“Το καλύτερο!!!”

Κουζίνες: Πολωνική
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Γειτονιά: Śródmieście Południowe
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Εχω να πω μονο καλα λογια!! Τι να πρώτο σχολιάσω; το φαγητο; το περιβαλλον; το σερβις;
Λοιπον, αρχικά πηραμε 4 πιατα, 2 ορεκτικα και 2 κυριως και ηταν φανταστικά! (Ανεβάζω και φωτο). Στην αρχη μας έφεραν αρωματισμένο λαδι με δυο ειδη ψωμιου! Τελειο!! Οι σερβιτοροι πολυ εξυπηρετικοι και ο εξωτερικος χωρος πανέμορφος με λουλούδια, φωτακια και βιολιστη που επαιζε βιολι οσο τρωγαμε! Μαζι με ανθρακούχο νερο και δυο ποτηρια κρασι δωσαμε 57 ευρω. Το σύστηνω ανεπιφύλακτα!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, vaskord

Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαίσιο φαγητό ,πολλή καλή εξυπηρέτηση και ζεστη ατμόσφαιρα .Ο χώρος δεν είναι πολύ μεγάλος και καλύτερα να κάνει κανεις κράτηση από πριν.Η μουσική διακριτική και υπάρχει και πιάνο που συνοδεύει ευχάριστα την γαστρονομική απόλαυση .Να δοκιμάσετε οπωσδήποτε την ψαρόσουπα (μπουγιαμπεσα).

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, pavlosk864
Η κριτική γράφτηκε 28 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Από που να ξεκινήσω; ο χώρος ήταν πανέμορφος και πολύ ζεστός ειδικά τη νύχτα του Δεκέμβρη που επισκεφθηκαμε το εστιατόριο. Ως πενταμελής οικογένεια που το τρώει το φαγητό της παραγγειλαμε ένα ορεκτικό, 2 σούπες και 4 κυρίως. Το μοσχαρίσιο ταρτάρ σερβιρηστηκε tableside και ήταν υπέροχο, η μανιταροσουπα που δοκιμάσαμε μας ενθουσίασε και τα παλαιωμένα κρέατα που φάγαμε ήταν εξαιρετικα ψημένα με πάρα πολύ νόστιμα συνοδευτικά. Εδώ αξίζει να σημειωθεί πως χορτάσαμε και οι πέντε, αν και το φάγαμε και το γλυκάκι μας (εξίσου δυνατό με το φαγητό). Ο σερβιτόρος μας ήταν πολύ ευγενικός, έτοιμος να μας εξυπηρετήσει κάθε στιγμή και να απαντήσει οποιαδήποτε ερώτηση είχαμε για το μενού. Το αποκορύφωμα βέβαια ήταν ο Πέτρος, μετρ του εστιατορίου που μας ξεπροβοδησε από το εστιατόριο και με το που έμαθε πως είμαστε Έλληνες ενθουσιαστηκε αφού γνωρίζει καλά ελληνικά. Είχαμε μια πολύ ενδιαφέρουσα συζήτηση και έτσι έκλεισε ένα υπέροχο δείπνο σε ένα από τα καλύτερα εστιατόρια που έχουμε επιλέξει. I can't recommend this place enough.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, pseudomad
Η κριτική γράφτηκε 30 Σεπτεμβρίου 2019

Άλλη μια φορά που το tripadvisor μας κατεύθυνε σε κάτι πάρα πολύ καλό.Το σέρβις ήταν άψογο.Μας απάντησαν σε όλες μας τις απορίες και μας βοήθησαν να επιλέξουμε πιάτα.ο σεφ δημιούργησε δυο πιάτα μπροστά μας.Η ποιότητα ήταν απλά ΑΑΑΑΑΑ!!!
Δε τρώω γλουτένη οπότε μας βοήθησαν να διαλέξω πιάτα χωρίς γλουτένη.
Όταν πάμε πάλι Βαρσοβία σίγουρα θα το ξαναεπισκεφθούμε. Είναι ακριβό αλλά αξίζει και με το παραπάνω τα λεφτά του!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, sofiakark
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή επιλογή αν και σχετικά ακριβή! Ιδιαίτερες γεύσεις, σέρβις, περιβάλλον! Το συνιστώ οπωσδηποτε!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2019
1  Ευχαριστούμε, ioannap358

Soul Kitchen: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βαρσοβία, Mazovia Province

Soul Kitchen: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!