“Το συστήνω ανεπιφύλακτα!”

Οι καλύτερες τιμές για -
Άφιξη ηη/μμ/εεεε Αναχώρηση ηη/μμ/εεεε
Οι τιμές είναι για 1 δωμάτιο, 2 ενήλικες
Προβολή τιμών
Συγκρίνετε τις καλύτερες τιμές από κορυφαίες ταξιδιωτικές ιστοσελίδες
και 2 ακόμη ιστότοποι!
Petali Village Hotel
Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2017

Είμαστε πολύ ευχαριστημένοι από όλες τις απόψεις. Από άποψη τοποθεσίας, είναι εξαρετικά βολικό (άμεση πρόσβαση στο κέντρο της πόλης από το ξενοδοχείο, δε χρειάζεσαι και αυτοκίνητο). Η θέα είναι ειδυλλιακή. Το πρωινό έχει μεγάλη ποικιλία, πολύ ικανοποιητικό, η εξυπηρέτηση άριστη και το δωμάτιο πεντακάθαρο. Με χαρά θα ξαναπηγαίναμε!!

• Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, de2324
Ο/η Georgios T, Ιδιοκτήτης του Petali Village Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Σεπτεμβρίου 2017

Σας ευχαριστούμε ιδιαιτέρως για την ενθουσιώδη κριτική σας και τα καλά σας λόγια! Θα είναι και για εμάς, επίσης, μεγάλη χαρά να ξαναέρθετε!

Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στο ξενοδοχείο 6 διανυκτερευσεις! Το δωμάτιο ήταν απίστευτα καθαρό, καθώς και οι εξωτερικοί χώροι! Το προσωπικό συνέχεια χαμογελαστό, προθυμο να μας βοηθήσει σε κάθε μας ερώτηση - αναζήτηση! Το πρωινό αρκετά πλούσιο και ιδιαίτερα ευγευστο, καθώς και ο χώρος του πρωινού είχε υπέροχη θέα! Η τοποθεσία του ξενοδοχείου είναι πολύ κοντά στο κέντρο της Απολλωνίας! Η καλύτερη επιλογή για διαμονή στη Σίφνο!

Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Άγγελος Χ
Ο/η Georgios T, Ιδιοκτήτης του Petali Village Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 5 Αυγούστου 2017

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας. Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που απολαύσατε όλες τις υπηρεσίες του ξενοδοχείου μας καθώς και την τοποθεσία του. Ελπίζουμε να σας δούμε και το επόμενο καλοκαίρι!

Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2017

Το καλύτερο και πιο καθαρό ξενοδοχείο του νησιού! Υπέροχη θέα από το μπαλκόνι μας... είχαμε πιάτο όλο το κέντρο, την Απολωνια. Πολυ εξυπηρετικό και ευγενικό προσωπικό... σίγουρα στο επόμενο ταξίδι μας, θα το ξαναεπισκευθουμε!

• Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Ritsaki_V

Ευχαριστούμε πολύ. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που είχατε μια τόσο ευχάριστη διαμονή. Ανυπομονούμε να σας ξαναδούμε!

Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουλίου 2017

Φιλικότατο και εξυπηρετικό προσωπικό. Πανέμορφος χώρος, πεντακάθαρα δωμάτια, τεράστια ποικιλία φαγητών για πρωινό!Προσεγμένος χώρος και σκηνικό! Το μόνο πιθανόν πρόβλημα είναι τα μυρμήγκια, λόγω των πολλών λουλουδιών και δέντρων! Παρόλα αυτά, επιλύεται άμεσα!

Διαμονή: Ιούνιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, melinach2017
Ο/η Georgios T, Ιδιοκτήτης του Petali Village Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 12 Ιουλίου 2017

Ευχαριστούμε πολύ για τη θερμή σας κριτική.
Τα σχόλια σας για το προσωπικό, τους χώρους μας, την καθαριότητα και το φαγητό επιβεβαιώνουν όλη την προσπάθεια που καταβάλλουμε καθημερινά ώστε το ξενοδοχείο μας να είναι το ιδανικό μέρος για τις διακοπές σας!

Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Θέα απεριόριστη και νομίζω απο τις καλύτερες στην Απολλωνία. Προσωπικό ιδιαίτερα φιλικό και εξυπηρετικό.Εξαιρετική επιλογή για χαλάρωση καθώς η ησυχία που επικρατούσε ήταν ιδανική. Πρωινό πλούσιο (μπουφές) και πολύ νόστιμο. Πρόσβαση στο κέντρο της Απολλωνίας σε 5 λεπτά με χαλαρό περπάτημα. Το ξενοδοχείο γενικά πεντακάθαρο,ιδιαιτέρως περιποιημένο και με έντονο το στοιχείο του πράσινου(παντού λουλούδια κ χρώματα).
Θέα 10/10
Πρωινό 10/10
Φιλοξενία 10/10
Χαλάρωση 10/10
Προσβασιμότητα 10/10
Δωμάτια 8/10

Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Κωνσταντινος Μ

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε θερμά για την κριτική σας.
Είμαστε πολύ χαρούμενοι που η εμπειρία σας στο ξενοδοχείο μας ήταν τόσο όμορφη και που το θεωρείτε το ιδανικό μέρος για χαλάρωση.
Ευελπιστούμε να έχουμε την χαρά να επιλέξετε ξανά το Petali για την διαμονή σας στη Σίφνο στο άμεσο μέλλον!

Ξενοδοχεία που επίσης μπορεί να σας αρέσουν...
η Απολλωνία: Δείτε επίσης αυτά τα καταλύματα εκεί ή στη γύρω περιοχή
4,7 χλμ μακριά
ALK Hotel
Νο 6 από 14 για: Καμάρες
102 κριτικές
Προβολή τιμών

Petali Village Hotel: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

Πρόσθετες πληροφορίες για το Petali Village Hotel

Διεύθυνση: Ano Petali, η Απολλωνία, Ελλάδα
τηλεφώνου:
Περιοχή: Ελλάδα > Νότιο Αιγαίο > Κυκλάδες > Σίφνος > η Απολλωνία
Παροχές:
Μπαρ/Σαλόνι Γυμναστήριο/Αίθουσα άσκησης Δωρεάν πρωινό Δωρεάν Ίντερνετ υψηλής ταχύτητας (WiFi) Δωρεάν στάθμευση Επιτρέπονται τα κατοικίδια (Κατάλληλο για σκυλιά/κατοικίδια) Υπηρεσία δωματίου Υπηρεσία λεωφορείου κλειστής διαδρομής Σουίτες Πισίνα
Στυλ ξενοδοχείου:
1 από 7 ξενοδοχεία για: η Απολλωνία
Εύρος Τιμών: 70 € - 187 € (Βάσει των μέσων τιμών για ένα Στάνταρ δωμάτιο)
Αριθμός δωματίων: 23
Επιλογές κράτησης:
Το TripAdvisor είναι περήφανο που συνεργάζεται με: Booking.com. Αυτό σας δίνει τη δυνατότητα να πραγματοποιείτε τις κρατήσεις σας στο Petali Village Hotel με απόλυτη εμπιστευτικότητα. Βοηθούμε εκατομμύρια ταξιδιώτες κάθε μήνα να βρουν το ιδανικό ξενοδοχείο για τις διακοπές τους και τα επαγγελματικά ταξίδια τους, πάντα με τις καλύτερες προσφορές και μειωμένες τιμές.
Επίσης γνωστό ως:
Petali Village Sifnos

Αυτή είναι η καταχώρισή σας στο TripAdvisor;