“Υπέροχα θαλασσινά, φιλική”
Κριτική για: Δελφίνια

Δελφίνια
Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχα θαλασσινά, φιλική ατμόσφαιρα και άψογη εξυπηρέτηση. Αξίζει να δοκιμάστε όλα τα πιάτα.
Το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, Kostikidaki

Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2020

Εξαιρετικό φαγητό,άριστη εξυπηρέτηση,αξέχαστη φιλοξενία.απο τις καλύτερες ταβέρνες στη Σαμοθράκη!το συνιστώ ανεπιφύλακτα!ταβέρνα "όπως παλιά"

Ευχαριστούμε, _L5400XN
Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αράξαμε δύο μεσημέρια συναπτά στον Λευτέρη και στην ευδοκία!!! Άριστα και μόνο άριστα!!!! Τέλεια μεζεδάκια στο τελικό περιβάλλον!!! Την επόμενη εβδομάδα θα είμαι πάλι εκεί με την οικογένεια όμως!!! Όλα άψογα!!!!

Ευχαριστούμε, Dimitrios R
Η κριτική γράφτηκε 25 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Στο ζενίθ οι αισθήσεις του ουρανίσκου!!!Αν δε το δοκιμάσεις δε μπορείς να καταλάβεις τι έχανες!!!το είχαμε δίπλα μας τόσα χρόνια και μόνο από τους πελάτες ακούγαμε σχόλια!!!δεν είχαν καθόλου άδικο!!!το τελευταίο γεύμα μας από τα χεράκια τους Ευδοκία-Λευτερη μας !!!εις το επανιδείν!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, 173elpidam
Η κριτική γράφτηκε 10 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ωραιο μερος πανω στη θαλασσα, ευγενεστατοι ιδιοκτητες και φοβερο ψαρι. Το φαγκρι και η αστακομακαροναδα θα μου μεινουν αξεχαστα! Συστηνεται ανεπιφυλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, tsakirakos

Δελφίνια: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καμαριώτισσα, Σαμοθράκη

Σαμοθράκη, Νησιά Του Βορειοανατολικού Αιγαίου

Δελφίνια: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!