1.976
1.976
Η κριτική γράφτηκε 28 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Προκειται για μια απο τις πολυ καλες επιλογες ξενοδοχειου που καναμε μεσω booking. Η αισθητικη του εξαιρετικη σε ολους τους χωρους ,το προσωπικο αν και νεαρα ,κατα το πληστον ατομα, ολοι επαγγελματιες, φιλικοι ,με μια φρεσκια διαθεση. Σε μια εκτακτη περισταση που χρειαστηκαμε βοηθεια (λογω ιωσης) η αμεσοτητα, η προθυμια και το ενδιαφερον ηταν γνησιο και συγκινητικο . Εξαιρετικη τοποθεσια. Πολυ καλο πρωινο. Ευφανταστη διακοσμηση. Θα ξαναρθουμε!!

Διαμονή: Δεκέμβριος 2016, ταξίδι με οικογένεια
2  Ευχαριστούμε, Gkizopoulou E
Η κριτική γράφτηκε 19 Μαΐου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε με τον άντρα μου 5 βράδυα στο bohem,είναι στο κέντρο της πέστης σε παράλληλο δρόμο απτη vatsi!το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικό και μας βοήθησε σε ότι χρειαστήκαμε! το δωμάτειο ήταν λίγο μικρό αλλά πολύ καθαρό!το πρωινό ήταν πολύ πλούσιο!!ήταν απ'τα ξενοδοχεία που λέμε value for money!

Διαμονή: Μάιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Eugeniå P
Η κριτική γράφτηκε 15 Μαρτίου 2016

Σε κεντρικότατο σημειο, 2 λεπτα απο την Αγορά και την Γεφυρα της Ελευθερίας και παραλληλα με τον πεζοδρομο Vaci U οπου βρισκεις τα παντα.
Εξυπηρετικό προσωπικο στην ρεσεψιον.
Τα δωματια πολυ μικρα με ενα παραθυρο το οποιο εβλεπε στο πισω μερος χωρις θεα.
Στο μπανιο μου αρεσε το θερμαινόμενο πατωμα και ειχε καλο εξαερισμο.
Ζεστο και ησυχο δωματιο στο οποιο καθημερινα μας προσεφεραν κι απο ενα μπουκαλακι νερο.
Εξυπνη διαχείριση του χωρου, ντουλαπα ψυγειο αλλα το δωματιο ηταν πολυ μικρο.
Το δωματιο ηταν Classic Δικλινο το οποιο ενω ειχα ζητησει διπλο κρεββατι, ειχε δυο μονα ενωμενα και το χειροτερο τα σκεπασματα ηταν μονά κι οχι για διπλο κρεββατι με αποτελεσμα να σκεπαζομαστε χωρια!!
Δεν μας αλλαξαν σεντονια καθολου κατα την διαμονη μας το τριημερο.
Ο χωρος του πρωινου μικρος, τα τραπεζια μικρα και κολλημένα, με αποτελεσμα να χτυπαει καποιος στην καρεκλα σου συνεχως γιατι ο χωρος ηταν ανεπαρκης.
Το πρωινο καλο.
Πιστευω οτι τα χρηματα ηταν αρκετα. Επρεπε να η βραδιά να ειχε γύρω στα 70 κι οχι 110.
Επισης να προσθεσω οτι η υπηρεσια μεταφορας στο αεροδρομιο δεν ειναι δωρεαν

• Διαμονή: Μάρτιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Alexandros S
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιανουαρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Βρισκεται σε πολυ καλη τοποθεσια, κοντα σε ολα τα αξιοθεατα! Ησυχη γειτονια δεν φοβομασταν να κυκλοφορησουμε! Προσφερει δωρεαν μεταφορα στο αεροδρομιο! Το πρωινο ειναι πλουσιο, με ολα τα ειδη καφε, χυμων κ μεγαλη ποικιλια σε τυρια αλλαντικα κ αρτοσκευασματα! Το δωματιο ζεστο και πολυ καθαρο! Γενικα το ξενοδοχειο πολυ περιποιημενο με συγχρονα εργα τεχνης και φιλικο προσωπικο! Το συνιστω ανεπιφυλακτα

Διαμονή: Δεκέμβριος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Alice M
Η κριτική γράφτηκε 1 Ιανουαρίου 2016

Μείναμε 4 βράδια σε charm double room. Το δωμάτιο ήταν άνετο, καθαρό και ανέδυε ερωτισμό. Το ξενοδοχείο, γενικά έχει μόντέρνο και προσεγμένο ντιζάιν. Το πρωινό του, είναι πλήρες αν και ο χώρος θα μπορούσε να είναι μεγαλύτερος. Το μπάρ, είναι το μόνο αρνητικό του σημείο, δεν έχει μουσική, μικρό και οι ξηροί καρποί, βρίσκονται εκ των προτέρων στα τραπέζια

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Σωτηρης Φ