Μαγευτικό

Μου άρεσε πολύ! Θα ήθελα πολύ να έχω ένα τέτοιο πάρκο εκεί που μένω κι εγώ. Είναι περιποιημένο και... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε χθες
katriboti
Βαρσοβία, Πολωνία
μέσω κινητής συσκευής
must!!!

Πρεπει να το δεις αυτό το πάρκο..ώραιες εικόνες ένα μέρος όπου καιρου θέλοντος είναι μια πολύ ωραία... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα

1.826
5.562
1.826
Η κριτική έγινε: 4 Μαρτίου 2018

Πολύ ωραίο πάρκο με πολλά ενδιαφέροντα σημεία. Περιποιημένο χώρος, πεντακάθαρα και αν και χειμώνας απολαύσαμε τη βόλτα μας.

Ευχαριστούμε, lukilouk
Η κριτική έγινε: 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Από τα πιο όμορφα πάρκα .... Έχει λιμνούλες με πολλές πάπιες κ χήνες.. Έχει σκιουρακια πανέμορφα κ πολύ φιλικά κ εξοικειωμένα με τον κόσμο.. Είναι φοβερό για μια χαλαρωτική βόλτα..

Ευχαριστούμε, ΜΑΡΙΑ Δ
Η κριτική έγινε: 3 Μαρτίου 2018

Πανεμορφο.Βεβαια οχι για μειον 14 που πηγα εγω.Παγωσα.Χιονισμενα ολα.Οι φωτογραφιες που εχω δει δινουν επισκεψη ανοιξη η φθινοπωρο που ολα πρεπει να ναι πανεμορφα.Εγω ειδα λιγα αλλα φανταστηκα τα πολλα.Τεραστιο το παρκο γεματο αγαλματα κ ομορφα κτιρια.Η βολτα δωρεαν.Εισοδο εχει σε καποια θεματικα του παρκου.

Ευχαριστούμε, nikos m
Η κριτική έγινε: 2 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πανέμορφο αλλά παγωσαμε!! Δυστυχώς λόγω χειμώνα έκανε πολύ κρύο κι ήταν όλο χιονισμένο! Το προτείνω ανεπιφύλακτα σε όποιον έρθει αλλά θα προτιμούσα να το δω άνοιξη ή φθινόπωρο! Πιστεύω θα είναι καταπληκτικό!

Ευχαριστούμε, ΜΑΡΙΑ Ν
Η κριτική έγινε: 26 Φεβρουαρίου 2018

Τοποθεσία : Βρίσκεται νότια της πόλης σε μια τεράστια έκταση. Μπορεί τε να σημαδέψετε το άγαλμα του Σοπεν για εκκίνηση.
Κόστος: Δεν υπάρχει κάποιο κόστος για τη βόλτα στο πάρκο. Κάποια από τα παλάτια που βρίσκονται εντός του πάρκου έχουν είσοδο.
Περιγραφή: Ένα τεράστιο πάρτκο με λίμνες, αρκετό πράσινο και όμορφα κτήρια και αγάλματα. Αφιερώστε αρκετό χρόνο και απολάυστε το.

1  Ευχαριστούμε, Q8759DQ_