“Για μια φορά ”
Κριτική για: Gellert Spa

Gellert Spa
Περισσότερες λεπτομέρειες για το αξιοθέατο
Πληροφορίες για το αξιοθέατο
Εισιτήριο: Ναι
Προτεινόμενη διάρκεια επίσκεψης: 2-3 ώρες
Χρήσιμες πληροφορίες: Πρόσβαση-αναπηρικό καρότσι, Ερμάρια/Αποθήκευση, Δραστηριότητες για μεγαλύτερα παιδιά, Διαθέσιμο φαγητό για αγορά, Μπάνιο
Η κριτική γράφτηκε 13 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είναι να πας μια φορά για εμπειρία! Ο χώρος είναι ωραίος έχει κρατήσει την αρχιτεκτονική και το κτίριο είναι παλιό! Ωστόσο ο κόσμος είναι πολύς και οι χώροι ακόμα πιο βρώμικοι! Σιχαίνεσαι ακόμα και να πατήσεις κάτω ξυπόλητος

1  Ευχαριστούμε, anna v
Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε οργανωμένοι απο τα σχόλια που είχαμε διαβάσει εδώ.Οι πετσέτες ειναι με εγγύηση.Πολλες επιλογές στις πισίνες με διάφορες θερμοκρασίες ως 40 βαθμούς Κελσίου.Η μεγαλη η κεντρική πισίνα εχει και spa.Εχει ντουλαπάκια που κλειδώνουν με μαγνητικό Βραχιολι.Πολυ ωραία εμπειρία αν ξαναβρεθω εκεί σίγουρα θα ξαναπάω.Οι τιμή λογική .

2  Ευχαριστούμε, Vannesa70
Η κριτική γράφτηκε 12 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκαμε το μερος για spa και μασαζ. Οι εγκαταστασεις ειναι παλιες , γενικα δεν το λες καθαρο , ειναι ακριβό για αυτα που προσφέρει. Επισης επιλέξαμε vip μασαζ για μια ωρα που το χρησοπληρωσαμε και ήταν σαν να πήγαμε για να μας απλωσουν λαδι το σώμα. Εντελως ανειδικευτο προσωπικο στο μασαζ.

2  Ευχαριστούμε, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Μ
Η κριτική γράφτηκε 11 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τα λουτρα είναι φανταστικά! Πολύ όμορφη αρχιτεκτονικη και διακόσμηση. Καλή εξυπηρέτηση στα ταμεία, σε κατατοπιζουν τι χρειάζεται να έχεις μαζί σου και τι μπορείς να νοικιάσεις από εκεί (πετσέτα, μαγιό, σκουφακι, σαγιονάρες). Μπαίνεις στο νερό και λιώνεις!!! Όταν πήγα ήταν κλειστή μξα εξωτερική πισίνα. Επισκέφτηκα μια εξωτερική 36 βαθμών και άλλες 4 εσωτερικές. Σε μια εσωτερική πισίνα χρειάζεται σκουφακι, εγώ δεν είχα αλλά θεωρώ ότι οι υπόλοιπες πισίνες αρκούν. Γενικά πολύ ικανοποιημενος απ την εμπειρία.

1  Ευχαριστούμε, George P
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν το δεύτερο στην επιλογή μας μετά τη χειριστή εντύπωση που μας έκανε το Rudas . Οι χώροι όχι πολύ καθαροί αλλά δεν περίμενα και πολλά παραπάνω από κοινόχρηστα Λουτρά . Το προσωπικό αγενές όπως σε όλη την πόλη αλλά οι πισίνες ικανοποιητικές . Γενικώς αξίζει να το επισκεφτεί κανείς αν παραμερίσει κάποιες ιδιοτροπίες που έχει με την καθαριότητα και τους κανόνες υγιεινής

2  Ευχαριστούμε, Tina C

Gellert Spa: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βουδαπέστη, Central Hungary

Gellert Spa: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!