“Τέλεια”

Κουζίνες: Νοτιοανατολική, Ελληνική
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Μικρές μερίδες για την τιμή Τους αλλά πεντανόστιμες!!!!
Αν είστε στη Σίφνο, σίγουρα σας προτείνω να το επισκεφθείτε !αγαπημένο πιάτο η σαλάτα με ντοματίνια κρίταμο και μυζήθρα! Φουλ οργανωμένοι και ευγενικοί εργαζομενοι

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
1  Ευχαριστούμε, Αρετή Ν

Η κριτική γράφτηκε 7 Σεπτεμβρίου 2021

Ωραίο μέρος στο κέντρο του στενού. Τα πιάτα γκουρμέ ( δεν τα λες πιατα καφενείου - υποτιθεται είναι καφενείο μεζεδοπωλείο) αλλά αυτά που δοκιμάσαμε τουλάχιαστον εμείς ήταν άψογα...! Τιμές και εδώ τσιμπημένες, όπως φυσικά παντού σχεδόν στη σίφνο αλλά τουλάχιστον εδώ τα αξίζουν...

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, Thanos40t
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2021

Ενδεχομένως το καλύτερο φαγητό που δοκιμάσαμε στο νησί, προσεγμένο και οι μερίδες ικανοποιητικές. Οι τιμές απόλυτα φυσιολογικές σε σύγκριση και με τις υπόλοιπες ταβέρνες στο νησί. Τα παιδιά όλα πολύ εξυπηρετικά και ευγενικά.

Ευχαριστούμε, elena9393
Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2021

Πέραν της καλής του τοποθεσίας, όλα τα υπόλοιπα πολύ κακά. Το προσωπικό αγενεστατο, συνεχώς σε κοιτουν αν τελειώνεις για να φύγεις κ να κάτσει ο επομενος. Όταν ζητήσαμε να κρατήσουμε τον κατάλογο για να παραγγείλουμε σε δεύτερο χρόνο επιπλέον πιάτα, μας τον πήρε κ μας είπε θα μου πείτε πότε θέλετε για να τον φέρω γιατί πολλοί χανονται.. τα φαγητά τα αφήσαμε. Η Μανουρα με την ντομάτα δεν τρωγόταν. Η ντοματα ήταν κυριολεκτικά απαισια. Δεν μπορούσες καν να τη δαγκώσεις. Κ Μανουρα φάγαμε το μεσημέρι της ίδιας μέρας σε άλλο μαγαζί και μας άρεσε τόσο που αγοράσαμε κιόλας για το σπίτι μας. Το μοσχάρι μπύρας επίσης πολύ κακο και στεγνό. Μέσα σε όλα πολύ ακριβό μαγαζί δίχως κανένα λόγο. Το νησί έχει υπέροχα μαγαζιά με υπέροχο φαγητό. Ευτυχώς ήταν η μοναδική άσχημη εμπειρία μας.

Ευχαριστούμε, Kleioav
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Από τα πιο παλιά μαγαζιά του νησιού, εξαιρετική τοποθεσία, αρκετά εμπορικό όμως, οι μερίδες πολύ γκουρμέ, και σε μέγεθος και σε τιμή, αλλά πεντανόστιμες.. εκτός από το κατσικάκι που ήταν σκέτο λίπος, όλα τα υπόλοιπα ήταν τέλεια.. πριν καν παραγγείλετε σας τα έχουν φέρει και πριν καν τελειώσετε σας έχουν φέρει λογαριασμό, ορεξατο προσωπικό..

Ευχαριστούμε, katerinab0136

Δρακάκης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

η Απολλωνία, Σίφνος
η Απολλωνία, Σίφνος

Σίφνος, Κυκλάδες
Πλατύς Γιαλός, Σίφνος

Δρακάκης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!