Η κριτική έγινε: 8 Ιανουαρίου 2019

Το δωμάτιο ήταν μικρότερο από ότι το δείχνουν οι φωτογραφίες. Δεν ήταν τόσο καθαρό και γενικά άβολο. Ήταν σε πολύ καλή τοποθεσία και μόνο για έναν ύπνο. Μείναμε 5 μέρες και τη δεύτερη μέρα πληρώσαμε 10 ευρώ για να μας καθαρίσουν το δωμάτιο. Τη τέταρτη μέρα μας μύριζε κάτι πολύ άσχημα ( ήμασταν στον πρώτο όροφο ). Το wifi κάποιες ώρες κόλλαγε.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Pelagia C
Ο/η easyHotelBPO, Vezető του easyHotel Budapest Oktogon, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Ιανουαρίου 2019

Αγαπητή Πελαγία,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε να μείνετε μαζί μας και να αναθεωρήσετε τις υπηρεσίες μας. Ήταν χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε!

Εγώ προσωπικά λυπούσα να ακούσω ότι αντιμετωπίσατε κάποια προβλήματα σχετικά με το δωμάτιο και τη σύνδεση WiFi. Η ομάδα υποδοχής είναι πάντα στη διάθεσή σας, τέτοια προβλήματα θα μπορούσαν να έχουν αντιμετωπιστεί, προκειμένου να προσφέρει μια μεγάλη εμπειρία κατά τη διάρκεια της διαμονής σας.

Ωστόσο, ελπίζουμε ότι απολαύσατε το ταξίδι σας στη Βουδαπέστη!

Θερμούς χαιρετισμούς,
Levente Falvai
Διευθυντής ξενοδοχείου
easyHotel Βουκουρέστι Οktogon

Η κριτική έγινε: 30 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μειναμε 5 βραδια!Το σημειο του ξενοδοχειο ειναι εξαιρετικο κ καλη γειτονια της πολης!Δωρεαν wifi!Το δωματιο ηταν πεντακαθαρο κ το προσωπικο ευγενικο!18 ευρω το ατομο!Περα απο αυτο χρεωνουν 1 ευρω εξτρα πετσετα εκτος απ την πρωτη κ 10 ευρω αν θελησετε καθαριοτητα στο δωματιο!Εμας δεν μας ενοιαξαν αυτα μας ενοιαξε ομως που με τοσο χαμηλη τιμη μειναμε σε ενα αξιοπρεπεστατο δωματιο το οποιο απλα το χρησιμοποιουσαμε για εναν υπνο αφου ολη μερα γυρνουσαμε στην πολη!Αν ξαναεπισκεπτομουν την πολη θα ξαναεμενα εκει!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2017
2  Ευχαριστούμε, ix1982ek
Η κριτική έγινε: 6 Φεβρουαρίου 2017

Μείναμε μόνο για ένα βράδυ. Το δωμάτιο ήταν μικρό, ικανοποιητικό για λίγες μέρες, και καθαρό. Βρίσκεται σε κεντρικό σημείο, κοντά σε μετρό, λεωφορείο και τραμ. Το μόνο αρνητικό είναι ότι ο,τι κι αν ζητήσεις επιπλέον χρεώνεται. (π.χ. 5€ για να κρατήσουν τις βαλίτσες)

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Mary N
Η κριτική έγινε: 27 Σεπτεμβρίου 2016

Μικρό δωμάτιο ιδανικό για λίγες μέρες ,βρίσκεται σε κεντρικό σημείο. Είναι ακριβώς όπως εμφανίζεται στις φωτογραφίες ,πεντακάθαρο .Κοντά σε μετρό με εύκολη πρόσβαση σε όλα τα σημεία τουριστικού ενδιαφέροντος.
Το προσωπικό ευγενέστατο , εξυπηρετικότατο ,φιλικό με γνώση της αγγλικής ,κάτι που εμφανίζεται ως πρόβλημα σε πολλά τουριστικά σημεία της πόλης.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, helenatsDj
Η κριτική έγινε: 12 Απριλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μας ακυρωσαν την κρατηση γτ επρεπε να βαλουμε τα λεφτα τα οποια μας ζητησαν σαββατο που οι τραπεζες ηταν κλειστες ενω εγραφε πτι πληρωνουμε εκει!!και τελευταια στιγμη ψαχναμε που να μεινουμε!δεν ειναι πολιτικη σοβαρου ξενοδοχειου αυτη!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2016
3  Ευχαριστούμε, Ιφιγένεια Σ