Agoda.com
Booking.com67 $
Priceline
Lol.travel
Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Απαράδεκτο και ακριβό για αυτό που προσφέρει , το επισκεφτήκαμε για ένα βράδυ και αφού φτάσαμε βράδυ για να κάνουμε έναν ύπνο απλά , μοιριζε τόσο πολύ η αποχέτευση που δν μπορούσαμε καν να κοιμηθούμε . Κατεβήκαμε στην ρεσεψιόν να ενημερώσουμε δν υπήρχε κανείς , τηλέφωνα εννοείται πάλι δν σήκωνε κανείς. Τραγική εξυπηρετηση

Ευχαριστούμε, elenagpl98
Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

-Η τοποθεσία του είναι πολύ καλή, με θέα το κάστρο της Μονεμβασιάς και μια υπέροχη παραλία στα πόδια σου!
-Το δωμάτιο αρκετά καλο, αν και υπήρχαν στιγμές όπου στο μπάνιο μύριζε η αποχέτευση (το μόνο αρνητικό!)..το ξύδι πάντως έκανε τη δουλειά του!
-Το προσωπικό πάντα πρόσχαρο να σε εξυπηρετήσει σε ότι θελήσεις, με το καλύτερο αφεντικό..τον milko (υπέροχος γάτος!)
-Το πρωινό αρκετά πλούσιο
-Θεσεις parking
-Αρκετά καλή τιμή, γι' αυτά που προσφέρει

Το συνιστώ!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, AnnaFml
Η κριτική έγινε: 25 Ιουλίου 2020

Στο περίεργο καλοκαίρι που βιώνουμε φέτος, θεωρώ ότι κάναμε την καλύτερη επιλογή για διακοπές. Το ξενοδοχείο σε όμορφη τοποθεσία, τα δωμάτιά μας μακράν τα καλύτερα, σπιτικό πρωινό με τοπικά μέλια και υπέροχες μαρμελάδες, όσο για το προσωπικό ευγενικό, με το χαμόγελο στα χείλη, να σε εξυπηρετήσουν, να σου δώσουν πληροφορίες για τις περιηγήσεις μας. Αν και είμαι λάτρης των νησιών, η φετινή εξόρμηση ήταν μια πολύ ευχάριστη έκπληξη. Σας ευχαριστούμε όλους και ιδιαίτερα τον Αλέξανδρο που μας "χώρεσε" τη διαμονή μας στο διαθέσιμο budget μας. Καλή αντάμωση‼️ Μαίρη Αναστασοπουλου

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, MaryAnast_
Η κριτική έγινε: 10 Ιουνίου 2020

Καλαίσθητο Ξενοδοχείο ευγενικό προσωπικό (Αλέξανδρος πάντα παρών όλη μέρα) όμορφα δωμάτια με πολύ καλή θέα στη θάλασσα & επίσης όμορφη βεράντα για ποτό το βράδυ. Πολύ όμορφα στο Κάστρο
Όμορφες κοντινές παραλίες

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, chefpap
Η κριτική έγινε: 8 Ιουνίου 2020

Τοποθεσία ιδανική 5χλμ απο Καστροπολιτεια, όμορφη αμμώδης πεντακάθαρη παραλία 2 λεπτα απ το ξενοδοχείο- 40λεπτα Ελαφόνησος/ ιδιοκτήτες (Αλέξανδρος & Δημήτρης) ευγενέστατοι κι εξυπηρετικοτατοι όπως άλλωστε κι όλο το προσωπικό! Για πρωινό ζητήστε οπωσδήποτε βάφλα ή κάτι απ τα καλούδια της γλυκύτατης Φωτεινής! Θα ξαναπαμε σύντομα

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, ΙΩΑΝΝΑ Α