Η κριτική έγινε: 4 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Κάναμε το ταξίδι μας στην Πράγα τον Νοέμβριο!! Όλο το προσωπικό ήταν ευγενικό φιλικό και χαμογελαστό από την πρώτη στιγμή! Το πρωινό του ξενοδοχείου ήταν απίστευτο το εγγυώμαι!! Ειναι κεντρικό λιγότερο από 10' με τα πόδια απο το αστρονομικό ρολόι. Την ημέρα γενεθλίων του φίλου μου κανόνισα τούρτα εκλπηξη που μου έφτιαξαν από την κουζίνα του ξενοδοχείου και μας κέρασαν και μια σαμπάνια! Είχαν όλη την καλή θέληση να μας βοηθήσουν για τις μονοήμερες εκδρομές που πραγματοποιήσαμε στο Κάρλοβι Βάρι και Τσέσκυ Κρούμλοβ. Μοναδική εμπειρία θα τους ξανά επισκεφτούμε!!

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Α
Ο/η Nella N, Manažer komunikace s hosty του Grandium Prague, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 9 Δεκεμβρίου 2017

Dear Guest,

thank you very much for your positive comment. We are really happy to hear you enjyoed your stay and we are really looking forwrad to see you soon again and hopefully for longer so you have more time to visit other places too :).

Kind Regards,

Η κριτική έγινε: 7 Ιουνίου 2017

Αξιόλογο ξενοδοχείο πολύ κοντά στη κεντρική αγορά της Πράγα. Πολυπληθές και άριστο προσωπικό, πολύ καλή εξυπηρέτηση και αρκετά καλές εγκαταστάσεις. Τα δωμάτια ήταν καθαρά και η χωρητικότητά τους σχετικά ικανοποιητική. Ευτυχώς internet παντού! Γενικά όμως,η τιμή των δωματίων ήταν υψηλή για τις παροχές του. Δηλαδή, δεν είχε παντόφλες και μπουρνούζια, η μπανιέρα ήταν πολύ ψηλή και άβολη και δεν είχαν ιδιαίτερα είδη μπάνιου. Κατά τα άλλα ήταν ένα ικανοποιητικό δωμάτιο. Και τέλος, το πρωινό του ξενοδοχείου ήταν πάρα πολύ καλό με άφθονα και ποικίλα φρέσκα προϊόντα κάθε είδους! Πραγματικά το πρωινό ήταν τεράστιο και ποιοτικό!

• Διαμονή: Μάιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, AspaF
Ο/η Nella N, Manažer komunikace s hosty του Grandium Prague, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 14 Ιουνίου 2017

Dear AspaF,

thank you for your comment, every feedback is very importnt for us as we use it to improve our service. We are glad to hear you enjoyed your stay and are looking forward to your next visit.

Kind Regards,

Η κριτική έγινε: 25 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ωραιο και καθαρό ξενοδοχείο με καλα καθαρά και ικανοποιητικά δωμάτια !!!! Δεν εχουν παντόφλες ουρές εξυδικευμενα είδη μπάνιου. Ενα σαπούνι για όλα . Ωραία μαξιλάρια . Καλή θέση ξενοδοχείου κεντρικά στην παλιά πόλη . Τα φτάνεις όλα με τα πόδια !

Διαμονή: Απρίλιος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Marios K
Ο/η Nella N, Manažer komunikace s hosty του Grandium Prague, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 9 Μαΐου 2017

Dear Marios,

Thank you for your lovely review. We are gald you enjoyed your holiday and we hope to welcome you soon again.

Kind regards,

Η κριτική έγινε: 3 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Όποιος ενδιαφέρεται για καλό ξενοδοχείο πρέπει να πάει σε αυτό. Είναι πολύ καθαρό, πολλοί εξυπηρετικοί οι υπάλληλοι και το πρωινό είναι πλούσιο.. έχει ησυχία και είναι όμορφο διαμορφωμένο. 600 μέτρα από τη πλατεία της παλιάς πόλης της Πράγας. Στο κέντρο δηλαδή.

Διαμονή: Δεκέμβριος 2016, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Βάσω Π
Ο/η Yasmin P, Manažer komunikace του Grandium Prague, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 28 Δεκεμβρίου 2016

Dear friend,
many thanks for your kind comment regarding our location and team.
We hope you decide to trust again in our services during your next stay in Prague.
Sincerely
Barbora - guest relations

Η κριτική έγινε: 9 Ιανουαρίου 2016

Μείναμε στο ξενοδοχείο για 4 βράδια τις ημέρες των Χριστουγέννων. Το ξενοδοχείο βρίσκετε πολύ κεντρικά, πολύ κοντά σε σταθμό μετρό. Ακριβός διπλά του υπάρχει γραφείο για να αλλάξετε χρήματα. Όλοι οι ξεναγοί μας πρωτιναν αυτό το γραφείο . Ήμασταν πολύ τυχεροί που βρισκόταν διπλά από το ξενοδοχείο μας. Πολλές φορές χριάστηκε να ρωτήσουμε κάτι στην ρεσεψιόν του Yasmin Hotel και πάντα οι άνθρωποι μας εξυπηρετούσαν με τον καλύτερο τρόπο. Πολύ καθαρά και ήσυχα δωμάτια με ένα πολύ καλό πρωινό που σερβίρονταν σε ένα πολύ μοντέρνο χώρο στο ισόγειο του ξενοδοχείου. Πολύ καλή σύνδεση στο WIFI και με την δυνατότατα να επιλέξουμε από μόνοι μας την θερμοκρασία που θέλουμε να έχουμε στο δωμάτιο.
Σας προτείνω ανεπιφύλακτα.

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2015, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, gmera14
Ο/η OperationMng, Manažer του Grandium Prague, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 28 Φεβρουαρίου 2016

Αγαπητοί gm Α14,
πολλές ευχαριστίες για την τόσο ειλικρινής και το είδος αξιολόγησης. Είμαστε πάρα πολύ εκτιμώ τις απόψεις και τα σχόλιά σας για να μας βοηθήσετε να είναι ακόμα καλύτερη.
Ανυπομονούμε για την επόμενη επίσκεψή σας στην Πράγα.
Σας εύχομαι καλή υγεία και ευτυχία και πολλές θαυμάσιες εμπειρίες στα ταξίδια σας
Με τις καλύτερες ευχές μου
Σόνια Nedvedova, Operations Manager, Yasmin ξενοδοχείο στην Πράγα
----------------
Dear gmera14,
many thanks for so honest and kind evaluation. We immensely appreciate your opinions and comments to help us be even better.
We look forward to your next visit in Prague.
I wish you good health and happiness and many wonderful experiences on your travels
With my best regards
Sonia Nedvedova, operations manager, Yasmin Hotel in Prague