“Πολυ ωραία.”
Κριτική για: Gellert Spa

Gellert Spa
Περισσότερες λεπτομέρειες για το αξιοθέατο
Πληροφορίες για το αξιοθέατο
Εισιτήριο: Ναι
Προτεινόμενη διάρκεια επίσκεψης: 2-3 ώρες
Χρήσιμες πληροφορίες: Μπάνιο, Διαθέσιμο φαγητό για αγορά, Πρόσβαση-αναπηρικό καρότσι, Δραστηριότητες για μεγαλύτερα παιδιά, Ερμάρια/Αποθήκευση
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε οργανωμένοι απο τα σχόλια που είχαμε διαβάσει εδώ.Οι πετσέτες ειναι με εγγύηση.Πολλες επιλογές στις πισίνες με διάφορες θερμοκρασίες ως 40 βαθμούς Κελσίου.Η μεγαλη η κεντρική πισίνα εχει και spa.Εχει ντουλαπάκια που κλειδώνουν με μαγνητικό Βραχιολι.Πολυ ωραία εμπειρία αν ξαναβρεθω εκεί σίγουρα θα ξαναπάω.Οι τιμή λογική .

2  Ευχαριστούμε, Vannesa70
Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 12 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκαμε το μερος για spa και μασαζ. Οι εγκαταστασεις ειναι παλιες , γενικα δεν το λες καθαρο , ειναι ακριβό για αυτα που προσφέρει. Επισης επιλέξαμε vip μασαζ για μια ωρα που το χρησοπληρωσαμε και ήταν σαν να πήγαμε για να μας απλωσουν λαδι το σώμα. Εντελως ανειδικευτο προσωπικο στο μασαζ.

2  Ευχαριστούμε, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Μ
Η κριτική γράφτηκε 11 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τα λουτρα είναι φανταστικά! Πολύ όμορφη αρχιτεκτονικη και διακόσμηση. Καλή εξυπηρέτηση στα ταμεία, σε κατατοπιζουν τι χρειάζεται να έχεις μαζί σου και τι μπορείς να νοικιάσεις από εκεί (πετσέτα, μαγιό, σκουφακι, σαγιονάρες). Μπαίνεις στο νερό και λιώνεις!!! Όταν πήγα ήταν κλειστή μξα εξωτερική πισίνα. Επισκέφτηκα μια εξωτερική 36 βαθμών και άλλες 4 εσωτερικές. Σε μια εσωτερική πισίνα χρειάζεται σκουφακι, εγώ δεν είχα αλλά θεωρώ ότι οι υπόλοιπες πισίνες αρκούν. Γενικά πολύ ικανοποιημενος απ την εμπειρία.

1  Ευχαριστούμε, George P
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν το δεύτερο στην επιλογή μας μετά τη χειριστή εντύπωση που μας έκανε το Rudas . Οι χώροι όχι πολύ καθαροί αλλά δεν περίμενα και πολλά παραπάνω από κοινόχρηστα Λουτρά . Το προσωπικό αγενές όπως σε όλη την πόλη αλλά οι πισίνες ικανοποιητικές . Γενικώς αξίζει να το επισκεφτεί κανείς αν παραμερίσει κάποιες ιδιοτροπίες που έχει με την καθαριότητα και τους κανόνες υγιεινής

2  Ευχαριστούμε, Tina C
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Απαισιο παιδια πολυ βρωμια παντού μυριζει κατουρα και πολυ ανοργανοσια χωρίς λογο. Δεν θα ξαναπηγαινα

1  Ευχαριστούμε, Stella X

Gellert Spa: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βουδαπέστη, Central Hungary

Gellert Spa: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!