Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline53 $
Agoda.com53 $
Tripadvisor53 $
Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2020

Το δωμάτιο αν και μικρό ήταν πεντακάθαρο, με όμορφη και προσεγμένη διακόσμηση. Η ιδιοκτήτρια φιλικότατη, πάντα εξυπηρετική και καθημερινά μας περίμενε μια λιχουδια σπιτική στο δωμάτιο μας! Πολύ κοντά στην Χώρα της Τήνου και μόλις 1 λεπτό από την όμορφη παραλία του Αγίου Ιωάννη. Το συστηνουμε ανεπιφύλακτα και ανυπομονούμε να ξαναπάμε.

Ευχαριστούμε, 819evangeliaa
Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2020

Γλυκιτατες ιδιοκτήτριες(μανα και κορη) με καθημερινη περιποίηση δωματιου και πολυ νοστιμες μικρες εκπληξουλες που μας κέρδισαν αμεσως! Πολυ κοντα σε αρκετες παραλιες και ευτυχως που δεν επιλεξαμε το κεντρο για διαμονη αλλα το PortoManolis. Αξιζουν τετοιες μικρες επιχειρήσεις την στηριξη και την προτίμηση μας.

Ευχαριστούμε, maria g
Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πεντακάθαρο, ευρύχωρο και προσεγμένο δωμάτιο με πολύ όμορφη διακόσμηση. Ανακαινισμενο και σε κοντινή απόσταση απο την χώρα. Η θάλασσα είναι επίσης σε πολύ κοντινή απόσταση από τα δωμάτια! Η κα. Βούλα είναι πολυ ευγενική και εξυπηρετική και σου παρέχει ότι χρειαστείς! Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, sandymicha
Η κριτική έγινε: 13 Ιουνίου 2020

Το δωμάτιο ήταν πάρα πολύ καθαρό και καλόγουστο. Ένα μικρό μπαλκόνι προσέφερε θέα στη θάλασσα. Στην οροφή υπάρχει ένας χώρος διαμορφωμένος σαν καθιστικό αν θέλεις να χαλαρώσεις εκεί τα βράδια και όχι μόνο. Η ιδιοκτήτρια, η Βούλα, είναι πάρα πολύ ευγενική και πρόθυμη να σου δώσει όλες τις πληροφορίες που θα χρειαστείς για να περάσεις όμορφα στο νησί.
Συστήνεται ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, S7842SE_
Η κριτική έγινε: 5 Φεβρουαρίου 2020

Συνηθίζω να αποτυπώνω γραπτώς το "Ευχαριστώ" μόνο όταν το νιώθω (γι'αυτό και οι αξιολογήσεις είναι ελάχιστες στο Tripadvisor).
Πρόκειται για έναν Υπέροχο χώρο, Καλαίσθητο, ΚΑΘΑΡΟ με εξαιρετικούς ανθρώπους να το διαχειρίζονται.
Κάθε μέρα τα παιδιά μου ζητούσαν να γυρίσουμε στο δωμάτιο αμέσως μετά το μπάνιο μόνο και μόνο για να δουν τι κέρασμα μας είχε αφήσει η Βούλα.
Το να διασφαλίζεις στις διακοπές σου μία ήρεμη Διαμονή θεωρώ πως είναι εξίσου σημαντικό με το να επιλέξεις έναν Μοναδικό προορισμό όπως είναι η Τήνος.
Εις το επανιδείν.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019