Ειδοποίηση: Έκπτωση! 16% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 16% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 122 $/διανυκτέρευση.

Αναλύουμε τις τιμές σε διάστημα 60 ημερών και συγκρίνουμε την επιλογή σας με τη μέση τιμή που ισχύει για ανάλογες διαμονές έτσι ώστε να διασφαλίσουμε την πιο συμφέρουσα τιμή για εσάς.

Agoda.com
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 19% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 19% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 155 $/διανυκτέρευση.

Hotel UNIC Prague(Πράγα)
Preferred Hotels
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 11% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 11% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 256 $/διανυκτέρευση.

• Περιλαμβάνεται πρωινό
Art Deco Hotel Imperial(Πράγα)
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 15% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 15% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 168 $/διανυκτέρευση.

Ειδοποίηση: Έκπτωση! 22% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 22% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 169 $/διανυκτέρευση.

Ειδοποίηση: Έκπτωση! 17% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 17% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 175 $/διανυκτέρευση.

TripAdvisor
Mandarin Oriental, Prague(Πράγα)
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 28/07
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε κατά τη διαμονή σας
  • Υπηρεσία δωματίου
Η κριτική γράφτηκε 26 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το δωματιο που μείναμε ηταν το superior και ηταν πανεμορφο .πολυ καθαρο και ζεστο.μας προσφεραν κρασι ως welcome.σουπερ μαξιλαρια κ το πατωμα στο μπανιο ηταν θερμαίνομενο .πολυ καλη τοποθεσια για το τραμ που εξυπηρετεί για ολη την πολη.πολυ καλο πρωινο.τιπ έφτιαχνες βαφλες μονος σου!δυστυχως το προσωπικο στη reception ηταν αγενές.σου μιλουσαν λες κ σου εκαναν χαρη που μας μιλουσαν. Κριμα για ενα τοσο ομορφο ξενοδοχειο.

Διαμονή: Νοέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Sofia Z
Ο/η Jana F, Manažer του GOLF Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 1 Δεκεμβρίου 2017

Αγαπητέ, Σόφια

ευχαριστούμε για το χρόνο σας για να μοιραστείτε μαζί μας τα σχόλιά σας

Είμαστε στην ευχάριστη θέση να απολαύσετε τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας. Θα θέλαμε να σας ζητήσουμε συγγνώμη για τυχόν ταλαιπωρία κατά τη διάρκεια της διαμονής σας. Έχουμε ήδη αλλάξει κάποιο προσωπικό στη ρεσεψιόν, έτσι πιστεύουμε ότι θα βελτιώσει την ποιότητα αυτών των υπηρεσιών.

Ελπίζουμε ότι θα μας δώσετε την εμπιστοσύνη σας στο μέλλον. Έτσι μπορείτε να συγκρίνετε τις βελτιώσεις μας.

Με θερμό κλίμα,
Ξενοδοχείο Γκολφ

Η κριτική γράφτηκε 8 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Βρισκεται περιπου 15-20 λέτα απο το κεντρο της πολης στο περκο Γκολφ. Αρχικα μας εβαλαν σε ενα δωματιο εφαπτομενο... στο παρκιγκ αυτοκινητων κ αφου παραπονεθηκε οτι μας βλεπουν ολοι πληρωσαμε μια σεβαστη αλλα οχι μεγαλη διαφορα χρηματων μας εβαλαν στο καλυτερο deluxe δωματιο. Το προσωπικο -εξαιρουμενης μιας κυριας-πολυ ευγενικο. Καθαρα και ανακαινισμενα προσφατα δωματια με ενα ομολογουμενως καταπληκτικο πρωινο. Το μονο παραπονο μου οτι επειδη εκαναν ανακαινιση και στον χωρο ευεξιας και ενω μας ειπαν οτι θα κρατησει μια μερα ... τελικα δεν καναμε μασαζ καμια απο τις 5 μερες οου πηγαμε κ απογοητευτηκαμε γιατι το επελεξαμε ως σπα.

Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Faidra A
Ο/η Jana F, Manažer του GOLF Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 8 Σεπτεμβρίου 2017

Αγαπητή Φαΐδα,

Σας ευχαριστούμε που χρειάζεστε χρόνο για να αναθεωρήσετε το Hotel Golf on Tripadvisor.

Είμαστε ευτυχείς που σας άρεσε να μείνετε στο ξενοδοχείο μας και θα θέλαμε να σας ζητήσουμε συγγνώμη για τυχόν ταλαιπωρία λόγω κλειστού κέντρου ευεξίας λόγω ανακατασκευής.

Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε σύντομα, ώστε να μπορείτε να δοκιμάσετε και το κέντρο ευεξίας μας.

Τις καλύτερες ευχές,
Ξενοδοχείο Γκολφ

Η κριτική γράφτηκε 30 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο ήταν εξαιρετικό από όλες τις απόψεις.. 1)τρομερο πρωινό με απίστευτη ποικιλία.. Ότι μπορεί να φανταστεί κανείς
2)τα δωμάτια ήταν πεντακάθαρα και καινούργια σε εξαιρετική κατάσταση
3)το προσωπικό ήταν πολύ καλό και ευγενικό μας βοήθησε σε ότι ζητήσαμε
4) το WiFi ήταν τρομερά γρήγορο και έπιανε παντού
5)η στάση του τραμ ήταν στα 100μ από το ξενοδοχείο που σημαίνει ότι σε 10-15 λεπτά βρίσκεσαι στο κέντρο
6) επίσης διαθέτη πάρκινγκ για όποιον έχει αυτοκίνητο
Συνοπτικά είναι ότι πιο value for money δώσαμε στην Πράγα!!

Διαμονή: Ιανουάριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Giannis T
Ο/η Jana F, Manažer του GOLF Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 3 Φεβρουαρίου 2017

Αγαπητέ Γιάννη,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θερμά σας λόγια μετά την διαμονή σας στο ξενοδοχείοτο ξενοδοχείο Golf.

Είμαστε ευτυχείς που έχετε απολαμβάνουν τη διαμονή στο ξενοδοχείο μας.

Εμείς δεν μπορεί να το περιμένουμε να σας καλωσορίσουμε στο ξενοδοχείο μας και πάλι.

Θερμοί χαιρετισμοί,

Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2017

Ηταν πολυ καλο ξενοδοχειο και σε πολυ καλη τιμη.Παρα πολυ ζεστη στα δωματια,πολυ μεγαλα και ανετα με πολυ ωραιο μπανιο.Απο εξω δε λεει και πολλα αλλα απο μεσα ειναι καταπληκτικο.Το καλυτερο και πιο πλουσιο πρωινο που εχω φαει.Ειναι στην ακρη της πολης αλλα απο εξω ακριβως περναει το τραμ καθε 10 λεπτα περιπου και σε 20 λεπτα εισαι στο κεντρο της πολης.Ειδικα αν εχεις αυτοκινητο ειναι αριστη επιλογη γιατι εχει και παρκιγκ.Πολυ ησυχια και μεσα στο πρασινο.Καθαρο πολυ, καθε μερα καθαριζαν και αλλαζαν πετσετες

Συμβουλή: Το πισω κτηριο ειναι σε καλυτερο σημειο
  • Διαμονή: Ιανουάριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, DESPOINA69
Ο/η Jana F, Manažer του GOLF Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 13 Ιανουαρίου 2017

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστώ για τον χρόνο που αφιερώσατε για να μας αφήσετε τις εντυπώσεις σας από το ξενοδοχείο μας.

Είμαι πολύ ευτυχής να σας ακούσω απολαμβάνουν το ξενοδοχείο και τις υπηρεσίες.

Εμείς ανυπομονούμε να σας το επόμενο ταξίδι στην Πράγα.

Θερμούς χαιρετισμούς,

Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2016

πολυ ωραιο ξενοδοχειο ανακαινισμενο ομορφα δωματια καθαρα πλουσιο πρωινο μας κερασαν και ενα μπουκαλι τοπικο κρασι μολις φτασαμε μια χαρα και καλη τιμη πολυ πιο φθηνο απο αλλα 4 αστερων επειδη ειναι λιγο πιο εξω απο την πολη ομως επειδη νοικιασα αυτοκινητο βολευε πολυ γιατι και ειχε δωρεαν χωρο σταθμευσης και λογο της τοποθεσιας πηγα σε αλλα χωρια που ηθελα με το αυτοκινητο αποφευγοντας την κινηση του κεντρου και ηταν με το τραμ που ειχε σταση ακριβως απο εξω ηταν 15 λεπτα ως το κεντρο της πολης..οι υπαλληλοι σε εξυπηρετουν σε οτι θελεις αλλα δεν ειναι και με το χαμογελο στα χειλη..

• Διαμονή: Ιανουάριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, napo10
Ο/η Jana F, Manažer του GOLF Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 14 Ιουλίου 2016

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστώ για την κριτική σας, θα το εκτιμούσα πραγματικά.

Είμαστε ευτυχείς που ήσασταν ικανοποιημένοι με τις υπηρεσίες και το ξενοδοχείο μας.

Θα ανυπομονούμε για την επόμενη επίσκεψή σας.

Θερμούς χαιρετισμούς,