Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline118 $
Agoda.com118 $
eDreams118 $
Travelocity
Η κριτική έγινε: 7 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καλές κτιριακές εγκαταστάσεις αλλα το service ειναι οικογενειακού ξενοδοχείου.
Πολύ καλό πρωινό με ωραία θέα. Δεν έχει όμως άλλες υπηρεσίες για να το πεις resort. Πολύ μείον το wifi (δεν έχει στα δωμάτια) γιατι και τα δίκτυα κινητής δεν πιάνουν (μόνο cosmote έχει σήμα )

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, SLOU77
Η κριτική έγινε: 3 Ιανουαρίου 2017

Πανεμορφο καταλυμα με τρομερη θεα στο δασος με πολλα τρεχουμενα νερα. Το δωματιο ευρυχωρο με τελειο στρωμα και μαξιλαρια. Το μπανιο ικανοποιητικο σε χωρο, πολυ εργονομικο με μοντερνα ειδη υγιεινης και επωνυμα σαμπουαν και αφρολουτρο. Το πρωινο εξαιρετικο με σπιτικα υλικα και μαμαδιστικη φροντιδα απο την οικοδεσποινα Ασπασια. Ιδανικο για μη καπνιστες.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Τα δωματια στο δευτερο οροφο ειναι προνομιουχα
Ευχαριστούμε, niki585
Η κριτική έγινε: 19 Δεκεμβρίου 2016

Μία κρεβατοκάμαρα με ουρανό ,μέσα στα λευκά σκεπάσματα ,ζέστη υπεραρκετή ,πολυτέλεια στο έπακρον τα μόνα λεφτά που δεν θα σκεφτείτε, ανταπόδοση 100%..Εαν χρειαστείτε κάτι ,ο Κύριος Σπήλιος εφημερεύει 24αρο!
Το χαμόγελο του είναι πραγματικό!
Θα ξαναπάμε σίγουρα, ξεκουραστήκαμε και ανανεωθήκαμε!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Κρεβατοκάμαρα με ουρανό!
1  Ευχαριστούμε, Jimispat32
Η κριτική έγινε: 18 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ενα πανέμορφο ξενοδοχείο ,όμορφα διακοσμημένο χτισμένο σε ύψωμα με απίστευτη θέα! Τα δωμάτιο μας πεντακάθαρο με άνετο,υπέρδιπλο κρεβάτι με ουρανό!Στο δωμάτιο το τζάκι ήταν έτοιμο για άναμμα και όταν ζητήσαμε επιπλέον ξύλα μας έφεραν κατευθείαν!Τα καλοριφέρ στο δωμάτιο και στο μπάνιο ήταν αναμμένα όλο το εικοσιτετράωρο.Η σάλα με το μεγαλο τζάκι και τους άνετους καναπέδες σου έδινε τη δυνατότητα για πλήρη χαλάρωση! Το πρωινό πολυ καλο και το ζεστό ρυζόγαλο που μας πρότεινε η ιδιοκτήτρια υπέροχο!Απο την αίθουσα του πρωινού με τα τεράστια παράθυρα το τοπίο φάνταζε ονειρικό καθώς ήταν και χιονιςμενο σαν πίνακας ζωγραφικής!Ο ιδιοκτήτης ο κύριος Σπηλιος πολυ εξυπηρετικός ,μας πήγε τις αποσκευές μας μέχρι το αμάξι την ημέρα που φύγαμε!Πεντανοστιμα μαγειρευτά φαγητά καθώς και καλοψημένα φρεςκα παιδάκια και μπριζόλες φάγαμε στον κύριο Γιάννη σε μια ταβέρνα κοντα στο ξενοδοχείο.Συντομα θα το ξανά επισκεφτούμε το ξενοδοχείο αυτό γιατι περάσαμε υπέροχα!

1  Ευχαριστούμε, Amadapat
Η κριτική έγινε: 15 Δεκεμβρίου 2016

Μείναμε στο συγκεκριμένο μέρος Σαββατο και Κυριακή. Όταν κάναμε την κράτησή μας τηλεφωνικά, διευκρινίσαμε πως θέλαμε να μείνουμε και Κυριακή και να φύγουμε Δευτέρα και ρωτήσαμε μήπως κλείνουν Κυριακή όπως άλλα αντίστοιχα ξενοδοχεία. Η απάντηση ήταν πως βεβαίως και λειτουργούν.
Το Σάββατο όλα καλά. Όμως την Κυριακή άρχισαν τα προβλήματα. Επειδή οι άλλοι ένοικοι του ξενοδοχείου έφυγαν, ο ιδιοκτήτης έκλεισε τη θέρμανση με διάφορες παιδικές δικαιολογίες και μας έφερε ένα ηλεκτρικό καλοριφέρ στο δωμάτιο το οποίο πληρώναμε 125€/βραδιά. Όταν του εξηγήσαμε πως το να κλείνεις τη θέρμανση γιατί σου είναι αντιοικονομικό, δεν είναι και πολύ σωστό επαγγελματικά ούτε δείχνει καλή φιλοξενία, συμφώνησε αλλά άρχισε να μας απαριθμεί τους λογαριασμούς του και τις οικονομικές υποχρεώσεις του και μας ζητούσε να τον κατανοήσουμε.

Καθαριότητα δεν είχε γίνει στο δωμάτιο, το κρεβάτι είχε παραμείνει όπως το είχαμε αφήσει, οι πετσέτες πεταμένες στο μπάνιο, τα είδη προσωπικής φροντίδας χωρίς ανανέωση. Το τζάκι που όφειλαν να το καθαρίσουν και να ανανεώσουν τα ξύλα ήταν από την προηγούμενη με τις στάχτες και άδειο.

Δεν έφταναν όλα αυτά, μαζί με τη θέρμανση o ιδιοκτήτης έκλεισε και το ζεστό νερό με αποτέλεσμα μόλις το ζεστό νερό που είχε μέσα το μπόϊλερ τελείωσε, μείναμε με κρύο νερό.

Λυπόμαστε που ένα τόσο όμορφο μέρος δεν παρέχει τις υπηρεσίες που υπόσχεται και κυρίως, που χρεώνει.

10  Ευχαριστούμε, 377vangelisv