Ανοικτά σήμερα: 6:00 π.μ. - 8:00 μ.μ.
Αποθήκευση
ΓΙΑ ΧΑΛΑΡΩΜΑ

Αδιαφορώντας για την πολυκοσμία και για την τιμή 5.600-6000 φιορίνια κατ'ατομο,απολαμβάνεις την... διαβάστε περισσότερα

theoadamopoulos
Αθήνα, Ελλάδα
Ωραίος χώρος αλλά Πολυκοσμία.

Φοβερό μέρος με τιμή σχετικά καλή για τις παροχές του.Αποφύγετε τα απογεύματα στις εορταστικές... διαβάστε περισσότερα

752alekal

2.825
3.106
1.834
Η κριτική έγινε: 10 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε οργανωμένοι απο τα σχόλια που είχαμε διαβάσει εδώ.Οι πετσέτες ειναι με εγγύηση.Πολλες επιλογές στις πισίνες με διάφορες θερμοκρασίες ως 40 βαθμούς Κελσίου.Η μεγαλη η κεντρική πισίνα εχει και spa.Εχει ντουλαπάκια που κλειδώνουν με μαγνητικό Βραχιολι.Πολυ ωραία εμπειρία αν ξαναβρεθω εκεί σίγουρα θα ξαναπάω.Οι τιμή λογική .

3  Ευχαριστούμε, Vannesa70
Η κριτική έγινε: 12 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκαμε το μερος για spa και μασαζ. Οι εγκαταστασεις ειναι παλιες , γενικα δεν το λες καθαρο , ειναι ακριβό για αυτα που προσφέρει. Επισης επιλέξαμε vip μασαζ για μια ωρα που το χρησοπληρωσαμε και ήταν σαν να πήγαμε για να μας απλωσουν λαδι το σώμα. Εντελως ανειδικευτο προσωπικο στο μασαζ.

Ημερομηνία εμπειρίας: Φεβρουάριος 2018
3  Ευχαριστούμε, thanosmour
Η κριτική έγινε: 11 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τα λουτρα είναι φανταστικά! Πολύ όμορφη αρχιτεκτονικη και διακόσμηση. Καλή εξυπηρέτηση στα ταμεία, σε κατατοπιζουν τι χρειάζεται να έχεις μαζί σου και τι μπορείς να νοικιάσεις από εκεί (πετσέτα, μαγιό, σκουφακι, σαγιονάρες). Μπαίνεις στο νερό και λιώνεις!!! Όταν πήγα ήταν κλειστή μξα εξωτερική πισίνα. Επισκέφτηκα μια εξωτερική 36 βαθμών και άλλες 4 εσωτερικές. Σε μια εσωτερική πισίνα χρειάζεται σκουφακι, εγώ δεν είχα αλλά θεωρώ ότι οι υπόλοιπες πισίνες αρκούν. Γενικά πολύ ικανοποιημενος απ την εμπειρία.

Ημερομηνία εμπειρίας: Φεβρουάριος 2018
2  Ευχαριστούμε, George-phant
Η κριτική έγινε: 27 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν το δεύτερο στην επιλογή μας μετά τη χειριστή εντύπωση που μας έκανε το Rudas . Οι χώροι όχι πολύ καθαροί αλλά δεν περίμενα και πολλά παραπάνω από κοινόχρηστα Λουτρά . Το προσωπικό αγενές όπως σε όλη την πόλη αλλά οι πισίνες ικανοποιητικές . Γενικώς αξίζει να το επισκεφτεί κανείς αν παραμερίσει κάποιες ιδιοτροπίες που έχει με την καθαριότητα και τους κανόνες υγιεινής

2  Ευχαριστούμε, Tina C
Η κριτική έγινε: 25 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Απαισιο παιδια πολυ βρωμια παντού μυριζει κατουρα και πολυ ανοργανοσια χωρίς λογο. Δεν θα ξαναπηγαινα

1  Ευχαριστούμε, Stella X