1.966
1.966
Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία διαμερίσματα με μοντέρνα διακόσμηση ,καθαρά και προσεγμένα .Κλεισαμε ταξί από την υπηρεσία που παρέχουν εδώ και φτάσαμε πολύ άνετα ,ο οδηγός ευγενέστατος και πρόθυμος να μας καθοδηγήσει για το που να παμε .Το διαμέρισμα είναι ακριβως όπως φαίνεται στις φωτογραφίες ,ένα υπνοδωμάτιο και στο σαλόνι καναπές που γίνεται κρεβάτι .Κοντα έχει τον κεντρικό σταθμό του μέτρο και έτσι μπορείς να πας παντού μέσα σε λίγα λεπτά . Μειναμε πολύ ευχαριστημένοι από την διαμονή μας ,το στήνουμε ανεπιφύλακτα .

Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, syl1396
Η κριτική γράφτηκε 27 Μαρτίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Διαμερισμα 1 υπνοδωματιου (2 ενηλικες)! Ολοκληρο σπιτι, το δωματιο ειχε τα παντα, τεραστιο και ειχε ολα τα κομφορ. Ηταν στο μπλοκ Β, ησυχα και πεντακαθαρα, με απευθειας προσβαση στο υπογειο παρκιν της εγκαταστασης !! ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΜΕΚΟΙ ΚΑΙ ΑΦΩΝΟΙ !!!!!!!

Διαμονή: Μάρτιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, george s
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Τέλειο δωμάτιο ,ήταν σαν γκαρσονιέρα,αρκετά ευρύχωρη, με πλήρως επανδρωμένη κουζινα για όσους θέλουν να μαγειρέψουν . Το δωμάτιο ήταν πάντα ζεστό και υπήρχε όλη τη διάρκεια της μέρας ζεστό νερό. Το μεγαλύτερο συν είναι στη τοποθεσία του ξενοδοχείου, που βρίσκεται πραγματικά στη καρδιά της πόλης και οι μετακινήσεις γίνονται εύκολα με τα πόδια . Τα δωμάτια δεν διαθέτουν κάποια ιδιαίτερη θέα. Τέλος,δεν πήραμε το πρωινό με την έξτρα χρέωση που διαθέτει το ξενοδοχείο καθώς μας φάνηκε υψηλή η χρέωση, όποιος θέλει υπάρχουν αρκετά μαγαζιά γύρω από το τη περιοχή που διαθέτουν πράγματα για πρωινό σε πολύ πιο χαμηλή τιμή από αυτή του ξενοδοχείου.

Διαμονή: Δεκέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Eleni K
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μια λέξη μονο θα μπορουσε να το χαρακτηρισει.. απο τη θεση του στο κεντρο της πολης (πιο κεντρο δεν γινοταν) μεχρι τις παροχες που μας παρειχε το δωματιο και την αψογη εξυπηρετηση του προσωπικου οποιαδηποτε ωρα της ημερας. Εχει σουπερ μαρκετ 24/7 απεναντι για να παρεις οτι θες!
Επισης μπορεις να κλεισεις μεταφορα με αυτοκινητο απο και προς αεροδρομιο στη ρεσεψιον (με 30ευρω/2 ατομα συμφερει γιατι κ χρονο γλυτωνεις κ σε παει κατευθειαν στο αεροδρομιο)
Κλεισαμε τραπεζι σε μαγαζι της επιλογης μας μεσω της ρεσεψιον.
Ολα ηταν υπεροχα!!
Θα το ξαναπροτιμουσα ανεπιφυλακτα!

Διαμονή: Ιανουάριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, vladakoudis
Η κριτική γράφτηκε 22 Δεκεμβρίου 2016

ΘΕΤΙΚΑ: τέλεια τοποθεσία,πολύ κοντά σε πολλά καφέ-εστιατόρια αλλά και super market.Τα περισσότερα αξιοθέατα σε απόσταση 5-10 λεπτών με τα πόδια. ΠΟΛΥ ζεστό δωμάτιο, μόνιμα είχε θέρμανση,πάντα ζεστό νερό, άψογη εξυπηρέτηση στην υποδοχή, απαντούν άμεσα στα mails και μας έδωσαν πολύ καλές οδηγίες για το πως να ταξιδέψουμε εως Βιέννη,φοβεροί οδηγοί που μας μετέφεραν απο/προς το αεροδρόμιο. Ευχάριστοι χαρακτήρες.
ΑΡΝΗΤΙΚΑ: κατα τις απογευματινές ώρες είχε λίγο φασαρία,(μικρά παιδιά να φωνάζουν στους διαδρόμους κτλ) το συγκρότημα έχει 4 κτίρια και έχει μόνο διαμερίσματα.Αυτό το κάνει 1η επιλογή για οικογένειες. Δεν είχε πάντα καλό wifi. Τις τελευταίες 2 μέρες δεν μας άφησαν χαρτί τουαλέτας και ενώ το είπαμε στην υποδοχή βγαίνοντας για την τελευταία βόλτα στην πόλη,γυρίζοντας στο δωμάτιο δεν είχαν φροντίσει να υπάρχει χαρτί. αυτό νομίζω βέβαια είναι λάθος της καθαρίστριας.Τέλος δεν είμαι σίγουρη για το επίπεδο καθαριότητας του διαμερίσματος...Φαινόταν καθαρό αλλά μόλις πήγα να χρησιμοποιήσω την πρίζα δίπλα στο κρεβάτι είδα ΠΟΛΥ χνούδι και σκόνη κάτω απο αυτό και πίσω απο το κεφαλάρι.
TIPS: αν θέλετε αλλαγή στις πετσέτες σας απλά πετάχτε τις κάτω στο πάτωμα (θα σας το πούν και στην υποδοχή) Αν χρησιμοποιήσετε τα ποτήρια,πιατα κτλ μην περιμένετε οτι θα τα πλύνει η καθαρίστρια. Απλά τα τοποθετεί μέσα στο πλυντήριο. Δεν το βάζει σε λειτουργία,αυτό το κάνετε εσείς.

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2016, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Mary_Peace_Gr