1.456
1.456
Η κριτική γράφτηκε 16 Δεκεμβρίου 2016

Πολύ καθαρό και άνετο δωμάτιο, καθημερινό καθάρισμα, πετσέτες και αλλαγή στα είδη μπάνιου. Το δωμάτιο ήταν πολύ ζεστό και κάθε βράδυ που γυρνούσαμε από τη βόλτα μας, το βρίσκαμε πεντακάθαρο και όλα τακτοποιημένα, ακόμα και διπλωμένες τις πυτζάμες μας. Το προσωπικό ευγενέστατο και πρόθυμο, ήταν πάντα εκεί να μας εξυπηρετήσει και να μας βοηθήσει σε οτιδήποτε κι αν χρειαζόμασταν, με χαμόγελο. Το πρωινό εξαιρετικό, είχε τα πάντα! Πολύ καλή τοποθεσία, ήρεμα αλλά σε λίγα λεπτά με τα πόδια πήγαινες παντού, δεν χρησιμοποιήσαμε καθόλου τα μέσα στις 5 μέρες που μείναμε. Σίγουρα αν ξαναβρεθούμε στην Πράγα θα είναι η πρώτη μας επιλογή!

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, angelina c
Ο/η HotelJulianPrague, Manažer του Hotel Julian, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 19 Δεκεμβρίου 2016

Dear Angelina,

Thank you very much for your lovely review of your stay at Hotel Julian.

I am thrilled to hear that you thoroughly enjoyed your stay with us and that you found my staff friendly and helpful.

I am glad that our plentiful and fresh breakfast was a great kick off to your day full of sightseeing, and that our location was up to your liking, as well.

Should you be planning your next visit to Prague, please consider our hotel again.

Best regards,

Daniel Salac
Manager at Hotel Julian

Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2015

Μείναμε στη 402 σουίτα που αποτελείται από δύο κύριους χώρους, μεγάλο μπάνιο και διάδρομο εισόδου που διαθέτει και ευρύχωρη ντουλάπα. Υπήρχε επίσης μικρή κουζίνα την οποία δεν χρειαστήκαμε. Στον 1ο όροφο υπήρχε μηχάνημα με παγάκια από το οποίο μπορούσαμε να προμηθευόμαστε όποτε θέλαμε (μείναμε σε περίοδο με καύσωνα...). Το δωμάτιο ήταν καθαρό και είχε καθημερινή καλή υπηρεσία καθαριότητας (Ιβάνα ευχαριστούμε). Όλο το προσωπικό ήταν φιλόξενο και ευγενικό. Το πρωινό ήταν εξαιρετικό. Το μόνο αρνητικό ήταν πως στον χώρο του πρωινού το κλιματιστικό ήταν επιδαπέδιο και δίπλα σε τραπέζια με αποτέλεσμα να είναι σχεδόν αδύνατον να κάτσεις εκεί χωρίς να αρπάξεις κρυολόγημα.

• Διαμονή: Αύγουστος 2015, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, George R
Ο/η HotelJulianPrague, Manažer του Hotel Julian, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 11 Σεπτεμβρίου 2015

Dear George,

Thank you very much for the review of our hotel Julian. We are very glad you enjoyed your stay.

Thank you for mentioning Ivana, our housekeeping staff is doing their best to keep the rooms perfectly clean, she was very happy about your comment.

With kind regards,
Vojtech

Η κριτική γράφτηκε 15 Φεβρουαρίου 2012

Πήγα με τη γυναίκα μου για πεντε (5) διανυκτερευσεις μείναμε παρα πολύ ευχαριστημένοι από όλα. Εάν θα ξαναπάμε διακοπές στήν Πράγα το μόνο σίγουρο είναι οτι θα το ξαναπροτιμήσουμε ευχαρίστως .Το συστήνουμε επίσεις ανεπιφύλακτα.-

• Διαμονή: Ιανουάριος 2012, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, maikl67
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Διαμονή: Σεπτέμβριος 2018, ταξίδι με φίλους
Ο/η HotelJulianPrague, Manažer komunikace s hosty του Hotel Julian, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Διαμονή: Σεπτέμβριος 2018, ταξίδι με οικογένεια