Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline129 $
eDreams121 $
StayForLong
Orbitz.com
Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Τρομερό ξενοδοχείο, περάσαμε υπέροχα στις διακοπές μας στην Σίφνο. Σίγουρα όταν ξανα επισκεπτούμε το νησί θα μείνουμε πάλι στο Πετάλι. Το προσωπικό εξυπηρετικό και πολύ φιλικό. Αξίζει να το επισκεπτείτε! Ήδη το έχω προτείνει σε φίλους και γνωστούς μου

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, kons_ee
Ο/η ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΟΥΛΛΟΣ, Ιδιοκτήτης του Petali Village Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Ιουλίου 2021

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που μοιραστήκατε την εμπειρία σας από το ξενοδοχείο μας και είμαστε ιδιαίτερα ευτυχείς που ανταπεξήλθαμε στις προσδοκίες σας. Θα χαρούμε πολύ να σας έχουμε και πάλι κοντά μας.

Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Τρομερή θέα , βλέπαμε όλο το κέντρο του νησιού , επισης πολύ εξυπηρετικό και ευγενικό προσωπικό σε ότι χρειαστήκαμε, το καλύτερο ήταν ότι ήμασταν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο με τα μαγαζιά. Αν ξανά επισκεφτούμε το νησί θα το ξανά προτιμήσουμε!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Eleni_greece2
Ο/η ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΟΥΛΛΟΣ, Ιδιοκτήτης του Petali Village Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Ιουλίου 2021

Σας ευχαριστούμε θερμά που διαθέσατε χρόνο να μοιραστείτε την εμπειρία σας από το ξενοδοχείο μας. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που ανταπεξήλθαμε στις προσδοκίες σας και ανυπομονούμε να σας έχουμε και πάλι κοντά μας.

Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2021

Πολυ όμορφη τοποθεσία. Πολυ καλή εξυπηρέτηση. Πολύ καλή ρεσεψιόν. Η εξυπηρέτηση ήταν εντυπωσιακή για όλη την διάρκεια του εικοσιτετραώρου. Πολύ προσεγμένες τιμές. Εκπληκτική πισίνα. Το φαγητό πολύ δυνατό. Το συνιστώ σε όλους ανεπιφύλακτα!!!

Ευχαριστούμε, Geodim2308
Ο/η ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΟΥΛΛΟΣ, Ιδιοκτήτης του Petali Village Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Ιουλίου 2021

Σας ευχαριστούμε θερμά για τα καλά σας σχόλια, προσπαθούμε πάντοτε στο μέγιστο για να ικανοποιήσουμε τους πελάτες μας. Ελπίζουμε να σας ξανα έχουμε σύντομα κοντά μας.

Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2021

Τόσο για επαγγελματική επίσκεψη στην Σίφνο, όσο & για διακοπές το ξενοδοχείο διαθέτει επιλογές για κάθε γολυστο!! Ευχάριστη διαμονή, υπέροχη εξυπηρέτηση, ευγενέστατο προσωπικό, θέση εξαιρετική, θέα απέραντη. Θα το συνιστούσαμε ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, NikolaosG47

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που διαθέσατε χρόνο να μοιραστείτε την εμπειρία σας από το ξενοδοχείο μας καθώς επίσης και για τα ευγενικά σας σχόλια προς το ξενοδοχείο και τις υπηρεσίες μας. Θα ήταν μεγάλη μας χαρά να σας ξανα έχουμε σύντομα κοντά μας.

Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2021

Πολύ όμορφο ξενοδοχείο!Τα δωμάτια ολοκάθαρα.Μείναμε ένα βράδυ και πραγματικά το ευχαριστηθήκαμε πολύ!Το service φοβερό. Το εστιατόριο εξαιρετικό και το προσωπικό πανέμορφο ευγενέστατο και πρόθυμο να βοηθήσει. Θα το ξανά επισκεφτούμε.

Ευχαριστούμε, nikolasz804

Σας ευχαριστούμε θερμά που διαθέσατε χρόνο να μοιραστείτε την εμπειρία σας σχετικα με την πρόσφατη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας και είμαστε ευγνώμονες για τα ευγενικά σας σχόλια. Ελπίζουμε να σας ξανα έχουμε σύντομα κοντά μας.