“όμορφο ατμοσφαιρικό χαμογελαστοί άνθρωποι!”
Κριτική για: To Kelari Olive Oil and Wine Shop

To Kelari Olive Oil and Wine Shop
Περισσότερες λεπτομέρειες για το αξιοθέατο
Πληροφορίες για το αξιοθέατο
Προτεινόμενη διάρκεια επίσκεψης: <1 ώρα
Η κριτική γράφτηκε 13 Μαρτίου 2018

Με τράβηξαν τα αρώματα ,η ζεστή ατμόσφαιρα ,οι οικονομικές τιμές των παραδοσιακών προϊόντων της Μονεμβασιας !!!!!!!!!!! <3
Οι άνθρωποι απίστευτα φιλικοί και χαμογελαστοί θα ξαναπάμε!!!!!!!!!!!!! <3

Ιωάννα

1  Ευχαριστούμε, dIANNA25
Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 19 Δεκεμβρίου 2017

Έχουμε πάει πολλές φορές και κάθε φορά φύγαμε πολύ ευχαριστημένοι! Είναι όλοι πολύ φιλικοί, προτείνουν ωραία προιόντα και μας δίνουν να δοκιμάσουμε κιόλας! Οι τιμές είναι πολύ λογικές! Αξίζει να παρετε για δώρο τοπικά προιόντα από εκεί!

2  Ευχαριστούμε, Frini M
Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερό μαγαζάκι πολύ ζεστός χωρός,η κυρία Μαρία πολύ ευγενική και εξυπηρετική
Με προιόντα που δεν βρίσκεις εύκολα,πολύ καλές τιμές και μια μεγάλη γκάμα από επιλογές για παραδοσιακά προιόντα μου δε ξέρεις τι να διαλέξεις!
Προτείνεται!!!!!!

3  Ευχαριστούμε, Themis Z
Η κριτική γράφτηκε 11 Οκτωβρίου 2016

Το αγαπημένο μου μαγαζάκι στη Μονεμβάσια. Τεράστια ποικιλία απο τοπικά προϊόντα το ένα καλύτερο απ το άλλο! Το μυστικό της επιτυχίας του...οι υπέροχοι άνθρωποί του, τους οποίους και θέλω να ευχαριστήσω για τα απλόχερα κεράσματα, τις πληροφορίες τους (για την ιστορία του τόπου και όσα έπρεπε να δούμε) και το γνήσιο χαμόγελο τους! Μας έδωσαν εναν ακομη λόγο να αγαπήσουμε τη Μονεμβάσια! Σας ευχαριστουμε Μαρία και Γιάννη!!

2  Ευχαριστούμε, st_kontova
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Χρόνια τώρα επισκεπτομαστε το Κελάρι στο Κάστρο της Μονεμβασιας..Η Μαρία πάντα χαμογελαστή και εξυπηρετικη, μας κερναει τα ντόπια κρασιά και το μελοκρασο,ενώ φυσικά δεν ξεχνάμε να δοκιμάσουμε και τα διάσημα αμυγδαλωτα τους..φέτος είχαμε και την προσθήκη των messinian spa που ήταν ο,τι πρέπει για δωράκια. Σας το συνιστουμε ανεπιφύλακτα, και εγώ προτείνω να τολμησετε το φρέσκο μέλι από θυμάρι ή πορτοκαλι.. Εξαιρετικό!!!!!!!Σίγουρα θα ξανασταματησουμε για τα ψώνια μας στην επόμενη επίσκεψη στην Μονεμβασια!

2  Ευχαριστούμε, Vasilios R

To Kelari Olive Oil and Wine Shop: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μονεμβασιά, Δήμος Μονεμβασιάς

To Kelari Olive Oil and Wine Shop: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!