“Αξίζει”
Κριτική για: Πάρκο Lazienki

Πάρκο Lazienki
Πληροφορίες για το αξιοθέατο
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ίσως το ποιο ωραία μέρος. Αλλά δεν βρήκα μια ωραία καφετέρια ή εστιατόριο εκεί. Για περπάτημα είναι τέλειο

Ευχαριστούμε, Taxi M
Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Παρότι ήταν όλα χιονισμένα κ οι λίμνες παγωμένες ,ήταν πανέμορφο!τη μέρα που πήγαμε εμείς σκιουρακια δεν πετύχαμε αλλά είδαμε πάπιες κ παγωνια!Είχε κόσμο που έκανε κ πατινάζ σε μια λίμνη!επισης έχει ένα ωραίο θέατρο όπου ανάμεσα απ το θέατρο κ τις κερκίδες παρεμβάλλεται νερο,ένα παλάτι κ διαφορα αλλα. Αξίζει σίγουρα μια επίσκεψη

Ευχαριστούμε, Djibril C
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018

Πολύ ωραίο πάρκο με πολλά ενδιαφέροντα σημεία. Περιποιημένο χώρος, πεντακάθαρα και αν και χειμώνας απολαύσαμε τη βόλτα μας.

Ευχαριστούμε, lukilouk
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Από τα πιο όμορφα πάρκα .... Έχει λιμνούλες με πολλές πάπιες κ χήνες.. Έχει σκιουρακια πανέμορφα κ πολύ φιλικά κ εξοικειωμένα με τον κόσμο.. Είναι φοβερό για μια χαλαρωτική βόλτα..

Ευχαριστούμε, ΜΑΡΙΑ Δ
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Πανεμορφο.Βεβαια οχι για μειον 14 που πηγα εγω.Παγωσα.Χιονισμενα ολα.Οι φωτογραφιες που εχω δει δινουν επισκεψη ανοιξη η φθινοπωρο που ολα πρεπει να ναι πανεμορφα.Εγω ειδα λιγα αλλα φανταστηκα τα πολλα.Τεραστιο το παρκο γεματο αγαλματα κ ομορφα κτιρια.Η βολτα δωρεαν.Εισοδο εχει σε καποια θεματικα του παρκου.

Ευχαριστούμε, nikos m

Πάρκο Lazienki: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βαρσοβία, Mazovia Province

Πάρκο Lazienki: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!