2.029
2.029
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Υπεροχο ξενοδοχειο σε μια εξαιρετικη τοποθεσια. Ολα κοντα. Τραμ,μετρο,σιδηροδρομικος σταθμος.
Εκει καταληγουν και τα λεωφορεια απο το αεροδρομιο του Modlin.Η πλατεια (σταση centrum) ειναι μπροστα στο ξενοδοχειο.
Το lobby υπεροχο,τα δωματια ομορφα με ολες τις ανεσεις για βαλιτσες, ντουλαπα με εσωτερικο φως, ολοκληρος καθρεπτης στο διαδρομο,δαπεδο θερμαινομενο στο μπανιο. Πεντακαθαρο.
Πρωινο εξαιρετικο. Εκτος απο τη μεγαλη ποικιλια, υπηρχε ποιοτητα και ωραιες γευσεις , ωστε να μην ξερεις τι να πρωτοδιαλεξεις.Το εστιατοριο επισης με ωραιο φαγητο, ωραιο περιβαλλον.
Το μπαρ το βραδυ με ζωντανια πολυ ομορφο για να χαλαρωσεις. Ευγενεις ολοι και προθυμοι να σε βοηθησουν σε οτιδηποτε. Το συνιστω ανεπιφυλακτα.
Και οι 6 της παρεας ειχαμε την ιδια αποψη.

Διαμονή: Μάιος 2017, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, ΑΝΝΑ Α
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχειο ανταποκρινεται στα αστερια που κατεχει.ειναι πολυ καθαρο,οι υπαλληλοι εξυπηρετικοι κ προθυμοι να βοηθησουν.το προγευμα εχει νοστιμες επιλογες.το δωματιο μας εχει υπεροχη θεα της μοντερνας πολη.βρισκεται κοντα στο κεντρο,τον σιδηροδρομικο σταθμο και το mall.

Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Demetra Z
Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2015

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε κεντρικότατο σημείο, δίπλα από τον σιδηροδρομικό σταθμό και με πολύ εύκολη πρόσβαση σε λεωφορεία και τραμ για να γυρίσεις ολόκληρη την πόλη. 1,5 χιλιόμετρο από την παλιά πόλη στην οποία μπορείς να πας είτε με τα πόδια είτε με λεωφορείο, δίπλα σε πολλά εστιατόρια και πολυκαταστήματα. Το πρωινό είναι πραγματικά πολύ πλούσιο και για όλα τα γούστα! Σε κάθε όροφο υπάρχει και αυτόματος στιλβωτής παπουτσιών. Το προσωπικό πολύ φιλικό και εξυπηρετικό και συνεχώς μας ρωτούσαν αν ήμαστε ευχαριστημένοι. Στην καθαριότητα πρόσεχαν και την λεπτομέρεια! Για το καλωσόρισμα υπήρχε και ένα μικρό μπουκαλάκι νερό στο κομοδίνο του δωματίου. Απλά υπέροχο!

Συμβουλή: Να προτιμήσετε τα δωμάτια από τον 3ο όροφο και πάνω.
  • Διαμονή: Ιούλιος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, Posporeli A
Η κριτική γράφτηκε 30 Μαρτίου 2015

Μας εδωσαν δωματιο στον πρωτο οροφο,αλλα ειχε πολυ φασαριο απο το λομπι και το μπαρ,και μετα απο διαμαρτυρια μας,αμεσα μας αλλαξαν δωματιο. Η εξυπητετηση πολυ καλη και γενικα οι υπηρεσιες του ξενοδοχειου αψογες

• Διαμονή: Μάρτιος 2015, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, papnik20
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαΐου 2013

Μείναμε 2 μερες σ αυτο το ξενοδοχειο που ειναι αρκετα κεντρικο ακριβως απεναντι απο το σιδηροδρομικό σταθμο αν βεβαια σκοπευετε να χρησιποποιησετε το τρενο , 1,5 km απο την παλια πολη. Το δωματιο καλο , δεν είχε wifi παρα μονο στο lobby , το πρωινο εξαιρετικο ! πλουσιο απο αφρωδη οινο μεχρι φασολια και καπνιστο σωλομο , εκεινο που μας εκανε κακη εντυπωση ειναι οτι στο δωματιο ειχε μονο ενα μπουκαλι υγρο σαπουνι για πλυσιμο σωματος και κεφαλης οπως επισης ακομα ενα για τα χερια ΤΙΠΟΤΑ αλλο .

• Διαμονή: Μάιος 2013, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, Nikosing