“No card”

The Street Burgers and Cocktail Bar Prague 1
Γειτονιά: Σταρέ Μέστο (Παλιά Πόλη)
Γειτονιά: Σταρέ Μέστο (Παλιά Πόλη)
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε καθως θέλαμε να φάμε καλό burger,είχαμε δει τις κριτικές εδώ μέσα , αλλά όταν πήγαμε μας είπαν πως δέχονται μόνο μετρητά ,τα οποία δεν είχαμε.πληρωναμε παντού με κάρτα.οποτε και δεν μας επέτρεψαν να κάτσουμε. Σαν μαγαζί ήταν μικρό αλλά γεμάτο .

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, odysseas d

Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αρχικά έχει ωραία διακόσμηση και είναι πολύ καθαρό.Φιλικό προσωπικό. Φθηνη μπύρα(γενικά είναι η μπύρα φθηνή στην Πράγα!!!) και νόστιμα μπέργκερ και σαλάτες!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
2  Ευχαριστούμε, xrisyv
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Νοστιμο burger αρκετα μεγαλο και χορταστικο!!Το καλυτερο ομως ηταν η πινα κολαντα!!Πολυ γευστικο κοκτεηλ !Υπεροχη γευση!!Το συστηνω για κατι γρηγορο και γευστικο!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
3  Ευχαριστούμε, annetamoraiti
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήραμε όλοι Hot dog τα οποία ήταν πολυ νόστιμα !!! Ευχάριστο μέρος φιλικό προσωπικό!!! Μείναμε ευχαριστημένοι.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, crissydreamer
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2020

Πάρα πολύ νόστιμο φαγητό.Πολύ εξυπηρετικοί και ευγενέστατο προσωπικό.Πηγαμε οικογενειακώς με τα παιδιά μας και μας άρεσε πολύ.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, STACEY-SAVVIDI

The Street Burgers and Cocktail Bar Prague 1: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

The Street Burgers and Cocktail Bar Prague 1: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!