“ΜΗ ΚΑΘΑΡΙΣΜΕΝΗ ΓΑΡΙΔΑ!”
Κριτική για: Μεταξύ Μας

Μεταξύ Μας
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουλίου 2021

Σε γενικες γραμες μετριο ποιοτηκα.
Οι ψητες γαριδες ηταν ακαθαριστες και οταν τους το ειπαμε η απαντιση τους με αγενεστατο τροπο ηταν (ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΕΤΣΙ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ)
Τα συμπερασματα δικα σας.
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΑΠΛΑ!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, 626despinag

Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Τέλεια τοποθεσία, δίπλα στο λιμανάκι και με θέα στο Κάστρο της Μύρινας. Εξαιρετική ποιότητα του φαγητού (πήραμε κρεατικά), σε λογικές τιμές. Το σέρβις ικανοποιητικό και το προσωπικό ευγενέστατο. Ειδικά για τα Σαββατοκύριακα καλό θα είναι να κάνετε κράτηση.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Ododo1908
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουνίου 2021

Όλα ήταν υπέροχα...πεντακάθαρο μαγαζί, όμορφα πιάτα και υπέροχη θέα.. μπράβο στα παιδιά που τρεχαν να μας προλάβουν ολους

1  Ευχαριστούμε, 970petrosp
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Παρά πολυ νόστιμα όλα τα πιατα και περιπιημενα. Μόνο η σαλάτα του αδελφου δεν μας άρεσε πολυ. Αλλά η τηγάνια χοιρινή, τα παστουρμαδοπιτακια και η φέτα αλλιώς ήταν απλά υπέροχα!!

Ευχαριστούμε, Stella P
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουνίου 2021

Με την πρώτη επίσκεψη το περιβάλλον σε κερδίζει....οι ιδιοκτήτριες του φιλόξενες, γλυκύτατες και πολύ πρόθυμες να σε εξυπηρετήσουν....οι δε γεύσεις τους.....απογειώνουν τις περισσότερες αισθήσεις σου! Γεια στα χέρια σας! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, NikosLetaFoudouli

Μεταξύ Μας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μύρινα, Λήμνος

Μεταξύ Μας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!