eDreams
StayForLong
Priceline
ZenHotels.com
Η κριτική έγινε: 26 Δεκεμβρίου 2016

Το ξενοδοχείο Olvios είναι πραγματικά ένα υπέροχο, ζεστό ξενοδοχείο με μαγευτική θέα! Τα δωμάτια είναι μεγάλα, άνετα, ζεστά και καθαρά. Η σύνδεση στο internet χωρίς κανένα πρόβλημα. Το πρωινό πραγματικά πλούσιο, με πολλές επιλογές και τοπικά προϊόντα. Το προσωπικό είναι φιλικό και εξυπηρετικό. Οι πληροφορίες του Δημήτρη για το τι θα δούμε, πού να φάμε κλπ. μας βοήθησαν να αξιοποιήσουμε στο έπακρο τον περιορισμένο χρόνο του Σ/Κ μας. Συστήνουμε ανεπιφύλακτα το Olvios και ελπίζουμε να επιστρέψουμε και πάλι!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
3  Ευχαριστούμε, KS Family K
Η κριτική έγινε: 25 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Καθαρά δωμάτια, προσεγμένα με υπεροχη θεα στην πεδιαδα.. Υπεροχο και πλούσιο πρωινό. Το προσωπικό πολυ ευγενικο. Διαμονή κατάλληλη για χειμώνα αλλά κ για όλες τις αλλες εποχες. Για ήρεμες διακοπές!!!☺

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, _P2969MS
Η κριτική έγινε: 29 Νοεμβρίου 2016

Το δωμάτιο πολύ μεγάλο, με πολύ καλή μόνωση και πολύ δυνατή θέρμανση.
Οι κοινόχρηστοι χώροι πολύ ωραίοι επίσης, το προσωπικό διακριτικό και πρόθυμο

Ειναι σε πολλυ ωραίο σημείο λίγα μέτρα εκτός χωρίου με θέα στον κάμπο

Πάω πάλι

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, Mastasfigkeis
Η κριτική έγινε: 10 Νοεμβρίου 2016

τα τελευταία χρόνια έχω επισκεφτεί 5 φορές την ευρύτερη περιοχή της ορεινής Κορινθίας σε μπουτίκ ξενοδοχεία και ξενώνες, η εμπειρία μου από τον όλβιο ήταν διαφορετική.
τα δωμάτια ήταν τα μεγαλύτερα που έχω δει ,με αρχιτεκτονικη που εναρμονιζεται με το περιβάλλον, απαράμιλλη καθαριότητα και επαρκώς εξοπλισμένα σε ένα τοπίο που δεν περιγραφεται.Ο Δημήτρης πρόθυμος να εκπληρώσει κάθε ανάγκη του επισκέπτη με ταλέντο στη μαγειρική φορώντας όλες τις ώρεσ ενα αληθινό χαμογελο φιλοξενίας

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, Prokomenes
Η κριτική έγινε: 3 Οκτωβρίου 2016

Απίστευτη θέα,πολύ καθαρά και περιποιημένα δωμάτια,εξαιρετική η συμπεριφορά του ιδιοκτήτη,πολύ φιλικός και ζεστός χώρος γενικότερα.θα το προτιμήσουμε σίγουρα ξανά και ξανά..στα συν και το υπερ-πλούσιο πρωινό,και οι σωστές και υπαρκτές υποδομές για ΑμεΑ.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, 111agapim