Boutique Hotel: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

Πρόσθετες πληροφορίες για το Byzantino Boutique Hotel

Επιχείρηση: Byzantino Boutique Hotel
Διεύθυνση: Κάστρο Μονεμβασιάς | Λακωνία, Μονεμβασιά, Δήμος Μονεμβασιάς 230 70, Ελλάδα
τηλεφώνου:
Περιοχή: Ελλάδα > Πελοπόννησος > Περιοχή Λακωνίας > Δήμος Μονεμβασιάς > Μονεμβασιά
Παροχές:
Μπαρ/Σαλόνι Δωρεάν πρωινό Δωρεάν Ίντερνετ υψηλής ταχύτητας (WiFi) Επιτρέπονται τα κατοικίδια (Κατάλληλο για σκυλιά/κατοικίδια) Υπηρεσία δωματίου Σουίτες
Στυλ ξενοδοχείου:
Νο 4 στα Οικογενειακά ξενοδοχεία για: Μονεμβασιά
Νο 6 στα Ρομαντικά ξενοδοχεία για: Μονεμβασιά
Εύρος τιμών (ανά διανυκτέρευση): 50 € - 121 €
Κατηγορία Ξενοδοχείου:3 αστέρων — Byzantino Boutique Hotel 3*
Αριθμός δωματίων: 19
Επίσημη περιγραφή (παρέχεται από το ξενοδοχείο):
Τόσο Βυζαντινό και αυθεντικό όσο η ίδια η καστροπολιτεία της Μονεμβασιάς που το περιβάλλει. Το Βυζαντινό είναι το ξενοδοχείο όπου η ιστορία, η αρχιτεκτονική και οι σύγχρονες ανέσεις συναντούν την θερμή φιλοξενία, τις σπιτικές γεύσεις και την ποιότητα των υπηρεσιών. Παραμυθένια διαμονή χειμώνα καλοκαίρι. All year round fairy tale stay! Μεγάλο πλεονέκτημα … η μοναδική μονεμβασιώτικη φιλοξενία που παρέχεται σε όλα τα επίπεδα. Η εξυπηρέτηση, η φιλική επαφή και το προσωπικό ενδιαφέρον των ανθρώπων του, που είναι πάντοτε πρόθυμοι να σας εξυπηρετήσουν, να σας ενημερώσουν και να σας βοηθήσουν σε ό,τι χρειαστείτε. Ξεχωριστή πρόταση… το απολαυστικό χειροποίητο Ελληνικό Πρωινό που είναι φτιαγμένο από ντόπια επιλεγμένα προϊόντα, βασίζεται σε παραδοσιακές συνταγές, ετοιμάζεται με την προσωπική φροντίδα και το μεράκι της κυρίας Άννας και φέρει τη σφραγίδα πιστοποίησης του Ξενοδοχειακού Επιμελητηρίου Ελλάδας. Ανεκτίμητη εμπειρία… η διαμονή στο Byzantino Boutique Hotel που απευθύνεται σε «κυνηγούς» ξεχωριστών εμπειριών, αθεράπευτα ρομαντικούς, φανατικούς φυσιολάτρες, κοσμοπολίτες και λάτρεις της ιστορίας, που ονειρεύονται ένα ταξίδι στο χθες με τις ανέσεις του σήμερα. ... περισσότερα   Λιγότερα
Επιλογές κράτησης:
Το TripAdvisor είναι περήφανο που συνεργάζεται με: Booking.com, Expedia και Hotels.com. Αυτό σας δίνει τη δυνατότητα να πραγματοποιείτε τις κρατήσεις σας στο Byzantino Boutique Hotel με απόλυτη εμπιστευτικότητα. Βοηθούμε εκατομμύρια ταξιδιώτες κάθε μήνα να βρουν το ιδανικό ξενοδοχείο για τις διακοπές τους και τα επαγγελματικά ταξίδια τους, πάντα με τις καλύτερες προσφορές και μειωμένες τιμές.
Επίσης γνωστό ως:
Byzantino Medotel Monemvasia

Αυτή είναι η καταχώρισή σας στο TripAdvisor;