“απογοήτευση”
Κριτική για: Pizza Coloseum

Pizza Coloseum
Νο 4.677 από 6.084 Εστιατόρια για: Πράγα
Γειτονιά: Νοβέ Μέστο (Νέα Πόλη)
Γειτονιά: Νοβέ Μέστο (Νέα Πόλη)
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018

Μπήκαμε στο μαγαζί αφενός γιατί έτυχε να είναι δίπλα απο το ξενοδοχείο μας και αφετέρου πήγαμε σε άλλη πιτσαρία πρίν και ήταν γεμάτη.Κουρασμένοι απο τη περιήγηση στη πόλη δεν είχαμε και άλλη επιλογή.Φαινόταν απο έξω πολύ ζεστός χώρος.Πήραμε 2 πίτσες μια μεγάλη μπύρα 500ml και μια μικρή 300 ml. Σαν γεύσεις μέτριες,ο λογαριασμός 500 κορώνες (περίπου 20 ευρώ).Ζητήσαμε το λογαριασμό, ηρθε ο σερβιτόρος (??) του έδωσα τις 500 κορώνες και τότε μας έκανε ένα ολόκληρο σκηνικό στο μαγαζί απαιτώντας ο κύριος 10% tip ήτοι δηλαδή 50 κορώνες,2 ευρώ. Δεν είναι υποχρεωτικό από το νόμο άλλα στη Τσεχία το ζητάνε με αναίδεια πολλές φορές. Αγενής συμπεριφορά.

Ευχαριστούμε, tester1974

Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2018

Από τις καλύτερες επιλογές για ιταλικό στην πόλη .
Δοκιμάσαμε τις πίτσες του ,
όλες σωστά λεπτές και νόστιμες
και τα ζυμαρικά του .
Πολύ καλά κρασιά

Το συνιστώ .

2  Ευχαριστούμε, Γεωργιος Π
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το χειρότερο εστιατόριο που έχω φάει στην ζωή μου. Τα μακαρόνια που είχα ήταν με κρέμα γάλακτος και μανιτάρια ούτε σε γάτα εάν τα έβαζες δεν θα τα έτρωγε. Η σαλάτα τόσο άθλια σιχάθηκα και η φέτα μόνο φέτα δεν ήταν. Είχαμε και μία πίτσα καρμπονάρα κάπως καλή. Σαν να μην έφταναν αυτά τα χάλια τους τα μαύρα.... ήρθε στο τέλος ο σερβιτόρος να ζητήσει και τα tips του. Το πιο χάλια φαγητό της ζωής μου.

Ευχαριστούμε, Noursan T
Η κριτική γράφτηκε 30 Δεκεμβρίου 2017

Μέτριο φαγητό , ευχάριστος χώρος , γρήγορο αλλά όχι ευχάριστο service , υποχρεωτικό .. φιλοδώρημα 10%.., couver 15 ck χωρίς να ερωτηθείς .. για κάτι μικροσκοπικά ψωμάκια .. σε μια σακούλα ..Δεν θα το συνιστούσα

Ευχαριστούμε, Thomas T
Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2018

Pizza Coloseum: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πράγα, Βοημία

Πράγα, Βοημία

Pizza Coloseum: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!