“Υπέροχο φαγητό με συνδυασμό εξαιρετικού χώρου και οικογενειακής φιλοξενίας!!!”
Κριτική για: Ape Regina Italian Restaurant

Ape Regina Italian Restaurant
Γειτονιά: Terézváros
Γειτονιά: Terézváros
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφθηκα το εστιατόριο με την παρέα μου, συνολικά ήμασταν 10 άτομα! Όταν φτάσαμε στον χώρο η υποδοχή μας έγινε απο χαμογελαστό πρόθυμο προσωπικό έτοιμο να μας ξεναγήσει στους χώρους του εστιατορίου και να μας εξυπηρετήσει με κάθε τρόπο!
Επιλέξαμε να παραγγείλουμε απο τον κατάλογο «αλλά ελληνικά»!!! Οι εντυπώσεις μας θα μείνουν στην σκέψη μας για αρκετό καιρό!!! Ο υπέροχος Geri ⭐️ ανέλαβε να εξυπηρετήσει 10 πεινασμένους Έλληνες που ήθελαν να δοκιμάσουν όλο τον κατάλογο!!
Οι γεύσεις ήταν υψηλότερες τον προσδοκιών μας, το service απο τον αποκλειστικό σερβιτόρο μας Geri ήταν αντάξιο εστιατορίων με αστέρια Michelin!!! Πρέπει να πάτε…
Θα επιστρέψω σίγουρα… Σας ευχαριστώ!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, Wanderer47014472468
Ο/η Ape Regina, General Manager του Ape Regina Italian Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες
Μετάφραση Google

Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας!

Μεταφέρουμε επίσης τα καλά λόγια στον Γκέρι. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα!

Τα καλύτερα,
Ape Regina

///

Thank you for your feedback!

We also pass on the kind words to Geri. We hope to see you again soon!

All the best,
Ape Regina

Η κριτική γράφτηκε 3 Ιανουαρίου 2020

Οι μερίδες είναι μικρές για να μπορείς να δοκιμάσεις διάφορες γεύσεις...οι περισσότερες αρκετά καλές. Οι πίτσες μέτριες, οι μακαρονάδες αξιόλογες. Τα γλυκά μέτρια. Η εξυπηρέτηση μάλλον ανεπαρκής. Η τιμή λογική για αυτο που προσφέρει.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
2  Ευχαριστούμε, Manos_Apostolidis
Ο/η ApeRegina_Budapest, Vendégkapcsolati vezető του Ape Regina Italian Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Ιανουαρίου 2020

Dear Manos_Apostolidis

Thank you for joining us. It is highly pleasing to know that you have had a good time here and enjoyed both the service and food.
Please get in touch with us during your next stay in Budapest.

Kind regards,
Ape Regina team

Η κριτική γράφτηκε 13 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Εδώ τρως και πίνεις όσο θέλεις και πληρώνεις περίπου 25 ευρώ/άτομο. Όλη η ιταλική κουζίνα σε πολύ καλή ποιότητα στη διάθεσή σου. Καλό είναι να πας πεινασμένος για να αξίζει τον κόπο η επίσκεψη.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, katerinakon_1974
Ο/η ApeRegina_Budapest, Vendégkapcsolati vezető του Ape Regina Italian Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Απριλίου 2019

Dear katerinakon_1974,

Thank you for your message in TripAdvisor. This is important for us to know everything went well and our guests enjoyed their time here.
Once again thank you very much for your feedback.
We are looking forward to seeing you again.

Graziee! :)

Kind regards,
Ape Regina Team

Η κριτική γράφτηκε 21 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο μαγαζί με καλές τιμές και φαγητό!!! Εχει επιλογή με ελευθερο μπουφέ -φαγητο,ποτο,γλυκο- για 3 ωρες ή το κανονικό μενου. Πρεπει να πεινας παρα πολυ για να επιλεξεις τον μπουφε!!! Πολυ καλη εξυπηρετηση.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2018
Ευχαριστούμε, Marlllou
Ο/η ildeekoballo, Guest Relations Manager του Ape Regina Italian Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Απριλίου 2018

Dear Marlllou,
Greetings from Budapest.
We are very happy hearing about your the hospitality experienced in our beautiful restaurant, also that our cuisine was suitable for you. Yes, worth coming very hungry, otherwise you wont be able to eat as much as you can.
Thank you for your pleasant comment, hope to see you shortly.
Best Regards,
Ape Regina Team

Η κριτική γράφτηκε 5 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφθηκα το μαγαζί για φαγητό ένα μεσημέρι. Έχεις δύο επιλογές:
Α) Παραγγέλνεις ότι θες για φαγητό και πληρώνεις αντίστοιχα αυτά που έφαγες και ήπιες.
Β) Δεύτερη επιλογή είναι ο μπουφές όπου σας παραθέτω και την φωτό με τις τιμές.

Στην πρώτη μας επίσκεψη παραγγείλαμε και φάγαμε μια πίτσα και μια μακαρονάδα για δύο άτομα. Το φαγητό ήταν αρκετά καλό και μας άρεσε. Απλά οι μερίδες ήταν λίγο μικρές και δεν χορτάσαμε. Στην δεύτερη επίσκεψη μας ένα μεσημέρι Τετάρτης επιλέξαμε τον μπουφέ κατόπιν κράτησης. Πληρώσαμε 12€ το άτομο με απεριόριστο φαγητό και ποτό. Ο μπουφές ήταν υπερπλήρες, από ορεκτικά, πίτσες, μακαρονάδες, και διάφορα κρεατικά για μπάρμπεκιου. Όλα σου τα ετοίμαζαν εκείνη την ώρα. Ακόμη είχες την επιλογή και γύρο στα 10 μαγειρευτά φαγητά καθώς και παρά πολλές σαλάτες. Φάγαμε, ήπιαμε τα κρασιά μας στο τέλος και επιλογή με μπουφέ γλυκά. Το μαγαζί αξίζει να το επισκεφτείτε. Υπέροχο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, Dimitris L
Ο/η ildeekoballo, Vendégkapcsolati vezető του Ape Regina Italian Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Δεκεμβρίου 2017

Dear Dimitris L,
First of all allow us to express our appreciation for these kind words. Thank you for being our guest and for your time to give us a feedback about your experience. We are happy hearing about your satisfaction regarding to our buffet food offer. Looking forward welcoming you next time as well! Happy Holidays :) Best regards, Ape Regina Team

Ape Regina Italian Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βουδαπέστη, Central Hungary

Ape Regina Italian Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!