“φρεσκο ψαρακι, θεα μαγευτικη”
Κριτική για: Εξέδρα

Εξέδρα
Η κριτική γράφτηκε 12 Μαρτίου 2018

ειναι αυτο που θελεις. φρεσκο ψαρακι και μαγευτικη θεα. τιμες? αναλογα τι θελει η τσεπη σου. επιλεγεις. αν θες πιο ακριβο και γκουρμε, υπαρχει. αν θελεις πιο φθηνο, και παλι υπαρχει. το καταστημα ειναι πολλα χρονια και αυτο τα λεει ολα

Ευχαριστούμε, ΜΑΡΙΑ Χ

Η κριτική γράφτηκε 17 Ιανουαρίου 2018

Διαβάζω τα σχόλια και πραγματικά απορώ αν αναφέρονται στο γνωστό εστιατόριο «ΕΞΕΔΡΑ» στο Παλιό Λιμάνι!
Ιδικά κάποια σχόλια για το πρόσωπο του ιδιοκτήτη είναι εντελώς ΑΣΤΟΧΑ! Ιδικά στον συγκεκριμένο επιχειρηματία δεν μπορεί να προσάψει κανίς το παραμικρό διότι οι υπάλληλοι που εργάζονται εκεί είναι πάνω από 15 χρόνια ο καθένας και μιλάνε με τα καλύτερα λόγια γι αυτόν και όσοι συνεργάζονται μαζί του και τον ξέρουν μόνο καλά λόγια έχουν να πουν, πραγματικά είναι κρίμα!
Το φαγητό είναι εξαιρετικό, και πολύ καλής ποιότητας! Φρέσκα θαλασσινά και κρεατικά και ότι περνάει από τηγάνι είναι εξαιρετικό και φαίνεται ότι το λάδι αλλάζετε πολύ συχνά πράγμα που σπάνια συναντάς σε εστιατόρια!
Ήταν και είναι από τα αγαπημένα εστιατόρια του νησιού!

1  Ευχαριστούμε, RENIA21
Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πανάκριβο σε σχέση με την ποιότητα των πιάτων που προσφέρει και αγενεστατο προσωπικό!μην κάνετε το λάθος να πατε στο μαγαζί!

Ευχαριστούμε, Panagiotis B
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό είναι μέτριο. Αλλα εκείνο που είναι απαράδεκτο είναι η ελλειψη σεβασμού προς τους πελάτες . Η κουτοπονηρια στο μεγαλείο της και κριμα γιατί είναι σε καλό σημείο.Γινονται πολλά λάθη στους λογαριασμους και όλα προς τα πανω εννοείται(σε μας πχ κατα λάθος χρεωσανε 24€ επιπλέον και δεν έγινε αυτό μονο στο δικο μας τραπέζι). Επίσης, έβλεπα ενα πονηρο αφεντικό να τρέχει να μαζέψει τα μπουρμπουαρ απο τα τραπέζια(εύχομαι να τα μοιράζει στα παιδια,αλλά δυστυχώς δεν νομιζω πως το κανει).Τέτοια μαγαζιά κανουν ρεζίλι τη χώρα μας και καταστρέφουν τον τουρισμό.

2  Ευχαριστούμε, Nasia M
Μέλος του TripAdvisor
Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πηγα να φαω με την οικογενεια μου!το φαι ηταν μετριοτατο,με κα ποια πιατα αθλια!οι τιμες παρα πολυ ακριβες για τετοιο φαγητο!το χειροτερο ομως ηταν που μετα τα πρωτα 30 λεπτα μας ρωτουσαν καθε λιγο αν τελειωσαμε για να μας πιεσουν να φυγουμε για να προλαβουν να γεμισουν ξανα το τραπεζι!εννοιωσα το παλιο παραδοειακο κακο τουριστικο στυλ της ελλαδας που νομιζα οτι ανηκε στο παρελθον!μας βλεπαν καθαρα σαν χρημα και φαινοταν!

1  Ευχαριστούμε, Μέλος του TripAdvisor

Εξέδρα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σπέτσες, Νησιά του Σαρωνικού

Εξέδρα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!