“Εξαιρετικό”
Κριτική για: Ο Πλάτανος

Ο Πλάτανος
Η κριτική γράφτηκε 16 Φεβρουαρίου 2021

Τόσο το φαγητό όσο και το προσωπικό είναι καταπληκτικό. Η μεγάλη ποικιλία των τροφίμων το καθιστά κατά την δική μου γνώμη το καλύτερο εστιατόριο στην περιοχή. Άμεση εξυπηρέτηση και πολύ καλές τιμές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Joanna8058

Η κριτική γράφτηκε 10 Νοεμβρίου 2020

Για ένα φλου τυπάκο σαν εμένα που δε θέλει πολλά και διάφορα να φάει είναι πάρα πολύ καλό. Οι τιμές για νησί φοβερότερες του φοβερότατου , οι μερίδες μεγάλες - απο κάποια φάση και μετά άρχισα να πέρνω μισές μερίδες γιατί χόρτενα πανεύκολα - και αρεκτά εώς πολύ νόστιμες. Να φάτε σαγανάκι ! Είναι απλά τέλειο και σας το λεω εγώ που δε τρώω πολλά τυροκομικά.

Αν και πάει με τον άνθρωπο και σε άλλους μπορεί να αρέσει αλλά εμένα με ψιλοχάλασε το τρολ που έριχνε ο σερβιτόρος με τον ιδιοκτήτη. Οκ το κατάλαβα είστε παιδιά με χιούμορ αλλά πάμε παρακάτω ...

Ευχαριστούμε, Παλιές Ελληνικέ... Τ
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Και καλές μερίδες. Φημίζεται για τα μαγειρευτά εμείς πηραμε κρεατικα που ήταν νοστιμότατα. Πολύ ωραίο το σαγανάκι μελιχλωρο το καλύτερο που φαγαμε στη Λήμνο

1  Ευχαριστούμε, gegk1973
Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2020

Στον κεντρικό δρόμο της αγοράς, κάτω από τον παχύ ίσκιο ενός τεράστιου πλατάνου, βρίσκεται η ταβέρνα αυτή. Εξαιρετικά μαγειρευτά (κοκκινιστό με ρύζι, αντίδια και 1/4 ημίγλυκο) μόνο με 13 ευρώ. Εξαιρετικό σέρβις

1  Ευχαριστούμε, Μίλτος Α
Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Στην αρχή του πεζόδρομου κάτω από τον ίσκιο των πλατάνων κάθεσαι και απολαμβάνεις μαγειρευτά φαγητά. Οι τιμές όμως νομίζω ότι δεν συμβαδίζουν με τα πιάτα.

1  Ευχαριστούμε, a_p_pourgiazis

Ο Πλάτανος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μύρινα, Λήμνος

Ο Πλάτανος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!