Tripadvisor
Βουδαπέστη

“Όλα θύμιζαν Ελλάδα ! Τέλεια επιλογή ! ”
Κριτική για: Taverna Dionysos

Taverna Dionysos
Καλό για: Ρομαντικό, Μεγάλες παρέες, Ειδικές περιστάσεις, Οικογένειες με παιδιά
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Μεσημεριανό, Δείπνο, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Γειτονιά: Περιφέρεια V/Μπελβάρος (Ιστορικό Κέντρο)
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Όλα θύμιζαν Ελλάδα ! Απίστευτα γευστικά πιάτα και σε προσιτές τιμές για Ουγγαρία ! Αξίζει να την Επισκεφτείτε και με ένα συν παραπάνω διότι μάθαμε πως και το big boss είναι Έλληνας !!! Όλα τέλεια ! Μπράβο στο team !!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
3  Ευχαριστούμε, Ninalag95

Η κριτική γράφτηκε 11 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το μοναδικό μαγαζί που μας έκλεψαν ήταν αυτό δεν μας έκλεψαν ούτε στα τουρκικά φαγαδικα που είναι γεμάτη η πόλη ούτε πουθενά είδαμε την επιγραφή Διόνυσος ακούσαμε απεξω ελληνική μουσική και είπαμε να πάμε.μας χρέωσε δύο ποτήρια κρασί 5000 φιορίνια μιλάμε ο άνθρωπος είναι στυγνός απατεώνας απογοητευτηκαμε πλήρως τα φαγητά του αισχος και πανάκριβα όσα δώσαμε σε φαγητό 4 μέρες στην Βουδαπέστη μας τα πήρε ο κύριος αυτός μαζεμένα και δεν φάγαμε κιόλας ντροπή και αισχος

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, NorthStar18738228798
Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε βραδυ μετα από κράτηση!Η διακόσμηση πολύ καλή, τα γκαρσόνια εξυπξρετικά και ευγενικά ,ποιότητα φαγητού πάρα πολή καλή αλλά οι μερίδες πανάκριβες!Επηδή έχω ταξιδέψει σε πολλές Ευρωπαικές χώρες πάντα τρώγω σε ελληνικα εστιατόρια με τις μισές τιμές!Με τα ίδια λεφτά στην Ελλάδα τρωγανε 4 άτομα αντί 2 που πήγαμε!ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΜΠΡΙΖΟΛΑ ΝΑ ΘΕΛΕΙΣ γύρω στα 25 ΕΥΡΩ!ΤΟ 3 ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΘΑΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ!ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΦΑΓΗΤΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
2  Ευχαριστούμε, liverpool2456
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιανουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Απίστευτο ελληνικό φαγητό στην Βουδαπέστη ούτε στα καλητερα εστιατόρια της Ελλάδας δεν τρως τέτοιο φαγητό... πολύ καλό προσωπικό το προτείνω ανεπιφυλακτα

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2019
1  Ευχαριστούμε, elliascass
Η κριτική γράφτηκε 16 Δεκεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Οι τιμες πολυ υψηλες, αργο service και η ποιοτητα πολυ χαμηλη. Δεν αξιζαν τα χρηματα. Το θετικο ηταν η ομορφη ελληνικα σχεδισμενη ατμοσφαρα και διακοσμηση του χωρου.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2018
1  Ευχαριστούμε, bee_me12

Taverna Dionysos: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βουδαπέστη, Central Hungary

Taverna Dionysos: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!