Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθήκαμε το 987 φέτος τα Χριστούγεννα και μείναμε πολύ ευχαριστημένοι!! Καθαρά και άνετα δωμάτια. Το πρωινό απλό αλλά όλα ήταν πολύ νόστιμα και υπήρχε ποικιλία! Ιδανικό για να είσαι κοντά στην πόλη και στα μέσα μεταφοράς.

Ευχάριστη έκπληξη ο Γιάννης ένας Έλληνας που εργάζεται εκεί...ο οποίος μας βοήθησε και εξυπηρέτησε αρκετά!!!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2014
1  Ευχαριστούμε, Katerina M
Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό περιβάλλον. Σε ωραίο σημείο της πόλης. Πολύ μοντέρνοι χώροι. Πολύ καλή εξυπηρέτηση. Καθαρό δωμάτιο. Όχι πολύ μεγάλο. Πολύ κοντά στο κέντρο και στην όπερα. Πηγαίνετε με τα πόδια. Πολύ καλή επιλογή. Το προτείνω ανεπιφύλακτα. Θα ξαναπήγαινα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
Ευχαριστούμε, MatoulaKyp
Η κριτική έγινε: 13 Μαΐου 2015

Μείναμε πέντε βράδια Την πρώτη μέρα απογοητεύτηκαμε γιατι μας έβαλαν σε ενα δίκλινο δωμάτιο του οποίου η ντουλάπα για τα ρούχα μας ηταν τα ντουλάπια δίπλα απο το ψυγείο δηλαδή ανύπαρκτη ντουλάπα .οταν μάθαμε οτι τα αλλα δωμάτια είχαν κανονική ντουλάπα ζητήσαμε και μας άλλαξαν δωμάτιο .το Ίντερνετ έκανε κατι διακοπές αλλα βρίσκαμε και απο το διπλανό ξενοδοχείο.γενικά κάναμε τη δουλειά μας .
Το πρωινό καλο μπουφές ..με επάρκεια..η τοποθεσίας πολυ καλή κοντά στο μετρό και οι βόλτες με τα πόδια ..επίσης καθημερινή καθαριότητα.θα ξαναεμενα εκεί.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2015
Ευχαριστούμε, Cat L
Ο/η Katarina I, Manager του 987 Design Prague Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Απριλίου 2016

Dear Alice,
I would like to thank you for such a positive review. I am very happy to hear that you like that breakfast and central location of 987 Prague hotel.
We really hope to welcome you at 987 Prague again.
All the best !

Η κριτική έγινε: 8 Φεβρουαρίου 2015

Πολύ όμορφο ξενοδοχείο!!!!!!! Άριστη σχέση τιμής-ποιότητας . Πολύ καλή εξυπηρέτηση,φαγητό και καθαριότητα.Το ξενοδοχείο είναι στο ιστορικό κέντρο της Πράγας και όλα τα αξιοθέατα είναι κοντά με τα πόδια.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2015
3  Ευχαριστούμε, tereza s
Ο/η Nicol K, General Manager του 987 Design Prague Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Φεβρουαρίου 2015

Dear Tereza,
Thank you for such a excellent feedback about 987 Prague hotel. I really hope that our hotel services met your expectations.
Thank you again and hope to welcome you soon again,
All the best !

Η κριτική έγινε: 4 Φεβρουαρίου 2015

Ειναι καλό ξενοδοχείο απλό οχι ιδιαίτερο με καλό πρωινό βρήκαμε και έλληνα στην υποδοχή που μας έδωσε πληροφορίες βεβαίως και πολυ πολυλογάς .το ξενοδοχείο ειναι πολυ κοντα στην πόλη υπαρχει και ενα εμπορικό κέντρο κοντα.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2014
Ευχαριστούμε, kostas k

Dear Kostas,
Thank you for your feedback about 987 Prague Hotel. I am very happy to read that you like the location, helpful reception staff and full buffet breakfast.
Thank you again, we hope that you visit city of Prague again!