“Νόστιμο φαγητό, ζεστό περιβάλλον”
Κριτική για: Galicyjska Restaurant

Galicyjska Restaurant
Κουζίνες: Πολωνική
Καλό για: Οικογένειες με παιδιά, Ειδικές περιστάσεις, Επαγγελματικές συναντήσεις, Τοπική κουζίνα, Μεγάλες παρέες, Ρομαντικό
Επιλογές δείπνου: Μεσημεριανό, Δείπνο, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Γειτονιά: Stare Miasto
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2017

Στο εστιατόριο μας έστειλαν από το ξενοδοχείο, και μείναμε ιδιαίτερα ικανοποιημένοι. Πολύ ζεστός χώρος, ωραία διακόσμηση, με χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα. Δοκιμάστε, σούπα, Pierogi με κρέας κατά προτίμηση, ζεστό κρασάκι, χοιρινό. Οι τιμές είναι προσιτές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Nikol21

Η κριτική γράφτηκε 14 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθηκαμε το εστιατοριο την δευτερα το βραδυ και μειναμε πολυ ικανοποιημενοι απο το φαγητο..το προσωπικο προσπαθησε παρα πολυ να μας εξυπηρετησει και τα καταφερε πολυ καλα..παραγγειλαμε δυο σουπες για αρχη και δυο κυριως με κρεας..ενα κοκκινο κρασι τα συνοδεψε πληρως..τα επιδορπια ηταν το κατι αλλο..το duo for vienna
και το apple pie ηταν οτι καλυτερο εχω δοκιμασει εδω και καιρο..αξιζει να το επισκεφθειτε

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Stavros P
Η κριτική γράφτηκε 16 Σεπτεμβρίου 2016

Εντύπωση μας έκανε ο χώρος του. Προσεγμένος πολυ όμορφος και καθαρος χώρος . Πολυ καλές γεύσεις, δοκιμάσαμε ντόπια κουζίνα και την βρήκαμε αρκετα γευστική. Οι τιμές καλές και πολύ καλή εξυπηρέτηση.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2015
Ευχαριστούμε, Αλεξανδρος β
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2020

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
Η κριτική γράφτηκε 12 Νοεμβρίου 2019

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019

Galicyjska Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κρακοβία, Lesser Poland Province

Galicyjska Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!