“Εξαιρετικό φαγητό - εξαιρετικοί άνθρωποι!”
Κριτική για: Ωραία Σίφνος

Ωραία Σίφνος
Περιγραφή: ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΤΟΥ 1991 ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΑΜΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΩΡΑΙΟΤΕΡΕΣ ΚΑΙ ΓΕΥΣΤΙΚΟΤΕΡΕΣ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΤΗΣ ΣΙΦΝΟΥ ΜΑΣ ΣΥΝΘΗΜΑ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ:ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΚΑΙ ΣΙΦΝΕΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΟΥ ΝΗΣΙΟΥ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΤΟΝ ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑ ΝΙΚΟ ΤΣΕΛΕΜΕΝΤΕ,ΝΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙΚΟ ΦΑΓΗΤΟ,ΝΑΙ ΣΤΑ ΑΓΝΑ ΚΑΙ ΦΡΕΣΚΑ ΥΛΙΚΑ ΚΑΙ ΚΡΕΑΤΑ,ΝΑΙ ΣΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΣΕΡΒΙΣ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΓΕΥΣΗΣ...ΠΑΚΕΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΠΟΙΚΙΛΙΑ ΜΕΖΕΔΩΝ-ΣΙΦΝΕΙΚΗ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑ-ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ ΣΠΙΤΙΚΕΣ ΠΙΤΣΕΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΑ ΠΙΑΤΑ ΜΕ ΨΗΤΑ ΤΗΣ ΩΡΑΣ ΑΠΟ ΦΡΕΣΚΑ ΤΟΠΙΚΑ ΚΡΕΑΤΑ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΟΤΙ ΠΟΤΟ ΤΡΑΒΑΕΙ Ο ΟΥΡΑΝΙΣΚΟΣ ΣΑΣ...
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό - εξαιρετικοί άνθρωποι! Πολύ όμορφο περιβάλλον, ωραία θέα, λογικές τιμές και πολύ ευγενικοί όλοι τους!

1  Ευχαριστούμε, YiannisBavelas

Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2021

Πολύ καλή ταβέρνα, σε όμορφη αυλή, αξιοπρεπές προσωπικό. Χορταστικα και νόστιμα φαγητά, προτείνουμε ανεπιφύλακτα την "Ωραία Σίφνο" οταν επισκεφθείτε το νησί

Ευχαριστούμε, 19dim19
Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2021

Παρα πολύ ωραία ταβέρνα , με εξαιρετική εξυπηρέτηση και υπέροχο φαγητό!!! Ο ιδιοκτήτης πολύ εξυπηρετικός και ευγενικός , μας περιποιήθηκε προσωπικά!

Ευχαριστούμε, charak614
Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2021

Εξαιρετικη ταβερνα, υπεροχο φαγητο και το προσωπικο φιλικοτατο. Οι τιμες πολυ προσιτες!!! Η θεα του εξαιρετικη!!!!

Ευχαριστούμε, mariakB3368SI
Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2021

Τα φαγητά ήταν πεντανόστιμα, μαγειρεμένα με αγάπη και οι μερίδες χορταστικές. Το σέρβις και οι άνθρωποι του μαγαζιού καταπληκτικοί.

Ευχαριστούμε, _X1102BL

Ωραία Σίφνος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σίφνος, Κυκλάδες

Ωραία Σίφνος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

© 2022 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.