Η κριτική έγινε: 6 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τα δωμάτια είναι πανέμορφα και πάρα πολύ καθαρά! Ο χώρος της πισίνας πολυ όμορφος! Το πρωινό δίπλα στην πισίνα και πολυ πλούσιο! Το προσωπικό ήταν πολύ εξυπηρετικό! Εξαιρετική εμπειρία, θα ξαναπάμε σιγουρα!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
2  Ευχαριστούμε, oraiannab
Η κριτική έγινε: 21 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερό ξενοδοχείο πανέμορφα και πεντακάθαρα δωμάτια. Η διαμονή μας ήταν άψογη! Το πρωινό καταπληκτικό! Η τοποθεσία του ξενοδοχείου παρά πολύ κοντά στο λιμάνι. Το προσωπικό εξυπηρετικότατο και φιλικότατο.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
1  Ευχαριστούμε, georgechatzik
Η κριτική έγινε: 4 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα ξενοδοχείο boutique στο κέντρο το Σπετσών με ιδιαίτερο χαρακτήρα, ωραία πισίνα, μια πραγματική όαση! Πολύ καθαρό, τα δωμάτια πολύ άνετα, δροσερά με ξεχωριστή διακόσμηση. Προσεγμένο στην κάθε μικρή λεπτομέρεια και με όλες τις ανέσεις. Το πρωινό πολύ πλούσιο ! Ευγενέστατο προσωπικό ! Αξίζει !

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, TassosFr
Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μετά από ένα πολύ ωραίο 2ήμερο στις Σπέτσες, συνειδητοποιώ πως η εικόνα του υπέροχου αυτού δωματίου μου έχει μείνει στο μυαλό. Άνετο, βολικό, ξεκούραστο, καθαρό, πλήρες σε όλα του! Ωραίο πρωινό, ευγενικό προσωπικό, όμορφη τοποθεσία, εύκολη πρόσβαση. Κάπως τσιμπημένο στην τιμή, αλλά για ένα ΣΚ αξίζει σαν εμπειρία.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
1  Ευχαριστούμε, tt656
Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε πέρσι τον Αύγουστο αλλα δεν μειναμε ευχαριστημένοι..Αγενέστατοι με εμάς που είμασταν Έλληνες και το δωμάτιο δεν ήταν αυτο που είδαμε στο site..ο καναπές ειχε λεκέδες και πιστεύω το συγκεκριμένο δωμάτιο (Α7 αν θυμάμαι καλα) δεν άξιζε τα λεφτα που δώσαμε

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
3  Ευχαριστούμε, peggy91st
Ο/η 883zb, Guest Relations Manager του Zoe's Club Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Αυγούστου 2017

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα σχόλιά σας. Κάθε παρατήρηση των επισκεπτών μας λαμβάνεται πάντα πολύ σοβαρά υπόψιν. Λυπούμαστε που η εμπειρία σας δεν ανταποκρίθηκε στις προσδοκίες σας και σε κάθε περίπτωση ενθαρρύνουμε πάντα τους επισκέπτες μας να μας ενημερώνουν κατά τη διάρκεια της διαμονής τους για οτιδήποτε χρήζει προσοχής.
Σε κάθε περίπτωση ευχόμαστε να μας επισκεφτείτε και στο μέλλον, και να δείτε απο κοντά, μετά την φετινή ολική ανακαίνιση του ξενοδοχείου μας, την νέα διαμόρφωση των δωματίων μας.

Μ'εκτίμηση,

Νατάσα Γαβρίλη