“Ενα καλό πρακτορείο για τις ξεναγήσεις σας στην Κρακοβία!”
Κριτική για: Krakville Tours

Krakville Tours
Πληροφορίες για το αξιοθέατο
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018

Το πρακτορείο ήταν εξυπηρετικό και πολύ συνεργάσιμο με τις απαιτήσεις μας ! Πήγαμε μαζί του και σ τις δύο εκδρομές που κάναμε στην Κρακοβία , στο Άουσβιτς και στα Αλατατορυχεία . Όσον αφορά τις τιμές κατά άτομο ήταν λίγο φθηνότερα από την προσφορά που μας έδιναν από το ξενοδοχείο. Αξίζει να το χρησιμοποιήσει κάποιος για τις ξεναγήσεις του.

Ευχαριστούμε, EiriniMoustaki
Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 7 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το πιο οικονομικό πρακτορείο στην Κρακοβία. Κλείσαμε μαζί τους την ξενάγηση σε Αουσβιτς-Μπιρκενάου με 99pln το άτομο (25€ περίπου). Πληρώσαμε με κάρτα.

Την ημέρα της εκδρομής φύγαμε στην ώρα μας, το mini-bus ήταν καινούργιο και καθαρό, ο οδηγός προσεκτικός. Μετά από 1,5 ώρα φτάσαμε στο στρατόπεδο όπου μας περίμενε ο ξεναγός μας. Η ξενάγηση έγινε σε πολύ καλά αγγλικά, ο ξεναγός ήταν αναλυτικός και περιγραφικός.

Προτείνω ανεπιφύλακτα το Krakville tours.

Ευχαριστούμε, Sia M
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Έψαχνα εκδρομή για Άουσβιτς και σε σχέση με τους υπόλοιπους ήταν το πιο οικονομική γραφείο. 25 ευρώ το άτομο. Ξεκινήσαμε στην ώρα μας, το πούλμαν ήταν άνετο και καθαρό. Μόλις φτάσαμε μας ανέλαβε η ξεναγός και αφού φορέσαμε ακουστικά ξεκινήσαμε την περιήγηση. Αρκετά κατανοητά τα αγγλικά της Πολωνης ξεναγού, πλούσιες πληροφορίες και ανοιχτή σε ερωτήσεις. Το προτείνω ανεπιφύλακτα το γραφείο!

2  Ευχαριστούμε, Mairipoly
Η κριτική γράφτηκε 25 Μαρτίου 2017

Καναμε δύο εκδρομές στο Αουσβιτς και στα αλατορυχεία με αυτό το πρακτορείο.Η μεταφορά και η ξεναγηση πολύ καλες .Απο την ερευνα που κάναμε ηταν το πιο ιοκονομικό

1  Ευχαριστούμε, lialiadim
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2017

Το καλύτερο πρακτορείο και το πιο οικονομικό. και τις δύο μας εκδρομές τις κάναμε με αυτό το πρακτορείο και μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι. Μιλάνε αγγλικά και είναι ευγενικοί. Πήγαμε Άουσβιτς και στα Αλατωρυχεία. Η εκδρομή στο Άουσβιτς είναι γύρω στις επτά ώρες μαζί με την ξενάγηση και μας κόστισε 44€ τα δύο άτομα. Αντίστοιχα στα Αλατορυχεία είναι περίπου 3-4 ώρες η διάρκεια με κόστος 50€ τα δύο άτομα.

Ευχαριστούμε, Nikol21

Krakville Tours: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κρακοβία, Lesser Poland Province
Κρακοβία, Lesser Poland Province

Krakville Tours: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!