“απόλυτη μετριότητα!!”
Κριτική για: Jazz Boat

Jazz Boat
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018

Κλείσαμε τραπέζι με μεγάλη επιθυμία να περάσουμε ενα όμορφο και διαφορετικό βράδυ. Πήγαμε λοιπόν και μας απογοήτευσε. Μια μπάντα που έπαιζε διάφορα κομμάτια όχι τόσο γνωστά, προσωπική μας άποψη έλλειπε πολύ το φωνητικό κομμάτι (τραγούδι). Η ποιότητα του φαγητού μέτρια. Το ενοχλητικό της υπόθεσης είναι με το έτσι θέλω, ένας τύπος (μάλλον είχε σχέση με το μαγαζί) έστησε ένα τρίποδο και έβγαζε βίντεο την ορχήστρα χωρίς να μας ρωτήσει . Οταν το ανέφερα στο σερβιτόρο τότε τα μάζεψε αλλά πέρασε μισή ώρα....Μας ζήτησαν συγνώμη οι σερβιτόοροι αλλά εως εκεί..ο λογαριασμός κανονικά, ούτε μια μπύρα ,συμβολικά για συγνώμη... Επιπλέον μας ενόχλησε ότι έκανε μετά κύκλους στο ποτάμι και γύρισε και 15 λεπτά νωρίτερα.

Ευχαριστούμε, tester1974
Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 19 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μας απογοητευσε το οτι επρεπε να μοιραστουμε ενα τραπεζι με αλλο ζευγαρι,χωρις προηγουμενη ενημερωση!
Πέρασαν πριν από μας στο τραπέζι,κάθισαν στα δύο καθίσματα δίπλα στο παραθυρο και εμείς νιώθαμε άβολα ακόμα και να κοιτάξουμε έξω!
Τελικά βγήκαμε στον εξωτερικό χώρο του πλοίου,όπου και απολαύσαμε το υπόλοιπο της κρουαζιέρας...
Μην πληρώσετε έξτρα για τραπέζι στο παραθυρο:είναι όλα δίπλα σε παραθυρο,εκτός από δύο τραπεζια!
Προτιμήστε την κρουαζιέρα σας με άλλο πλοιο:ίσως είναι περισσότερο επαγγελματίες!

Ευχαριστούμε, Ζωή Μ
Η κριτική γράφτηκε 23 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Δεύτερη φορά στην δεύτερη μας επίσκεψη στην Πράγα. Παρα πολυ καλό το προγράμμα jazz εξαιρετικός ο καφές και το κρασί αυτην τη φορά λόγω καλού καιρού καθήσαμε στο πάνω ανοιχτό μέρος του πλοιαρίου απολαμβάνοντας το ποτάμι και την νυχτερινή θέα της Πράγας. Στιγμές μοναδικές, μαγικες με συντροφιά την εξαιρετική μουσική που παιζόταν απο το band

Ευχαριστούμε, stef1926
Η κριτική γράφτηκε 1 Φεβρουαρίου 2016

Καταπληκτική Jazz μουσική υπέροχο a la carte μενού φανταστική βόλτα δυόμιση ωρών στο ποτάμι της Πράγας η οποία είναι πανέμορφη φωτισμένη το βράδυ. Αξίζει μέχρι το τελευταίο ευρώ για αυτά που προσφέρει. Το συνιστώ ανεπιφυλακτα

Ευχαριστούμε, stef1926
Η κριτική γράφτηκε 11 Νοεμβρίου 2015

Είναι μία καταπληκτική εμπειρία!!!
Η διαδρομή ήταν υπέροχη και επειδή έτυχε να βρέχει κιόλας, ήταν ακόμα πιο ιδιαίτερη.Η ατμόσφαιρα καταπληκτική, το συγκρότημα αξιολάτρευτο, το φαγητό υπέροχο και αν έχεις κάνει κράτηση από νωρίς και κλείσεις καλό τραπεζάκι, παράθυρο, και με καλή θέα της μπάντας, θα περάσεις πολύ καλύτερα!!!
Το ότι κλείνεις το τι γεύμα θα φας την ώρα που κλείνεις την θέση μέσω ίντερνετ, βοηθάει πολύ στην γρήγορη και σωστή εξυπηρέτηση.

1  Ευχαριστούμε, Jimmy_Aleksoglou

Jazz Boat: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πράγα, Βοημία

Jazz Boat: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!