“Μέτρια εμπειρία”

Καλό για: Ατμόσφαιρα Μπαρ, Μεγάλες παρέες
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό
Γειτονιά: Erzsébetváros
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Αποφασισαμε να το επισκεφθουμε αφού ακουσαμε απο πολλούς οτι ειναι ενα απο τα καλύτερα του ειδους και ισχυει απο θεμα ντεκορ. Κατα τα αλλα οπως μπηκαμε βγηκαμε. Ο πορτιέρης μας ζήτησε με εναν καθόλου ευγενικο τροπο να ψαξει ρουχα και τσαντες, οταν ζητησαμε να επαναλαβει τι ειπε διοτι δεν καταλαβαμε λόγω των κακων αγγλικων του,αρχισε να ειρωνευεται και να κανει λες και μας εκανε χαρη που μας επετρεψε να μπουμε. Αφου μπηκαμε και καναμε μια βόλτα να δουμε το μαγαζι, δεν βρηκαμε ουτε μια γωνια να σταθουμε οπως επισης ηταν αδυνατον να παραγγειλουμε. Φυγαμε εκνευρισμενοι συνεχιζοντας προς αλλα ruin bars.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2016
2  Ευχαριστούμε, SophiaKordoni

Η κριτική γράφτηκε 21 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ιδιαίτερο μέρος για ποτό. Φτηνές επιλογές όσο μπόρεσα να δω.νομιζω ότι είναι ένα μέρος που πρέπει να δεις για ένα ποτό

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Ηλιας Σ
Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2016

Ναι είναι άκρως τουριστικό αλλά και πολύ πρωτότυπο . Περνάς ευχάριστα τη βραδιά σου !! Το ότι έχει sequrity στην είσοδο μου φάνηκε πολύ καλό και μου ενέπνευσε εμπιστοσύνη . Είναι ένα μέρος όπου μπορείς να βρείς όλα τα είδη ποτών και πολλά είδη διασκέδασης .

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2016
1  Ευχαριστούμε, Areth Z
Η κριτική γράφτηκε 15 Μαΐου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ουτε αρχη ουτε τελος. Ενα τουριστικο μερος χωρις μουσικη αλλα ελεγε ο καταλογος αλλα πληρωσαμε αγενεις σεκουριτι ο κοσμος οτι να ναι

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2016
Ευχαριστούμε, xrist77
Η κριτική γράφτηκε 16 Απριλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικος χωρος!!! Μοναδικο και πολυ ιδιαιτερο μαγαζι, απ´τα πιο ωραια που εχω παει! Επιτρεπεται το καπνισμα πραγμα δυσκολο στη Βουδαπεστη! Το συστηνω ανεπιφυλακτα πρεπει οπωσδηποτε να περασει καποιος μια βολτα απ´αυτον το χωρο!

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2016
2  Ευχαριστούμε, rania t

Szimpla Kert: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βουδαπέστη, Central Hungary

Szimpla Kert: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!