eDreams
Agoda.com
StayForLong
Priceline
Η κριτική έγινε: 19 Οκτωβρίου 2020

Η κριτικη μου δεν αφορα διαμονη στον ξενωνα, αλλα την επισκεψη στο καφε, το οποιο ηταν εκπληκτικο! Γρηγορο σερβις, καθαρο, τηρωντας ολους τους κανόνες υγιεινής, ωραια σερβιτσια κ πολυ προσεγμενο καφε. Οι τουαλετες πεντακάθαρες. ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, Marilena P
Ο/η Christos Nikolopoulos, Ιδιοκτήτης του Ξενώνας Βαρνεβό, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα τόσο κολακευτικά σας σχόλια για το cafe μας!!!!
Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε στο χώρο μας στο μέλλον!!!
Μέχρι τότε να περνάτε υπέροχα σε ότι και αν κάνετε!!!

Η κριτική έγινε: 5 Οκτωβρίου 2020

Επισκεφθήκαμε τον ξενώνα το πρώτο σ/κ του Οκτωβρίου. Τόσο ο ιδιοκτήτης, ο κ.Χρήστος όσο και ο βοηθός του, ο κ.Γιάννης είναι πολύ ευγενικοί, φιλόξενοι και κάνουν όλους τους επισκέπτες τους να νιώθουν άνετα. Μας είπαν την ιστορία του τόπου τους και μας πρότειναν που να πάμε και τι να δούμε. Το πρωινό είναι φανταστικό και πολύ χορταστικό!!! Όσο για τον ξενώνα, είναι πολύ όμορφος και τα δωμάτια είναι πεντακάθαρα και προσεγμένα. Γενικά είναι όλα καμωμένα με γούστο και προσοχή στη λεπτομέρεια. Αδύνατον να μην ευχαριστηθείς τη διαμονή σου εδώ:) Παιδιά, ευχαριστούμε για την φιλοξενία. Εννοείται θα ξαναέρθουμε :)

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, paulasY6758AD
Ο/η Christos Nikolopoulos, Ιδιοκτήτης του Ξενώνας Βαρνεβό, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Οκτωβρίου 2020

Εμείς σας ευχαριστούμε παιδιά για όλα!!!!Χαρήκαμε που σας γνωρίσαμε και που είχαμε την ευκαιρία ,μέσα από το γαμήλιο δώρο των φίλων σας ,να σας φιλοξενήσουμε στο χώρο μας και να σας κάνουμε να νιώσετε άνετα και να απολαύσετε τη διαμονή σας!!!!Ελπίζουμε στο μέλλον να μπορέσουμε και πάλι να ανταμώσουμε. Μέχρι τότε να περνάτε υπέροχα σε ότι και αν κάνετε και να έχετε μια υπέροχη,νέα,κοινή ζωή!!!! :) :) :)

Η κριτική έγινε: 20 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ενας πολύ όμορφος ξενώνας φτιαγμένος με γούστο και μεράκι από τον Χρήστο που είναι ο ιδιοκτήτης! Το δωμάτιο άνετο καλαίσθητο με προσεγμένη διακόσμηση. Το πρωινό πλούσιο και ποιοτικό με αγνά υλικά. Το προσωπικό τηρεί απόλυτα το πρωτόκολλο λόγο covid και γενικά το κατάλυμα είναι πεντακάθαρο. Χρήστο και Γιάννη ευχαριστούμε για την φιλοξενία και θα σας προτιμήσουμε ξανά. Εις το επανιδειν!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, papaoikonomou
Ο/η Christos Nikolopoulos, Ιδιοκτήτης του Ξενώνας Βαρνεβό, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Οκτωβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια!! Είμαστε πολύ χαρούμενοι που σας γνωρίσαμε και από κοντά αλλά και που περάσατε όμορφα μαζί μας! Ελπίδα και ευχή μας είναι να είμαστε όλοι καλά, πρωτίστως στην υγεία μας, για να μπορέσουμε να ανταμώνουμε στα όμορφα Τρίκαλα αλλά και στο Βαρνεβό!! Καλό φθινόπωρο και καλές και ευλογημένες πτήσεις κ.Λεωνίδα :)

Η κριτική έγινε: 16 Φεβρουαρίου 2020

Δεν μείναμε στον ξενώνα, αλλά επισκεφτήκαμε το cafe του για πρωινό. Ήταν το μοναδικό μέρος στην περιοχή των Τρικάλων που βρήκαμε ανοιχτό για πρωινό στις 9 το πρωί. Ήταν η πιο ευχάριστη έκπληξη! Οι πιο νόστιμες ομελέτες και σάντουιτς που έχω φάει τα τελευταία χρόνια! Το service ήταν απίστευτα γρήγορο και ο σερβιτόρος τόσο ευγενικός.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, 1502matinapan
Ο/η ΞΕΝΩΝΑΣ Β, Ιδιοκτήτης του Ξενώνας Βαρνεβό, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Φεβρουαρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα τόσο κολακευτικά για εμάς σχόλια!!!! Χαρήκαμε που είχατε την ευκαιρία να δοκιμάσετε τα εδέσματά μας και που σας εκπλήξαμε ευχάριστα!!! Ελπίζουμε στο μέλλον να σας ξαναδούμε στο χώρο μας και να απολαύσετε και πάλι το πρωινό μας!!! :) :)

Η κριτική έγινε: 11 Φεβρουαρίου 2020

Ζεστός φιλόξενος και προσεγμένος χώρος με παραδοσιακά στοιχεία. Εξαιρετική η διαμονή, ο δε καφές πραγματική απόλαυση στον κεντρικό χώρο με το τζάκι. Στα συν το μεράκι ου ιδιοκτήτη...και τα σπιτικά χειροποίητα εδέσματα!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Mlenvi
Ο/η ΞΕΝΩΝΑΣ Β, Ιδιοκτήτης του Ξενώνας Βαρνεβό, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Φεβρουαρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα τόσο κολακευτικά σας σχόλια!!!! Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που σας φιλοξενήσαμε στο χώρο μας και που απολαύσατε τη διαμονή σας!!!! Ελπίζουμε στο μέλλον να ανταμώσουμε και πάλι . Μέχρι τότε να περνάτε υπέροχα σε ότι και αν κάνετε!!! Καλές αποδράσεις :) :)