“Απίστευτη ομορφιά κ ηρεμία ”
Κριτική για: Πάρκο Lazienki

Πάρκο Lazienki
Πληροφορίες για το αξιοθέατο
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Παρότι ήταν όλα χιονισμένα κ οι λίμνες παγωμένες ,ήταν πανέμορφο!τη μέρα που πήγαμε εμείς σκιουρακια δεν πετύχαμε αλλά είδαμε πάπιες κ παγωνια!Είχε κόσμο που έκανε κ πατινάζ σε μια λίμνη!επισης έχει ένα ωραίο θέατρο όπου ανάμεσα απ το θέατρο κ τις κερκίδες παρεμβάλλεται νερο,ένα παλάτι κ διαφορα αλλα. Αξίζει σίγουρα μια επίσκεψη

Ευχαριστούμε, Djibril C
Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018

Πολύ ωραίο πάρκο με πολλά ενδιαφέροντα σημεία. Περιποιημένο χώρος, πεντακάθαρα και αν και χειμώνας απολαύσαμε τη βόλτα μας.

Ευχαριστούμε, lukilouk
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Από τα πιο όμορφα πάρκα .... Έχει λιμνούλες με πολλές πάπιες κ χήνες.. Έχει σκιουρακια πανέμορφα κ πολύ φιλικά κ εξοικειωμένα με τον κόσμο.. Είναι φοβερό για μια χαλαρωτική βόλτα..

Ευχαριστούμε, ΜΑΡΙΑ Δ
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Πανεμορφο.Βεβαια οχι για μειον 14 που πηγα εγω.Παγωσα.Χιονισμενα ολα.Οι φωτογραφιες που εχω δει δινουν επισκεψη ανοιξη η φθινοπωρο που ολα πρεπει να ναι πανεμορφα.Εγω ειδα λιγα αλλα φανταστηκα τα πολλα.Τεραστιο το παρκο γεματο αγαλματα κ ομορφα κτιρια.Η βολτα δωρεαν.Εισοδο εχει σε καποια θεματικα του παρκου.

Ευχαριστούμε, nikos m
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πανέμορφο αλλά παγωσαμε!! Δυστυχώς λόγω χειμώνα έκανε πολύ κρύο κι ήταν όλο χιονισμένο! Το προτείνω ανεπιφύλακτα σε όποιον έρθει αλλά θα προτιμούσα να το δω άνοιξη ή φθινόπωρο! Πιστεύω θα είναι καταπληκτικό!

Ευχαριστούμε, ΜΑΡΙΑ Ν

Πάρκο Lazienki: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βαρσοβία, Mazovia Province

Πάρκο Lazienki: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!