Tripadvisor
Πράγα
Αποθήκευση
Perfect

Πολύ καλή επικοινωνία. Η ξενάγηση - βόλτα με τον κ. Κώστα υπέροχη. Τελείωσε με μια επίσκεψη σε ένα... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 6 ημέρες
nasosr948
Αθήνα, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής
ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

Όλα ήταν υπέροχα, πολύ οργανωμένα, συνεχής επικοινωνία σε άπταιστα ελληνικά από την κ. Κατερίνα. Η... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το αξιοθέατο

Konstantinos D

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικό τοπίο με Χριστουγεννιάτικο στολισμό και χριστουγεννιάτικη αγορά. Φυσικά δεσπόζει το αστρονομικό ρολόι. Ένας προορισμός που αξίζει να πας

Ημερομηνία εμπειρίας: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, mrocky_pireaus
Ο/η KaterinTravel2Prague, Owner του Travel2Prague, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Αν και στην κριτική σας αναφέρετε ουσιαστικά την Πράγα και όχι το γραφείο μας, θα ήθελα να πιστεύω, πως έχετε κάνει την ξενάγηση της Καστρούπολης, μιας και η κριτική σας γράφτηκε σε αυτό το πεδίο...

Η κριτική έγινε: 21 Ιανουαρίου 2020

Επιλέξαμε το πριβέ τουρ για 4 ώρες σε παλιά και νέα πόλη της Πράγας. Περάσαμε της πιο ενημερωτικές και κατατοπιστικές 4 ώρες μας στην Πράγα με τον κύριο Δημήτρη ως ξεναγό μας ο οποίος με απλό φιλικό και ουσιαστικά τρόπο μας βοηθήσει να δούμε την πόλη με διαφορετικό μάτι! Είμασταν μια παρέα 8 ατόμων και ενώ κάποια άτομα της παρέας δεν ήθελαν να συμμετάσχουν σε όλο το τουρ η ζέστη προσέγγιση και οι πληροφορίες τους καθήλωσαν! Ευχαριστούμε Δημήτρη! Ευχαριστούμε και την Κατερίνα για την εξαιρετική οργάνωση και την διάθεση να βοηθήσει σε ότι χρειαστήκαμε! Αν θέλετε να μην βγάζετε απλά φωτογραφίες μπροστά σε αξιοθέατα που δε ξέρετε την ιστορία τους και θέλετε να αποκτήσετε μια σφαιρική εικόνα της Πράγας το γραφείο αυτό είναι ότι καλύτερο αξιοποιήστετο!!!

Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το αξιοθέατο
Ευχαριστούμε, ΒΑΓΓΕΛΗΣ Γ
Ο/η katerinaT2P, Ιδιοκτήτης του Travel2Prague, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Ιανουαρίου 2020

Ευχαριστούμε για τον χρόνο, που αφιερώσατε στο να γράψετε την κριτική.
Πάντα μας κάνει χαρούμενους (όλη την ομάδα του Travel2Prague), να μαθαίνουμε, ότι με τις υπηρεσίες μας πείσαμε και τους πιο δύσπιστους :-). Να περνάτε όμορφα. Κατερίνα

Η κριτική έγινε: 18 Ιανουαρίου 2020

Κλείσαμε με τον άντρα μου μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο, μικρή περιήγηση στα βασικά αξιοθέατα της πολης, μαγική καστρουπολη καθώς και ημερήσια εκδρομή στην κουτνα χώρα. Όλα ήταν υπέροχα και αψογα οργανωμένα. Οι ξεναγοι αψογοι. Ειδικά η Ρενατα μας πήγε βόλτα στην πόλη σαν φίλη.
Σίγουρα όποιος πάει Πράγα πρέπει να τους επιλέξει!

Ευχαριστούμε, evdokiamau
Ο/η KaterinTravel2Prague, Owner του Travel2Prague, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Ιανουαρίου 2020

Ευχαριστούμε για την λεπτομερείς κριτική σας! Καλά να περνάτε. Κατερίνα

Η κριτική έγινε: 9 Ιανουαρίου 2020

Τέλειο γραφείο. Με πάρα πολύ καλή και άμεση εξυπηρέτηση. Με πάρα πολλές επιλογές σε εκδρομές και ξεναγήσεις.

Ευχαριστούμε, petikasv
Ο/η katerinaT2P, Ιδιοκτήτης του Travel2Prague, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Ιανουαρίου 2020

Ευχαριστούμε! Καλή χρονιά :-). Κατερίνα

Η κριτική έγινε: 7 Ιανουαρίου 2020

Επισκευτήκαμε τη Πράγα τις γιορτές, κλείσαμε 2 ξεναγήσεις με τον Δημήτρη, ο οποίος ήταν εξαιρετικός ξεναγός και καταλάβαμε μέσα σε λίγες ώρες την ιστορία της Πράγας. Καστρούπολη, κέντρο, γέφυρες, σημαντικά μνημεία.... Πήγαμε και στο Κάρλοβι Βάρη, πολύ καλή μονοήμερη εκδρομή. Μας έκλεισαν εισητήρια για Μαύρο Θέατρο. Άμεση εξυπηρέτηση. Η Κατερίνα πολύ φιλική.

Ημερομηνία εμπειρίας: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, _L3217LW
Ο/η katerinaT2P, Ιδιοκτήτης του Travel2Prague, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Ιανουαρίου 2020

Ευχαριστούμε για την κριτική σας! Καλή χρονιά να έχετε :-). Κατερίνα